Тулупка и седемте джуджета...Търсят дом

  • 834
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте,може би не е мястото тук,но понеже четат много хора ще постна тази тема,а вие ако решите я махнете.
Живея в малък град,тук няма приюти за бездомни животни,дори и свестен ветеринар няма.От известно време храня майка със седем бебета-на около три месеца.Майката е много добро и умно куче,малките са диви,живеят в една гора зад жилищни блокове,по тях се стреля.Храня ги всеки ден,направих им заслон,в който не стоят вече,защото майката ги мести.Не мога да взема дори и едно имам две кучета/едното не понася други животни,освен тези вкъщи/ и три котки,всичките съм спасила от улицата.Нямам финансова възможност да направя друго за тях освен да ги храня.Писах в доста фейсбук групи,но без резултат.Търсят дом.Може би някъде сред вас е техният човек.

# 1
  • Мнения: 9
Майката е изключително умна...Вчера вечерта се прибирам от работа,навън вали сняг и кого да видя-милата Тулупка.Нахраних я,но тя сякаш бързаше.Повървяхме малко и разбрах защо-беше намерила едно по-голямо парче хляб и бързаше да го занесе на мъниците.Бях я виждала и друг път да носи и реших да опитам....Сложих каквото имах в мен в една найлонова чанта,завързах я,сложих я на земята,тя я взе в уста и я понесе към гората.След малко я чух да ги вика....Майка...Мъниците са още там навън,всеки ден идват по две по три да хапнат,тази сутрин бяха пет...някой от тях,които не са се появявали от седмица са кожа и кости.Знам,че там някъде е техния човек...не бива да остават на улицата.Да много като тях са,самата аз не мога да опиша всички страдалчета,който храня...

# 2
  • Мнения: X
Не мога да ти помогна, но ти желая успех!
Пиши във фейсбук, можеш да разлепиш обяви в населеното ти място, че подаряваш малки кученца, както и да отидеш в някое близко селце, където има повече хора с къщи и дворове и да поразпиташ хората, дали не си търсят куче..
 Hug

# 3
  • Мнения: 9
И във фейсбук писах и разпитвах и молих за дом,но уви.Един съсед иска кученце,но да го върже на село през лятото и есента като се върне в града щял да го остави на село то някой щял да го храни.И тем подобни предложения,чудя се тези хора за вещ под наем ли имат кучетата  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт