Пиърсинг - къде, как, колко?

  • 135 879
  • 186
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 31
Като стана въпрос за индъстриъл в нета намерих едно клипче, на това как се пробива  Shocked : http://piercing.start.bg/play.php?lid=273200&tv=yt

А по темата аз имам на езика вече повече от 3 години, почти 4  Peace Болка, сякаш няма, по скоро неприятното усещане, че ще си сдъвчеш обицата първите 2-3 дена. Болката при самото пробиване мога да я сравня с това да си прехапеш езика докато ядеш Crazy  Аз си се храних нормално, пиърсинга си го правих по-късничко през деня и не бях гладна, но още на сутринта си хапвах закуска, е верно малко по-трудно и по-бавно, но пък си хапнах, не съм била ни на сокчета, ни на супички Peace Една седмица мисля  ooooh! си правих промивки със Сандрин.
 Имам и три обици  на ухото, едната е на хрущяла, но там не го броя за пиърсинг.  Peace

Ако има въпросчета и аз съм насреща  Flutter

# 136
  • Мнения: 123
emily_ska до колкото на мен ми е известно 24 мм е за индъстриъл/обикновено такива ползват или 30мм/, а най-дългата за език е 22мм, но повечето слагат 20-ки,заради първоначалното възпаление на езика , предполагам , че щом си била с 24 значи доста се е възпалил. Нямам пиърсинг там и ми е интересно  не ти ли пречеше 24 newsm78

# 137
  • Мнения: 331
след седмица,като ми спадна езика я смених с по-къса.А в последствие с 3-ка 17мм

п.п сега като се замисля може пък и вече да има промени,защото моята я слагах преди  9 години.

# 138
  az pak imah obica na nosa.v nachaloto me beshe dosta strah no vidqh che ne e nishty ne beshe koi znae kolko.!!  Wink Blush
Da ama sled dve cedmici gore dolu  obicata zapochna da izliza prekaleno mnogo  i taka malko po malko se naloji da q mahna zashtoto edin den kogato otnovo padna az poveche ne mojah da  vkaram i togava si kazah tva e maham q #Cussing out  !!!!neznam zashto taka stana az se grijeh mn za beq majeh q s sqkvi mazala ama taka se poluchi Tired  SQ SE INTERESUVAM MN LI BOLI OBICA NA USTATA MN SE ZAPALIH PO TQH  newsm78 ako moje nqkoi da mi pomognee  Hug Hug Hug

# 139
  • Мнения: 123
Предполагам ,че обицата на носа ти е била права с едно мн малко топченце в края,за това ти е паднала/има случай в които ги губят при кихане/. Оригиналната обица за нос завършва на края със спиралка,и няма как да излезе освен ако не я завъртиш.Следващия път поискай такава и няма да имаш проблеми

# 140
  • Мнения: 158
не боли и е мн лесна за поддържане....ама може да ти създаде проблеми ,ако не се грижиш за нея

# 141
  • Мнения: 4
Аз имам 2 пиърсинга-на езика и на пъпа(преди 2 години имах и на устата,но я махнах,защото ми омръзна Laughing ) Пробиваха ме без упойка и не почувствах нищо.Първия ден ми беше некомфортно,защото не бях свикнала да има метал в устата ми,но нямах никакви проблеми-хранех си се съвсем спокойно и нито съм фъфлила,нито нищо.Пиърсинга на пъпа иска малко повече грижи,но не боли изобщо.Разбира се,всичко зависи от това да отидеш при професионалист,който си разбира от работата Wink А иначе пиърсинга на устата не боли Wink

# 142
imam 1 vupros iskam da si sloja obica na pupa oba4e nz dali 6te mi otiva za6toto imam top4e v pupa po rojdenie kfo mislite nqkoi ima li takova ne6to i kude e nai-dobre da si go probiq v koe studio v sofia? blagodarq vi predvaritelno

