* Aşk Yeniden / Любовта отново - Тема 1* С участието на Буура Гюлсой

  • 68 775
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 417
Здравейте и от мен. Hug Hug Hug

С повечето, даже май с всички, които са се разписали тук, се знаем виртуално,  Wink така че се заформя приятна компания.  Hug Hug Hug Мисля да гледам сериала, такива са намеренията ми засега, щото много харесах Буура от К/Г.   Wink А докато се наканя да гледам другите му продукции, след това и те ги спряха. Sad Дано този има успех.  Praynig Praynig Praynig Чета, че и превод ще има, идеално. Wink    bouquet

Като гледам Бамби  Heart Eyes направо е подготвила втората тема. Hug Hug Hug

Само да попитам нещо - първи епизод вече е излъчен, така ли?

Последна редакция: сб, 14 фев 2015, 08:31 от ·٠•Snejka•٠·

# 16
  • Мнения: 927
Сжени, добре дошла!
Да, първи епизод беше излъчен на 10.02 - вторник. Ето и рейтинга му:
TOTAL
2 ASK YENIDEN FOX TV 19:59 21:58 5.90
AB
1 ASK YENIDEN FOX TV 19:59 21:58 7.89
20+ABC1
2 ASK YENIDEN FOX TV 19:59 21:58 6.86

Диди заради мен днес получи бан за 7 дни.  Cry Притесняваше се, че няма да разберете.
Бебенцето от сериала не е едно. Явно си има близнак в реалния живот.



Втори фрагман за 2 епизод с бг субс:
http://vbox7.com/play:e52bc46163

# 17
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Е хей-йй
Диди Hug Бамби Hug Снежка Hug знаем се чудесно newsm10 Привет Hug Peace Peace

Привет и на другите момичета. Май още две видях, ама само нещо като "омагьосаната" запомних, че много ми се спи в момента  Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha Ще ви науча и на вас ник неймите но сега съм тръгнала към възглавницата. Чакам само лека нощ деца да мине  Joy Joy Joy hahaha hahaha

И аз не си мислех да гледам нищо през следващите седмици, че съм преуморена до болка, но преди половин час мернах търсейки нещо фрагмана на втори епизод и ме грабна. А тук вече имало темичка , че и Бамби превежда със скоростта на светлината. Браво на вас newsm10 newsm10 newsm10 smile3501 smile3501 smile3501

Ето още какво маркирах набързо. Май не го видях до тук. Ако го има - извинете ме Heart Eyes Laughing

https://www.youtube.com/watch?v=Sguolt_XuZc
https://www.youtube.com/watch?v=0QyrC45nIdk
https://www.youtube.com/watch?v=vVnzU9M6ZzE
https://www.youtube.com/watch?v=QrWrb9w1Ki0
https://www.youtube.com/watch?v=8Hb_TI9qVls

За сега - приятна вечер.

# 18
  • Мнения: 6 591
             Здравейте! wavey wavey wavey

Не съм гледала първи епизод, но само от фрагманите много ми хареса. Точно такова нещо ми се гледа- леко, комично,романтично и свежо. Доскоро изобщо не бях фен на Буура, но след като го видях в последната му роля в "Наричай ме вече Хиджран" определено си промених мнението за него.  Къдравелката Йозге не съм я гледала никъде,но ми е много симпатична. Много си пасват двамата. Рейтинга за първия епизод е повече от добър, телевизията сериозна, очакваме превод, така че съм настроена положително. И за да не идвам в темата с празни ръце, нося едно интервю, което двамата актьори са дали преди началото на сериала.

                



               Интервю с Йозге Йозпиринчджи и
                Буура Гюлсой за "Hafta Sonu".

                Когато става дума за любов, то няма
                 правилни и неправилни решения



Йозге Йозпиринчджи и Буура Гюлсой  наскоро се появиха на екрана с новия сериал “Отново любов” по Фокс ТВ. Те пресъздават образите на двама млади хора, които се влюбват един друг. Първото си интервю те дадоха за “Hafta Sonu”. Говорихме с тях за новия проект, чието начало съвпадна със седмицата на влюбените, както и за гледните точки за любовта на жените и мъжете.

Сериалът “Отново любов”, който зрителите чакаха с нетърпение направи своята първа среща със зрителите на 10 февруари по  Фокс ТВ. Буура Гюлсой изпълнява ролята на Фатих, който още не е изпитал истинска любов досега, а Йозге Йозпиринчджи е млада жена, която остава сама с дете на ръцете, която е силна и упорита и благодарение на Фатих отново среща любовта. Оказва се, че двамата актьори много си подхождат един на друг, а тяхната искреност си личи и на екрана.

Тази седмица  заради празника на любовта 14 февруари ние естествено си говорим за любов и  ги попитахме какво е за тях това силно чувство?


- За кратко време фрагманите на сериала “Отново любов” постигнаха доста голямо количество гледания. Зрителите очакваха сериала с голямо нетърпение. Как мислите, кое в сериала ще харесат те най-много?

Б.Г. В сериала “Отново любов” има и романтика и комедия. Но най-важна е любовната история, която започва необичайно. Това е една топла и много приятна история. Ще разкажем историята на двама влюбени, които преминават през много забавни ситуации. И двамата носят рани от предишните си отношения. Но започват такава игра, че след известно време тази игра става неуправляема за тях. Ще разкажем на зрителите за приключенията на Фатих и Зейнеп, една история , която си струва да се види.

Й. Й. Когато гледам телевизия, аз не възприемам “Отново любов” само като работа. Ние запълваме празнотата в сектора, особено в телевизията. И аз не казвам това само защото аз самата вземам участие в този проект. Дори да не играех в него, ако бях видяла фрагманите, щяха да ми харесат и да ми е интересно да гледам. Но разбира се, щях да изпитам малко завист /смее се/.
Очакванията на зрителите от проекта са високи, историята е обещаваща. Всички отзиви досега са положителни. И фактът, че това се случва още преди да е започнало излъчването засилва нашата мотивация. Това, което ще се хареса на зрителите и ще ги накара да гледат сериала са динамиката и приключенията. Мисля, че ще им допаднат и нашите непрекъснати сладки караници, които започват още от момента, в който се срещат Фатих и Зейнеп.

- Когато получихте предложение за участие в сериала, какво повлия на вашето решение?

Б.Г. И преди сме работили заедно с нашия режисьор Ерсой Гюлер. Той е и автор на историята и сценарист. Той ми звънна и ми каза, че замисля много интересен проект и би искал да работим заедно. Историята ми се стори топла, приятна и реших, че за мен ще е голямо удоволствие да работя отново с Ерсой Гюлер, както и с такава талантлива актриса като Йозге. Тези два фактора повлияха  най-много на моето решение.

Й.Й. Когато взех в ръце сценария на първата серия и започнах да го чета, аз не го оставих докато не го прочетох целия. Прииска ми се да прочета и този за втора и за трета серия… Когато се срещнах с нашия режисьор Ерсой Гюлер той ми разказа цялата история в подробности и в този момент аз вече бях напълно убедена, че искам да участвам. Единственият въпрос който ме интересуваше е кой ще бъде партньорът ми. Защото в такъв род сериали, в които има и романтика и комедия, ако между партньорите не съществува химия/енергия, то могат да възникнат недоразумения и неудачни сцени. В този смисъл, на мен много ми провървя с Бурра. Ние наистина прекарваме много весело времето си заедно /смее се/.

- От началото на сезона свалиха много от новите сериали от екран. Когато получавате предложения за участие в нов проект, това влияе ли на вашите решения?

Б.Г. В края на краищата, ако сериала няма добър рейтинг, няма да има и реклами, а ако няма реклами и сериала просто няма да го излъчват. Ниските рейтинги не означават, че един проект е лош или добър. Аз избирам проектите, които ми допадат и които ми доставят удоволствие.


Й.Й. За мен е важен и въпроса кой е телевизионния канал. Някои канали не стоят достатъчно зад проектите си, а понякога буквално ги саботират, за да пуснат на тяхно място други, които чакат ред отдавна да бъдат излъчени. Но по този въпрос аз нямам притеснения. Затова когато погледнем Фокс ТВ можем да видим, че той е изпреварил другите канали в това отношение, които с години са били на високо ниво, но вече губят в надпреварата за рейтинги.  Мисля, че нашият сериал има много добър пиар. Това разбира се не ни дава никакви гаранции, но все пак ни вдъхва увереност.


- Напоследък актьорите се оплакват от условията, при които работят, както и от продължителността на сериите. Вие какво мислите по този въпрос?

Б.Г. Би било добре, ако се съберат всички - продуценти, собственици на телевизионни канали, работници зад кадър и да се опитат да намерят общо решение на този проблем. Защото това не устройва не само работещите в тази сфера, зрителите също вече се оплакват.

Й.Й. На този етап ние само обсъждаме това. На първо място аз се ядосвам на самата себе си. Ядосвам се и на продуцента и на режисьора и на сценариста.  Докато зрителите се оплакват от прекалено дългите серии, ние зацикляме върху това, че продължителността на серията  на нашия конкурент примерно е с 6 мин. повече от нашата и снимаме каквото и да е. Не говоря за нашия сериал, а просто давам пример.

 
Източник: Aşk Yeniden | Снова Любовь | Official Group

Дано компанията стане по-голяма.
Приятни минути на всички в темата и със сериала!


 

Последна редакция: пт, 13 фев 2015, 20:22 от * Дъга

# 19
  • Мнения: 927
Ванина  Hug
Наистина се заформихме чудесена дружинка!
Мерси за споделените клипчета. Сериала е имал интересна реклама. Повечето герои казват по нещо в клипче. Имало е също така и снимки с отброяване на оставащите дни до началото на сериалчето.

Скрит текст:
Да превеждам със скоростта на светлината  Joy жалко, но не мога дори и с бавна скорост. Ванина, аз принципно правя субтитрите. Заслугата за превода на фрагманите е изцяло на *Дъга.

# 20
  • Мнения: 8 417
Прочетох и изгледах всичко.  Wink Hug Благодаря на Дъга и Бамби.   bouquet  bouquet Много ми хареса историята - лека, забавно... абе, много ми допадна. Wink

Дъга, мерси за превода на интервюто.  bouquet

Бамби, мерси за рейтинга.   bouquet Бива си го. Party

Вани, привет. Hug


Две усмивки.  Hug Wink

# 21
  • Мнения: 927
И една прекрасна новина! Има руски превод на 1 епизод:
https://vk.com/feed?w=wall-28597347_337434


Кратко резюме за 2 епизод:
Фатих, който се опитва да поправи ситуацията с бащата на Зейнеп ще постигне точно обратното, нещата ще се влошат. Този проблем ще стане причина за изчезването на Селим. А също така ще причини раздор между двете семейства и напрежение в отношенията му със Зейнеп. Сега Шевкет и сем. Шекерджизаде ще застанат едни срещу други. Лъжата, която са измислили Зейнеп и и Фатих започва да излиза от контрол заради това, че и родителите им ще започнат да се намесват. За да оправи нещата, г-жа Гюлсюм ще реши да отиде в дома на Шевкет, за да поиска Зейнеп. Но никой не подозира какво замисля Шевкет.
Източник : Aşk Yeniden | Снова Любовь | Official Group

Снимки за 2 епизод:


Скрит текст:

Последна редакция: сб, 14 фев 2015, 08:20 от BaMbIto

# 22
  • Мнения: 8 417
Добро утро. Hug Hug Hug



Бамби,     bouquet  Ооо, още утре ще погледна серията с руски субки.  Wink Тъкмо ще съм готова за вторник. Wink Hug Мерси и за резюмето.  bouquet

 Mr. Green





Честити празници днес - кой, каквото празнува.   bouquet Задушница е - нека почиват в мир близките ни, които не са сред нас. Praynig Praynig Praynig

Приятен ден ви желая.    bouquet

# 23
  • Мнения: 3 007
Здравейте! Hug
Бамби, Дъга, благодаря ви за всичките преводи, информация и снимки! С нетърпение очаквам превода за 1-ви епизод! Heart Eyes

Аз също виждам познати лица и тук, много съм щастлива! Hug Снежи, Вани!


