С дантелено бельо хващаме око, а без бельо ще има йохохо!(бъдещи мами над 35)

  • 28 278
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 527
Хана, голяма дунда изглежда Лора Wink и дяволче. Много е сладка.

# 31
  • София
  • Мнения: 10 703
Хехе, радвам се че ви хареса моето заглавие Simple Smile мерси за темата!

Кремика, ОК е СГ на мъжо ти, от негова страна ядове няма, дано скоро се случи!

На мен петък 13 ще ми е гаден, 6 месеца от както мама отиде на място без болки и проблеми...

# 32
  • Мнения: 3 406
Хана, страхотни бузки и баджачета имате    love001  И тези голеееми, черни, пленителни очи  Hug
Цвети, радвам се, че се съвземаш!
Рейнбоу, добро решение си взела. Отърси се от неприятните емоции един месец, и събери отново сили и кураж  Hug
Котенце, липсваш ми Hug ще чакам нова порция бебешки джунджурийки  Mr. Green

Нещо се сдухах тази вечер. Като ми се е раздумкало сърцето, препуска като лудо. Имам чувството, че ще се пръсне. Първо помислих, че нещо кръвното ми скача. Ама не, кръвно 100/60, а пулс 120  ooooh!  От час и половина съм така, и не знам още колко ще го издържа така препускащо  Shocked

# 33
  • Мнения: 13 937
Бузанка сладка е Лора  Heart Eyes
Танзу бих искала да мога да помогна, дано отмине скоро от само себе си  Thinking

# 34
  • Мнения: 600
 Благодаря за комплиментите ! Лорка нацупи устета капризно и ...напълни памперса от първото пюре -тиква !  Laughing

Шери , то голям смях ..качват се клипчета на това , как бебе иска да заспи и върти очи до бяло ...какво му има на бебето миии!!!  Laughing  ///Защо си търка очите  , да не би да е алергия ?!!!!  Laughing  Laughing Офф... и все такива хитове ....

Дари , не видя ли някъде от прословутта им козмеика с минерали от Мъртво море ? Кажи , еврейките красиви ли са ?

# 35
  • Мнения: 1 353
Танзу, доста ти е висок пулса Thinking. Ако имаш валидол смучи няколко таблети Naughty, другото, което помага е: вдишвах дълбоко през носа, задържаш / броиш поне до 5/ и издишаш пак през носа.

# 36
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 298
Мамче, благодаря за темата   bouquet

Днес през ръцети ми минаха около 400 кг топове плат, нямам сили за нищо  Confused

Даре, много ми харесват разказчетата ти  Simple Smile

 Hug на всички

# 37
  • Мнения: 8 527
Хана, аз почти не ползвам козметика. Та не съм търсила тази, за която питаш. За сметка на това, утре ще ходим до самото Мъртво море. Еврейките са шарени - има и красиви, и скучни, и слаби, и дебели .... всякакви. Евреите също.
Танзу, аз с високото кръвно бях с такъв висок пулс. Ужасно неприятно .... така и не.разбрах как да го успокоявам. Мисля, че простирането на гащите помогна на нервната система релаксиращо.

# 38
  • Мнения: 3 406
Цвети, ни валидол, ни дявол ... само хапчета за ниско кръвно, аспирин и добавки разни. Мисля да полегна, дано се поуспокои и да заспя. Надявам се утре да съм като нова.
Спокойна вечер на всички вас, момичета  Hug

# 39
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Мамче   bouquet Много хубава тема, благодаря !

Ината и аз съм сигурна, че ще успеете Hug, най важното е усещането ти, че си доволна. Благодаря, че ми разясни системата   bouquet !

Манди мила все забравям да кажа, само рокля нямам и обувки, всичко друго сме измислили  Simple Smile .

Много стиснати палци на всички за 13  и на Магнетчето много сила  Hug .

 Хана леко да те питам на 2.03 сутринта какво ще правите  Simple Smile ?

Коте и на мен ми липсваш  Hug !

Даре много е хубаво на Мъртво море да се топнеш задължително и ако имате възможност до Масада над Мъртво море да отидете

Мимче така е права си  Hug , мен така са ми налегнали парцалите от училище, че свят ми се виее вече.

Цвети и на мен ми се отразява добре безглутеново и лактозно хранене. Сега правя детокс със зелени смутита и също съм доволна.

# 40
  • Мнения: 600
   Уанче , нямам планове за тогава ...и агендата ми е празна , нямам срещи ... Peace

# 41
  • Мнения: 8 275
 Прост запис да не ви изпусна.

# 42
  • Перник
  • Мнения: 1 920
 Hug запис и от мен

# 43
# 44
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Ух, изчетох всичко... ама много сте продуктивни бре...  Hug

Нашето ЕЕГ е "добре". Толкоз инфо ни дадоха. Питам аз какво означава "добре". Ами добре, няма нищо тревожно, няма изгледи за гърчове пак. Та аз, нали съм майка, пък майките все най-лошото мислят, взех да се замислям какво аджеба показва всъщност ЕЕГ-то. Дали все пак може да има увреждания, които да се покажат по-късно и които не се виждат на това изследване. Или пък ... знам ли и аз какво. Иначе детето си изглежда добре, яде си, вече няма никакви лекарства, само едно сиропче вечер и все се надявах, че днес ще ни го дадат вече, обаче не, чак в петък. Знам, че изглежда много тъпо да се разстройвам за един-два дни, имайки предвид през какво минахме, но вече всеки ден ми се струва като високосна година.

Освен това, да кажа и за другото дете, тази учебна година направо ни разказва играта. Вече е трети клас, а е все по-разсеян и все по-разконцентриран. Повтаря едно изречение по 20 пъти и в следващата секунда вече е забравил какво е правил. Обяснявам търпеливо, обучавам, карам се, наказвам, пак обяснявам, но нищо... направо понякога имам чувството, че няма глава, в буквалния смисъл на думата. Има редки проблясъци, когато внимава и е явно, че знае много и е умен, но дотолкова му липсва внимание, че всички учителки и аз включително сме се видели в чудо. Всеки ден е драма.

Ох оплаках се... ама много ми е тъпо вече у дома без бебе...  Sad

Общи условия

Активация на акаунт