# 143
  • Мнения: 4
imam 1 vupros iskam da si sloja obica na pupa oba4e nz dali 6te mi otiva za6toto imam top4e v pupa po rojdenie kfo mislite nqkoi ima li takova ne6to i kude e nai-dobre da si go probiq v koe studio v sofia? blagodarq vi predvaritelno
Мисля,че няма да има проблем-малко по-навън ще стои обичката,но предполагам,че няма да ти пречи или да се забелязва особено.Ако искаш-слагай,а ако не ти харесва я махаш и толкоз.Иначе за студио в София не мога да ти кажа нищо.Чувала съм,че "В натъмно" пробиват добре,но не знам къде се намира. newsm78

# 144
  • Мнения: 158
Само недей да ходиш в ''На тъмно",виж в "Мания","Трип хаус".."Моника".....за там гарантирам....

# 145
  • София
  • Мнения: 1 105
От известно време насам се замислям да си пробия веждата. Някой може ли да ми даде съвет къде да го направя, а и да ми каже дали боли, колко струва и какви са видовете обици за там. Аз лично съм се спряла на топченца (не знам как се казва), но ми се иска да са по-малки и на по-късо разстояние едно от друго. Дали има и такива? Просто гледам младежта и ми се струва, че са на по-голямо разстояние едно от друго. Мерси!

# 146
az mn iskam da si napravq piarsing na ezika ne me e strah dori i da boli vse pak sum si 4upila 2-puti rakata i 2-puti sum si s4upvala kraka izkul4vala sum si i glezana a predi okolo sedmica mi cepiha prusta s mestna opoika gledah kruv i razni takiva ne6ta taka 4e ne me e strah ot bolkata samo 4e ima edin problem MAIKA MI I BA6TA MI te ne mi davat kazaha 4ak kat stana na 16 god #Crazy Joy Cry az iskam sq ok az sum na 13 god np 6te iz4akam o6te 1 god da stana na 14 god i otivam s edin fr v studio na tumno i mi pravqt piarsinga puk maika mi i ba6ta mi da si gledat rabotata Joy newsm10 smile3533 newsm62  superuu  nqma koi da gi pita nikoi nqma da mi zani4a v ustata  Joy

# 147
  • Мнения: 4
ali4ka къде в Пловдив си проби пъпа или нека ако някой знае да ми каже newsm78

# 148
  • Мнения: 3
az mn iskam da si napravq piarsing na ezika ne me e strah dori i da boli vse pak sum si 4upila 2-puti rakata i 2-puti sum si s4upvala kraka izkul4vala sum si i glezana a predi okolo sedmica mi cepiha prusta s mestna opoika gledah kruv i razni takiva ne6ta taka 4e ne me e strah ot bolkata samo 4e ima edin problem MAIKA MI I BA6TA MI te ne mi davat kazaha 4ak kat stana na 16 god #Crazy Joy Cry az iskam sq ok az sum na 13 god np 6te iz4akam o6te 1 god da stana na 14 god i otivam s edin fr v studio na tumno i mi pravqt piarsinga puk maika mi i ba6ta mi da si gledat rabotata Joy newsm10 smile3533 newsm62  superuu  nqma koi da gi pita nikoi nqma da mi zani4a v ustata  Joy
в никое студио при положение 4е няма6 18 няма да те пробият без позволение на родител
а то4но за на тъмно не рискувай много ло6и не6та съм 4увала за там

# 149
  • Мнения: 4
ali4ka къде в Пловдив си проби пъпа или нека ако някой знае да ми каже newsm78
Студиото се казва "Диви и Красиви".Намира се малко преди кафенето Chocolate(преди подлеза на пешеходния мост).Вратата е една синя,мъничка,тъй че ще трябва да се оглеждаш.Иначе мъжът си е професионалист и веднага те предразполага Simple Smile Ако се интересуваш от цената-30лева.Сега може да е най-много 35  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт