Пиърсинг - къде, как, колко?

  • 135 650
  • 186
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 811
пак аз ама забравих да питам татуировки там правят ли? знаеш ли цени? ще ми се една мъни4ка пеперуда да си татуирам някъде-не зная то4но къде...голям съм незнайко Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 6 743
Много искам на веждата ама си мисля, че няма да ми отива и не смея да се впусна в такова начинание  Embarassed

# 17
  • Мнения: 140
аз имам на пъпа.пробих си го май месец миналата година.Искам да кажа,че наистина около 6 месеца зараства напълно,не че през цялото време боли,ама е неприятно и тече слуз.иначе не боли много,по-скоро е до психическа нагласа.но за сметка на това,колко е красиво,особено лятото,като ходиш на море! Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 39 766
Дамаянти да идем двете ве Simple Smile Шъ си стискаме ръцете за кураж Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 2 857
 Rolling Eyes   anjeline , в На тъмно татуси не правеха последно май Rolling Eyes можеш да погледнеш на сайта им /пиши на тъмно и гугъл ще каже, че сега на бързо пиша/ - ако ще е малко тату няма значение, повечето по-малко от 60тина лева не взимат

Дамаянти, няма нищо кой знае какво, просто си иска поддръжка отначалото

АнМари, абе какинУту, що ще се държите за ръце като на веждата боли по-малко от на ухото!!!

 

# 20
  • София
  • Мнения: 10 858
Добре де, ако се пробия сега значи ли че през цялото лято ще ходя с червен и възпален пъп?

# 21
  • София
  • Мнения: 2 857
Добре де, ако се пробия сега значи ли че през цялото лято ще ходя с червен и възпален пъп?
  мне, даже точно сега у евремето, айде да речем април е екстра! плюс това от слънцето ще си зарастне по-добре... Party

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Добре де, ако се пробия сега значи ли че през цялото лято ще ходя с червен и възпален пъп?
  мне, даже точно сега у евремето, айде да речем април е екстра! плюс това от слънцето ще си зарастне по-добре... Party

Слънцето добре, но солената вода няма ли да раздразни пиърсинга?(сори за профанския въпрос, но от една година се глася и не мога да се реша)

# 23
  • София
  • Мнения: 2 857
Добре де, ако се пробия сега значи ли че през цялото лято ще ходя с червен и възпален пъп?
  мне, даже точно сега у евремето, айде да речем април е екстра! плюс това от слънцето ще си зарастне по-добре... Party

Слънцето добре, но солената вода няма ли да раздразни пиърсинга?(сори за профанския въпрос, но от една година се глася и не мога да се реша)
  напротив заздравява  Crazy

# 24
  • Мнения: 5 299
Надее Mr. Green, кога организма ти изхърли пиърсинга на веждата newsm78 Аз от много хора до сега чух, че това е най-често срещаното явление при веждата Confused МОйта я имам от декември месец - нямам никакви проблеми Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 4 733
Аз си имам на пъпа от 4 години и не е мръднала,бях на морето и си я сложих там...с някаква местна упойка беше...някаква лепенка,която леко притъпи пробиването...ама кво ще се лигавиме...та ние сме раждали една обица ли ще ни стресне newsm03 Иначе още тогава ми взеха 40 лв-обицата плюс поставянета...и до ден днешен съм си с нея от някакво медицинско бяло злато е

# 26
  • София
  • Мнения: 2 857
Надее Mr. Green, кога организма ти изхърли пиърсинга на веждата newsm78 Аз от много хора до сега чух, че това е най-често срещаното явление при веждата Confused МОйта я имам от декември месец - нямам никакви проблеми Heart Eyes
  ще ти пиша на лични , ами аз се пробих миналия април и ми падна юли примерно

личи си, когато тръгва да пада /освен това голямата подробност - моята беше хоризонтална, а това има значение/

# 27
  • Мнения: 5 103
Аз да питам, пупкта на пъпа, сега ще ми зарастне ли сега докато не носа обицата заради корема??

# 28
  • София
  • Мнения: 1 444
За пиърсинг най-добре е в студио ОЧЗ, което се намира в една адски малка уличка оттрани на бившият цирк, има вход към нея и от към последната спирка на трамвай )5, на колелото.Там с това се занимава един Ники дългия и казват, че бил бог на пробиването.Аз лично още не съм намерила време, искам пъпа да си пробия и сигурно тази пролет ще го направя.Там правят и татуси, но не препоръчвам.Аз имам вече от 11 години, правих я при първият в БГ, казва се Марио и студиото му е на бул.Витоша.Той взе лиценз в Англия, там го обучиха и членува в тяхното сдружение.При него апаратура, игли, бои и всичко е от там и качеството и хигиената са на 1100%.Гарантирам.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 857
за татуси виж това http://www.tattoobg.org/moko/info.htm

много го хвалят и били професионалисти
   Peace има защо

@marypopins   Laughing

Общи условия

Активация на акаунт