"Никога няма да се откажа" -Asla Vazgecmem НОВ СЕРИАЛ С Толгахан Сайъшман

  • 101 373
  • 727
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 14 830
Иит се разведе с измама защото знаеше че няма да стане по друг начин.Никога няма да стане, независимо дали Иджлял е здрава или ще остане в кома още 20 години.
Да, трябваше да и се каже че вече не му е съпруга но явно се съобразяват със състоянието и след комата.А и явно тя е някаква абсолютна истеричка на границата с психопатка и такава е била и преди .На няколко пъти се спомена за истериите и нервните изблици на Иджлял преди катастрофата.Явно е била любимото дете на майка си, свикнало да става всичко каквото иска и всички да се съобразяват с нея.Майка и в стремежа си да и угоди е създала истерично чудовище.
Обсебена е от Иит до патологична степен, а това не е добре и ще създава проблеми.Иит май не я е обичал, не е искал да се жени за нея, има нещо скрито покрито там.Най вероятно е бил принуден и най вероятно Иджлял го е поискала.
За детето вече писах- тя никога не го е искала, родила го е за да върже Иит.

# 556
  • Мнения: 1 056
Цитат
Иит се разведе с измама защото знаеше че няма да стане по друг начин.Никога няма да стане, независимо дали Иджлял е здрава или ще остане в кома още 20 години.

Ако беше истински мъж, щеше да се разведе нормално. Не му стискаше да се изправи срещу леля си открито, затова и сега мълчи и се съобразява с нея. А че не е бил влюбен в Иджлял е вярно. Дадоха техен разговор от миналото. Иджлял е била влюбена и е искала брака, той е приел заради семейството.

# 557
  • Мнения: 162
На същото мнение съм - образът му е на мъжкар, но в същото време постъпи като страхливец-  не защити любовта си и постави Нур в това ужасно положение - да живее под един покрив с бившата му/настояща съпруга и да търпи унижения.
И това преклонение пред лелята - нали той е глава на семейството,бизнесът си е създал абсолютно сам,той им осигурява този стандарт на живот , разбирам почит и уважение към по - възрастните,което е и типично за турците, но това е прекалено вече.Дано в бъдеще,покаже повече мъжество - ще му отива на мъжкарската визия Heart Eyes-

# 558
  • Мнения: 122
Привет!

Ех, че хубава раздумка сте направили. Снощната серия беше страхотна  като взаимоотношения и динамика.
В цялата история всеки има някаква невинност и някаква виновност.
Ийт е невинен и виновен, че се е оженил за Иджлял. Виновен, че се е съгласил на брака и според мен не е виновен, че излъга за развода, но не бе това начинът, но пък ако е нямал друг изход го оправдавам. Защото лелята е искала този брак не само заради прищевките на дъщеря си, а заради факта да опази богатството.
Иджлял е невинна и виновна, че се е омъжила за Ийт.Невинна, защото й е вменявано от майка й, че любовта идва с брака и детето и виновна, че не се е вслушвала в думите на Ийт, че не я обича, не е приемала факта, че той е искал да се разведат още преди катастрофата и най-вече виновна, че предизвика тази катастрофа.
Нур е невинна и малко виновна, че търпи това незавидно положение. Абсолютно е невинна във влюбването и женитбата си и виновна, че търпи положението, в което бе вкарана от лелята и Ийт.

Много му харесвам мъжкото поведение на Ийт, но не мога да му простя положението, в което постави Нур. Не мога да разбера и самата Нур, че не му позволява да се каже истината.
И двамата започват да изпитват някаква вина за брака си, което лелята използва много умело срещу тях самит, а те това не го разбират, тоест не вярват, че може да съществува.
Макар, че Ийт много добре разбира номерата на леля си, но мълчи.
Не знам дали е от слабост, но не е, повече от его и желание да балансира нещата, но някак командирски и безусловно.

Лелята - и тя е и виновна и не е. Прикри истината за брака на Нур и Ийт, защото тя беше виновна за него, подписвайки пълномощното за развода, без да знае какво подписва. Всичко е смятала, че го прави за добро на дъщеря си и Ийт, за да остане всичко де що имат в семейството.
Като мислене е добре, но тя забравяше, че насреща си има не предмети , които да размества, а човеци със своите чувства и мечти.

До тук всеки има грешки, на пръв поглед невинни, които в последствие ескалират в такива посоки, че не можете да си представите какви неща предстоят. Просто гледайте и ръзсъждавайте. Има много за какво.

Въпросът ми към вас е влюбен ли е Ийт в Нур?Или е само чувство на притежание, което той завидно показва и към Нур и към Иджлял.
Как мислите по този въпрос?

# 559
  • Мнения: 122


Последна редакция: пт, 06 окт 2017, 15:05 от Anileda7

# 560
  • Мнения: 14 830
Аз мисля , че Иит за пръв път се влюбва, за пръв път изпитва това чувство и то доста силно и истински.
Но да не забравяме, че Иит е отговорен  и загрижен човек.И точно това сега се противопоставя в него- любовта към Нур и отговорноста и грижата за Иджлял .Въпрос на време е едното да вземе предимство.Ама с това обкръжение няма да е лесно.
Обаче си мисля че лелята май нещо си е послужила с измама за да ожени Иит  за Иджлял.Нещо го е излъгала.Синан спомена снощи че го е изпратила в Америка за да разкрие истината .

# 561
  • Мнения: 122
Аз мисля , че Иит за пръв път се влюбва, за пръв път изпитва това чувство и то доста силно и истински.
Но да не забравяме, че Иит е отговорен  и загрижен човек.И точно това сега се противопоставя в него- любовта към Нур и отговорноста и грижата за Иджлял .Въпрос на време е едното да вземе предимство.Ама с това обкръжение няма да е лесно.
Обаче си мисля че лелята май нещо си е послужила с измама за да ожени Иит  за Иджлял.Нещо го е излъгала.Синан спомена снощи че го е изпратила в Америка за да разкрие истината .

 newsm10

И аз така мисля, че той се влюби от пръв поглед безпаметно в Нур, но...... и доста жестоко към нея.
Също не разбрах какво искаше да каже Синан, но друго не разбирам как може да оженят първи братовчеди. Тук не съм наясно с турските традиции, но е факт, че в сериала Иджлял и Ийт са първи братовчеди. Каква е причината за тяхната женитба, явно на сила или по-точно по разум е все още енигма. Но той да се съгласи е имало предполагам някаква манипулация от страна на леля му.
Скрит текст:
Тази манипулация може би най-вече се крие в неговият произход. В бъдеще винаги ще има едно прокарване на спомени как майката на Ийт е убита от баща му, а майка му е сестра на тази му леля.
Тоест децата на сестра й са и деца на убиецът й.Майката на Ийт е убита от баща му пред неговите очи. Той носи винаги този спомен и вината дори за това, че е син на убиец. Не напразно той е доста затворен и на вид груб, безкомпромисен и дори жесток.Срещайки Нур някак се съживява и проглежда светът подруг начин, а това е ,че има и нежност и любов, която той не изпитвал истински.


# 562
# 563
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Здравейте  Hug. Записвам се да ви следя. Засега ми хареса сериала, пък и главните ми допадат и ми харесват като екранна двойка  Peace


На Иджлял и на майка и ми идва да им зашия поне по два шамара.
Обаче не знам защо Иит все още мълчи за брака се с Нур.Да разбирам че се съобразява със състояниет на Иджлял но това май ще продължи доста дълго.
Най ми е любопитно защо лелята коли и беси в къщата.
Аз не мисля, че Иджлял е изгубила майчинския си инстинкт след катастрофата.Мисля че тя никога не го е имала, мисля че никога не е обичала детето но то и е било необходимо за да държи Иит до себе си.


