"Никога няма да се откажа" -Asla Vazgecmem НОВ СЕРИАЛ С Толгахан Сайъшман

  • 101 372
  • 727
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 22
Време бешее... Само не знам дали разбраха, че Иджлял ги видя, ама както и да е  Laughing Party Party Praynig

# 526
  • Мнения: 18 785
Време бешее... Само не знам дали разбраха, че Иджлял ги видя, ама както и да е  Laughing Party Party Praynig
Разбраха...разбраха  Crazy Crazy Crazy

# 527
  • Мнения: 18 785
Много се радвам,че най накрая тази ще ги види  Party
И може би ще тръгнат на някъде с яхтата да се откъснат от всичко и всички  Thinking

Кофти е че ще гледаме след това чаааак наесен  Crossing Arms

# 528
  • Мнения: 22
Даже най-вероятно, ще ги види чак в края на епизода и сезонът ще свърши така, а ние ще си чакаме цяло лято.. Но нищо, важното е че най- накрая отново ги видяхме влюбени и щастливи, че бях изгубила надежда вече.😄 Laughing Party

# 529
  • Мнения: 234
Привет  bouquet
Остана ли някой да гледа сериала? Колко епизода ще бъде първия сезон?
Редактирам се Simple Smile понеже точно до 18 епизод е преведен, където го гледам и това е последн епизод за първи сезон. Сега видях. Но дали е ималдостатъчно гледаемост, за да снимат втори сезон, знаете ли? Знам, че знаете да следите рейтингте на сериите Simple Smile
Благодаря  bouquet

Последна редакция: пн, 03 авг 2015, 00:07 от bambi2009

# 530
  • Мнения: 18 785
Бамби  Hug аз си го чакам  Mr. Green
Само не знам кога почва новия сезон  newsm78 мисля че ще е Септември

Рейтинга беше добър, пък ще видим есента как ще е  Peace

# 531
  • Мнения: 22
Искам да попитам защо няма превод на български за епизодите от първи сезон. До 5 серия ги изгледах но отдавна вече няма превод.Знам, че е трудоемко и отнема време и че се прави пожелание за което сме благодарни.

# 532
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
 wavey wavey wavey
Пак са променили датата за втори сезон - 1 октомври  Peace

# 533
  • Мнения: 35



Мнения: 185
bambi2009 Новак
Re: "Никога няма да се откажа" -Asla Vazgecmem НОВ СЕРИАЛ С Толгахан Сайъшман
♥0 пн, 03 авг 2015, 00:00   #529 
Цитирай
Привет  bouquet
Остана ли някой да гледа сериала? Колко епизода ще бъде първия сезон?
Редактирам се Smile понеже точно до 18 епизод е преведен, където го гледам и това е последн епизод за първи сезон. Сега видях. Но дали е ималдостатъчно гледаемост, за да снимат втори сезон, знаете ли? Знам, че знаете да следите рейтингте на сериите Smile
Благодаря bouquet
 Thinking Thinking Thinking          къде ги има преведени до 18епизод,сподели че ние сме ги гледали до 5еп

# 534
  • Мнения: 62
И аз питам някой гледа ли сериала.
То от толкова нови сериали този го позабравихме.
Видях, че вече до 22-ри епизод са преведени от рускините.

https://vk.com/aslavazgecmem_tv


Новая серия - Четвъртък каждый 📆 в 20.15 ⏰на канале Show TV

давам линк и за канала
http://www.showtv.com.tr/canli-yayin/showtv

# 535
  • Мнения: 234
Танитка, аз гледам сериала:)

# 536
  • Мнения: 62
Аз нещо го пропуснах, но бързо ще наваксам и ще се включа да активираме темата.

# 537
  • Мнения: 234
Bogi77, сега виждам въпроса ти за къде гледам преведени. Гледам всички сериали на сръбски. Ако те интересува ще дам линк.

# 538
  • Мнения: 35
Много съжалявам че превода му се забавя толкова много,но си го гледам с руските субтитри.Развитие много,а не зацикляне като някой сериали-много интересен с невероятна игра и подбор на актьори Heart Eyes

# 539
  • Мнения: 1
 HugЗдравейте,може ли някой да ми даде сайт за този филм различен от Vbox7,защото съм в чужбина.и стигнах до 29 епизод ,и на руски го гледам даже за което нямам проблем,но други серии немога да открия Sad

Общи условия

Активация на акаунт