# 24
  • Мнения: 2 449
Привет и от мен!!!!

 много се чудя как ще ми се отрази гледането newsm78 newsm78 newsm78 и да не ме откаже от вече супер зациклилите Череши Hug Hug
 но ...ще ви следя Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Успех за серияла и темата Praynig Praynig и наистина направиха супер рейтинг за 1-ва серия Peace Peace Peace Peace

# 25
  • Мнения: 2 116
Здравейте!
Приятна вечер в неделя!



Прибавям и този сериал към списъка за гледане. Не, че са ми малко, ама имам нужда и от нещо забавно.
Благодаря за темата, успех както на нея, така и на сериала!   Hands Thumbsup
Полезна и интересна ми беше и информацията за сериала- в снимки, инфо, преводи, благодаря и за това!  
Поздрави за всички споделящи в темата! Hug
Аз съм Марги, приятно ми е!   friendship

Като изгледам еп. ще се включа с мнение. yes


Спокойна вечер и до следваща среща! Heart Eyes

п.п.

За удобство на желаещите да гледат...и от тук!   Hug
http://www.vbox7.com/play:77f266b970
Любов отново - еп.1 (aşk yeniden 2015 rus subs)
Източник:
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 16 фев 2015, 00:07 от margita9

# 26
  • Мнения: 2 116
Пак съм аз, но да споделя за епизода...
Първо- доволна съм, изгледах го с удоволствие и на един дъх. Забавни и комични ситуации, редуват се една след друга, има динамика и историята увлича още в началото. Героите до един всеки с характер и събират симпатии на момента. Музиката също е невероятна. Играта на всеки от екипа- бих казала на ниво. Определено ще гледам сериала, и дано всичко около него е наред, че би било жалко да последва участта на много спрени проекти в последно време.
И по няколко думи като първо впечатление от героите...
Зейнеп- да, че се е метнала на баща си, спор май няма да има.  newsm78 Joy
Мила, чаровна, изглежда кротка и разбрана, но ядоса ли се- да не си й насреща. hahaha Joy
И Фатих усети силата и на нейния нрав... Joy Joy Joy
Надяваше се тя до последно да ги потърси Ертан, нея и бебчо... но не би. Crossing Arms
Трудно е да си самотна майка, та решението й да се върне у дома, май бе най-правилно към момента.
Фатих- синчето на мама, но ще се окаже по-издържлив отколкото изглежда. Отколкото другите очакват от него, а и той самия от себе си. Разочарован и той от любовта/ в Америка, с отказа на предложението му/, но за мен той просто получи един житейсни урок.
Любовта не е решение при бягство от един уговорен и нежелан брак.
Тепърва ще разбира що е любов и едва ли и със Зейнеп ще му е лесно, но поне ще е интересно, а и истинско. Струва ми се, че той ще е по-разумния в двойката, повече склонен на компромис...
в името на любовта. Heart Eyes
Първи предложи "играта", но и май първи ще се откаже от нея, за да бъдат реална и действителна част от живота му и Зейнеп и Селим. Grinning
Капитана- вярно, направо е луд за връзване...  Joy Joy Joy
Няма 6-5 при него, само погледа му смразява, какво остава до методите му... hahaha hahaha
Думата му на две не става, тежък нрав определено. И макар да не се усмихна нито веднъж, усеща се, че сърцето му е голямо, само дето трудно показва обичта си. Внукът се надявам да разтопи ледовете около сърцето му. newsm78 Joy
Лелята- ролята на балансьор е много трудна, та в този смисъл не е лесна и нейната.
От една страна Зейнеп, от друга брат й...  newsm78
Елифче- брей и детето с характер...семейна черта ще да е... Joy Joy Joy
Орхан- и той се опитва да се бунтува, но кой не желае самостоятелност и свобода на тази възраст? Grinning
Селин- голяма сладурана, веднага влезе в ролята на леля, хареса й.  
Много естествена и искрена ми се видя.   yes
Мукадес- май само двете с бъдещата кандидат- снаха не приеха изненадата...#Crazy
Е, имаше си планове жената- а сега всичко на пух и прах...че не е лесно.. newsm78
И не само нежелан брак, ами и внуче...приготви и пусна в ход тежката словесна артилерия за снахата...  Shocked
Бащата на Фатих- прие сравнително спокойно нещата- не, че имаше избор и той.  newsm78
Внуците били по-мили и от децата... та и при него, размекна го Селим. Grinning
Селим- страхотно бебче, сладурче голямо. Grinning
Ирем- да, неприятна беше изненадата и за нея, малко ми стана жал за нея.
Има два варианта сега пред нея- или да приеме и да продължи живота си, или да създава трудности, водена от гняв и желание за реванш. Да видим какво са предпочели за нея от екипа... май...ще е последното... newsm78
Гюлсюм- дамата е със стил, веднага се усеща, а и вижда. Визия, поза, маниер, държание всичко показва нивото и средата й. Едно име само, на бебчо Селим и тя показа другата си страна. Веднага бавачка, стая, че и снахата май хареса... Joy Joy Joy
Ертан- ами уплаши го новината за бебе, не беше готов.
Да, трябваше да поеме своята част от отговорността, но от друга страна той бе оставен без избор.
Не, не го оправдавам- не, само се опитвам да разбера и него. newsm78
Падна сянка върху него с това му решение, ще го наблюдавам занапред, затова за сега няма да бързам да го определем като страхливец и безотговорен. Поне за сега. newsm78