+1  Peace и съм на същото мнение.
Ще се включвам, до скоро.

ПП. Хеленче  Hug Heart Eyes радвам се да те видя тук  Peace

# 564
  • Мнения: 1 973
Здравейте! wavey wavey wavey

Да се включа и аз към темата по този сериал. Харесва ми и се радвам да "видя"  познати никове тук.
Поздрави на всички  Hug

Допада ми динамикато на сериала и сюжета. Въпреки, че е доста повтарящ се с тези любовни триъгълници,
мисля, че тук, има нещо повече и  то е наверно решенията как ще се излезе от тази буря, която винаги образува един такъв триъгълник и в какъв тайфун ще се превърне и кого ще изпепели.
Много сериозна заявка от страна на сценаристите да развият отново  такъв сюжет.
Май ще се запаля да гледам напред. Има нещо, което ме привлича в сериала, въпреки че го осакатяват БТВ с това прекъсване на най-неподходящото място.

Интересно нещо е споделила Anileda7 в спойлера, което определя доста неща във взаимоотношенията на семейство Козан.
Много ме привлича образът на Ийт. Силна фигура и добър актьор.
Нур ми е интересна, защото е както кротка и примирима, така е и бунтарка и много справедлива.
Лелята е ясна от самото начало, че ще бъде зла .
С удоволствие ще гледам и общувам в темата. Дано да има повече активност, защото ми се струва, че има какво да се коментира и то в изобилие, надявам се.

Чакам да вида поредната серия и реакцията на леля и дъщеря за спасяването на Нур от пожара.

# 565
  • София
  • Мнения: 1 433
интересни коментари, чета ви с удоволствие
Толгахан явно не излиза от ролите на силен мъж, харизматичен, но подвластен на по-възрастната женска рода
в Лалето, все угаждаше на майка си и си съсипа живота, тука командва лелята/голям фен съм й на актрисата, много й тичат силни, властни,кофти роли /
чудех се...кой  е по-голям от двамата братя, Ийт, или Джахит newsm78
на мен джахит ми изглежда дъртичък, пък Ийт командва парада във фамилията, като първороден сякаш newsm78
за играта на Нур, няма как, момичето е мис Турция, не е актриса, но добре се справя според мен, има невинноизлъчване на скромно момиче от село и в същото време показва че няма да търпи да я мачкат
 

# 566
  • Мнения: 62
Здравейте!


чудех се...кой  е по-голям от двамата братя, Ийт, или Джахит newsm78
на мен джахит ми изглежда дъртичък, пък Ийт командва парада във фамилията, като първороден сякаш
 

Ийт е по-малкия, но по-оправния в живота. Цялата империя е изградена от него. Решенията се вземат от него, Джахит е само изпълнител.

# 567
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313


Много хубава песен, можете да видите оригиналния клип на Бенгю с български превод Unut Beni (Забрави ме)

# 568
  • Мнения: 2 063
Здравейте  Hug Hug

Снощи се зачетох из нета за главните ни герои и разбрах, че тази роля е първа за Емине Гюлше/Нур/, заради което сега си обяснявам лекото й статично поведение, скованост и безизраност. Като за първа роля е добре. И не мога да се начудя на нашите комшии- толкова много техни актриси и актьори са бивши манекени.... че и се справят доста добре между другото. От подиума и бум зад камера, как пък са толкова талантливи, бе.... newsm53 newsm53Нашите герои и двамата не са изключение, а Емине още като е спечелила конкурса мис Турция 2014 и на следващата година вече снима сериала



 PS:  Котеее Hug Hug Hug,радвам се че си тук newsm51 newsm51


а ето лелята можела да бъде и усмихната Joy

Последна редакция: сб, 07 окт 2017, 18:25 от helen.nona

# 569
  • Мнения: 3 637
Запис,да ви следя 😘

Общи условия

Активация на акаунт