Пиърсинг - къде, как, колко?

  • 136 094
  • 186
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 914
Не позволява???  Shocked
Винаги се чудя на такива жени, които се оставят мъжете им да определят. Ако искаш наистина, защо да не си сложиш?  Crossing Arms

# 76
  • Мнения: 1
piersing-a nito na papa nito na ezika boli.i kakvi sa tezi gluposti 4e piersing na papa ne se mokri.?
kapete se kolkoto si iskate,samo trqbva da se vnimava da ne go zaka4ite .Maje se s rozova voda po 3-4 pati na den.
a za ezika nepriqtnoto use6tane e parvite 2-3 dni,za6toto se poduva ,malko fafkite i trqbva da se qdat predimno meki hrani.
Az imam piersing na mnogo mesta postavqt se s abokat.NIKOGA S PISTOLET.pistoleta e samo za u6i.
a na tamno az nikoga ne bih oti6la ,mnogo sa zle,osobeno za tatusite.

# 77
  • София
  • Мнения: 1 914
Не чак да не се мокри, но да се внимава да не влизат много козметични средства. Най- добре душът да завършва с измиване с антибактериален сапун, неароматизиран. Това може да се прави първия месец или докато заздравее.

Това за розовата вода също не е много точно. Най- добре да се промива само с физиологичен разтвор.

# 78
mn iskam piarsing ama na6te ne mi davat q kajete ko da praq? #Crazy

# 79
  • София
  • Мнения: 1 914
Порасни.  Peace

# 80
Abe iskam da si dupcha ustnata no me e strah da ne se vuzpali .. v smisal az shte si sloja led ot prede na ustnata i shte nagorestq debela igla .. posle kato probiq g/d do polovinata shte sloja led ot vutreshniq krai i shte probiq i shte sloja ubicata ! no me e strah da en se vuzpali i ako se vuzpali kvo she stane ? Verno li she mi rejat ustnata  Laughing Laughing

# 81
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 861
Abe iskam da si dupcha ustnata no me e strah da ne se vuzpali .. v smisal az shte si sloja led ot prede na ustnata i shte nagorestq debela igla .. posle kato probiq g/d do polovinata shte sloja led ot vutreshniq krai i shte probiq i shte sloja ubicata ! no me e strah da en se vuzpali i ako se vuzpali kvo she stane ? Verno li she mi rejat ustnata  Laughing Laughing

да не си посмял/а да направиш подобно нещо сам/а!!! отиди в някое студио за пиърсинг. и без глупости ала мистър бийн, че ще ядеш пердах Peace а ако си поставиш пиърсинг, но не САМ/А, пусни снимка да те видим Wink

# 82
Gledam, 4eta i se 4udq  newsm78 .... Piercing na ezika vob6te ne boli dokato ti go pravqt, nito puk sled tva.... sled kato mi probiha ezika i izlqzoh ot studioto, si kupih edin golqm diuner i se naqdoh bez bolka i problem...Ili az sum izrod i ne 4uvstvam nujniq diskomfort i bolka ili nz....No pone pri men nqmashe i poduvane.Imam 4uvstvoto 4e straha na horata e po-golqm ot vsqkakva druga bolka... No neka ne zabravqme, 4e ima razli4ni hora, s razli4ni organizmi...i t.n.  Peace

# 83
  • София
  • Мнения: 1 914
A може пък и да си извадил късмет с глупостта си да ядеш веднага след дупчене. Въпросът не е само до болката, а че това си е рана и е възможно да се възпали после. Болката- всеки може да я изтърпи.

# 84
  • Мнения: 304
Оф, най-мразим, когато някви хора почнат "абе вие говорите пълни глупости, то въобще не боли".

При мен дупченето на езика не боля наистина. Самата процедура ми беше адски безболезнена (мен ме пръскаха, защото аз на болка не търпя) и с упойката наистина грам не ме боля. Първите 1-2 часа нищо, докато упойката падне единственото неприятно нещо е огромната обица. След като падне упойката обаче...езика си се подува и си е доста неприятно. При мен това подуване стоя 2 седмици, че може и малко повече да беше, като през цялото това време съм си поддържала езика както ми бяха казали.

Не знам дали съм можела да ям твърда храна, защото с троен език в устата изобщо не ми се ядеше  Joy След тези 2 седмици и малко езика ми се пооправи, но може би чак след месец вече смених обицата. С обица на езика съм от 4 години и единственото, което мога да дам като насока е, че когато ви слагат обицата, трябва да я сложат малко по-навътре, защото с времето тя сама се измества напред. Имам позната, която след 2 години с обица просто я махна, защото и беше продупчена напред и стигна почти върха на езика  ooooh!

По отношение на обиците на пъпа, аз нямам такава. Сестра ми обаче преди 2 години някъде си проби пъпа, но тъй като тогава човека нещо не си свърши работата, сестра ми си я махна. Истината е, че и я пробиха на много малка площ. В началото всеки организъм се бори с това да изкара чуждото тяло, а нали се сещате, че когато усеща, че е близко до целта, той постоянно си възобновява отблъскващите процеси. При сестра ми обицата беше на много малка площ, организма и я избута още повече (дори си й остана лека чертичка от движението на самата обица) и тя просто реши да я махне и някой ден да се пробие наново.

Sorry, че стана толкова дълго  Blush

# 85
  • Мнения: 231
Имам пиърсинг на веждата и въобще не ме боля. Нито при поставянето, нито след това. Дори не беше зачервено даже. Важно е при какъв специалист отиваш. Аз ппримерно се "дупчих" при едно момче на Патриарха. Много съм доволна. Две години вече, карам трета, и още съм с обичката. Дадох 30лв. + 5лв. за един гел да се мажа с него и стана идеално. Вярно, дадох повече пари, но пък си заслужаваше. Преди това пък ходих до едно друго студио, там като попитах дали правят пиърсинг, този който го правеше ми се люшкаше на ляво на дясно и викаше "За тука или за вкъщи" и аз си казах, че е по добре да дам 15 лв отгоре ама да си остана с око... И така. Не се лъжете от ниските цени... По скоро е важно на какъв професионалист ще попаднеш. Като с фризьорите е Wink  bowuu

# 86
  • Мнения: 3 423
Не позволява???  Shocked
Винаги се чудя на такива жени, които се оставят мъжете им да определят. Ако искаш наистина, защо да не си сложиш?  Crossing Arms
Да, има такива жени!!! Познавам една,
която имаше пиърсинг на клитора, но
мъжът й не обича да целува метал и
тя си махна дрънкулката, заради мъжа.

# 87
Аммм първо да кажа, че аз съм момиче  Grinning ... И когато казвам, че някои пробивания не болят, говоря за себе си... Ами ако стаа на въпрос, мен нито едно "дупчене" не ме е боляло, като се има в предвид, че си падам малко мазохистка, пък и до сега не съм имала проблеми със пиърсингите ми, защото заздравяват мн бързо  Sunglasses ААА излъгах...имах проблем с обицата на пъпа, щото година след пробиването- мигрира и просто трябваше да я махна  Sad

# 88
  • Мнения: 254
Момичета, дайте адрес на някое вярно място за пиърсинг в Пловдив.

# 89
здравейте тук съм нова и виждам готина тема   Wink аз имам засега само 4 дупки на ушите,но много ви се моля ако може всякаква информация за пиърсинга на нослето защото много искам и скоро ще си правя МНОГО се чудя с пистолет или абокат??? моля ви ако имате опит в това споделете  Embarassed благодаря предварително  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт