Търся електронна книга - тема 15

  • 155 887
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 90
Да си пусна пак тук молбата да изпратите и на мен  "Изкуството да готвиш желания" и "Училище за вкусове и аромати" - Ерика Бауърмайстър


 Praynig

Благодаря за книжките  Hug

И двете ги има в мейлбукс. Ако не използвате мейлбукс, можете да ми пишете на лс.

# 31
  • Под кривата круша
  • Мнения: 332
Здравейте още веднъж моля  Praynig някой ако има книгата на Алис Клейтън "З като закови ме" да ми я изпрати на zlatoto_moni@abv.bg
Благодаря предварително  Embarassed

Все още не се намира никъде безплатно.
Ще я почакаме още малко. Wink

Сега видях, че е качена в МБ. Wink

# 32
  • Мнения: 34
Издирвам: Кристи Филипс - ''Писмото на Росети'', ''Дневникът на Девлин''      Praynig Praynig

# 33
  • София
  • Мнения: 4 141
Благодаря за темата  bouquet

Знам, че е рано, но да питам за Сара Маклейн - "Негодник по неволя".

# 34
  • Мнения: 137
Здравейте още веднъж моля  Praynig някой ако има книгата на Алис Клейтън "З като закови ме" да ми я изпрати на zlatoto_moni@abv.bg
Благодаря предварително  Embarassed

Все още не се намира никъде безплатно.
Ще я почакаме още малко. Wink

Сега видях, че е качена в МБ. Wink

https://www.dropbox.com/s/v6ylw8wmk7gnd5p/2.%D0%90%D0%BB%D0%B8%D … C%D0%B5.epub?dl=0

# 35
  • Germany
  • Мнения: 1 581
Търся Стогодишният старец, който скочи през прозореца и изчезна, ако е на български  Praynig Знам, че е качена вече в МБ, но не мога да ползвам. Благодаря предварително!
Скрит текст:
Намерена, благодаря на всички, които се отзоваха   bouquet

Последна редакция: пт, 13 фев 2015, 13:46 от kovatcheva

# 36
  • Мнения: 3
Някой да има  Алиса Дей "Воините на Посейдон" - книга 4: "Разкриването на Атлантида".

luba69@abv.bg

# 37
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 833
Благодаря за темата  bouquet

Знам, че е рано, но да питам за Сара Маклейн - "Негодник по неволя".
Още не е излязла. И аз я чакам. Да видим кога, че от Ибис уж казаха февруари...

# 38
  • Мнения: 8
Здравейте и аз да се включа в новата тема.Присъединявам се към молбата на bubeto 10 за книгата на Кристина Дод Почти влюбени и търся още Елойза Джеймс Кулата на любовта petinka_82@abv.bg

# 39
  • Мнения: 1 679
Намерих книгата, която търсех отдавна. Благодаря!

Последна редакция: чт, 12 фев 2015, 20:33 от Smiley*

# 40
  • Мнения: 99
Лайза Клейпас - Сезони на любовта.Имам първа и втора...Дали има издадеде дриги части и ако може да ми ги изпратите liubima_l@abv.bg

# 41
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 833
Лайза Клейпас - Сезони на любовта.Имам първа и втора...Дали има издадеде дриги части и ако може да ми ги изпратите liubima_l@abv.bg
Предстои да излезе трета на български, но все още чакаме. Иначе поредицата я има на английски и на руски.

# 42
  • Мнения: 1
Някой би ли ми казал от къде да изтегля ''Кървава роза'' на Андреа Креймър.

# 43
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Здравейте. От 1 седмица започнах да чета книги през телефона/таблета. Досега по този начин прочетох поредиците "50 нюанса" и "Кросфайър". Обаче не мога да намеря никъде 4-тата книга на Силвия Дей. Дали някой може да ми я прати?
На лично ще му дам e-mail

# 44
  • Мнения: 1

Някой да има
"Последния олимпиец" на български
Krasives@abv.bg
Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт