Близнаци - толкова различни един от друг

  • 1 405
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте, имам близнаци, които са на 13 години. Още щом бяха на 4/5 години с таткото им разказвахме, че те са близнаци и са свързани и трябва да се подкрепят . Всеки ден се уверявам, че за близнаци са с толкова различни характери. Момчето е по-срамежливо, а момичето много отворено. Единия първо мисли после говори, другия обратното. Единия е по-силен характер. Не се карат. Не се бият. Правят много бели ЗАЕДНО.
От малка мечтаех да имам деца близнаци и не можете да си представите колко бях щастлива, когато разбрах че бебчетата са две.
През 2009г. забременях отново, и исках още една двойка близнаци, но уви.
Сега се радваме на три сладки дечица.
Децата ни участват и в много благотворителни мероприятия.



# 1
  • Бургас
  • Мнения: 4 065
не знам защо очакваш разнояйчни близници да са еднакви, те са точно толкова свързани генетично, колкото и всички братя и сестри в едно семейство, всеки си е с отделни гени, получени от различни яйцеклетки, може даже да са от различни бащи, единствено са родени по едно и също време, съвсем различно е при еднояйчните близнаци, които от генетична гледна точка са идентични, защото са се получили от разделяне на една яйцеклетка

# 2
  • Мнения: 13
не знам защо очакваш разнояйчни близници да са еднакви, те са точно толкова свързани генетично, колкото и всички братя и сестри в едно семейство, всеки си е с отделни гени, получени от различни яйцеклетки, може даже да са от различни бащи, единствено са родени по едно и също време, съвсем различно е при еднояйчните близнаци, които от генетична гледна точка са идентични, защото са се получили от разделяне на една яйцеклетка

Е, да. Аз не съм казала, че се оплаквам.

# 3
  • Мнения: 116
И аз имам двуяйчна близначка. Никой не може да предположи, че сме сестри, да не говорим за близначки. Като характери също сме много различни. В гимназията се разделихме, въпреки че тя можеше да влезне с мен без да е карала изпит. Не сме си споделяли всичко, не си говорим много. След гимназията ме приеха студентка и се прибирах само за събота и неделя. Омъжих се, живеем в друг град, виждаме се много рядко, но въпреки, че не сме близки имаме силна връзка. В нощта, когато тръгнах да раждам, нея я е болял коремът и не е могла да спи. Може би е случайност, но аз така го усещам. Когато със съпруга ми решим да пътуваме някъде, винаги искам и тя да дойде ( в такъв смисъл, за да може и тя да посети същото място, като мен). Дори и да са много различни, близнаците имат вечна връзка.

Общи условия

Активация на акаунт