Всеки от героите ме усмихна, направиха ме съпричастна към историята им до момента видяна през техните очи и сърца. Всеки от тях има своят гл. точка, своята правота, да мисли и да е това което е. А защо и какво ме очаква с всеки от тях...оставам с нетърпение до вторник. yes thumbsup

Надявам се, сериалът да събере свои зрители, а в темата- своя компания,
която да го обсъжда и дискутира.  hug Hug

 
п.п.  smile3555 За заглавието щях да пиша две думи...
Любовта си е любов – можеш да я намериш във всекиго, можеш да я намериш навсякъде.
Винаги...и отново... дори когато смяташ, че това е невъзможно.   loveuuu txtloves
Та в този смисъл ми звучи много позитивно и обнадеждаващо за един добър и щастлив финал на историята./когато му дойде времето/ yes

ПРИЯТНА НОВА СЕДМИЦА!  Hug

А сега...вече лека...

Последна редакция: пн, 16 фев 2015, 13:32 от margita9

# 27
  • Мнения: 927
Момичета, здравейте! Добре дошли на новоприсъединилите се! Радвам се, че ви е харесало сериалчето. Аз зная, че почти няма да има човек, който да го гледа и да не му допадне.
Надява се да има гледащи и на български език.
Марги, хареса ми коментара ти. Да, много беше интересно хрумването на Фатих за тази игра. Явно е много отчаян, за да се досети за тази лудост. И двамата са в безизходхо положение.
Много ми беше смешна случката в самолета. Зейнеп веднага започна да го обвинява как тя самата паднала на коленете му, но пък и той не й се даде толкова лесно. Успя да го разчувства малкото бебче, но кого ли не би. Може би само баба Мукадес  Grinning
За годениницата да си призная не ми стана мъчно. Тя толкова ли е недосетлива, за да не усети, че той не я иска в живота си, а камоли да я обича. Много искам да видя нейната реакция за жената и бебето на Фатих, защото нищо не видяхме в първи епизод.
Някой гледал ли е в друг сериал сестрата на Фатих и кой е той? Много ми е позната, но...

Последна редакция: пн, 16 фев 2015, 16:42 от BaMbIto

# 28
  • Мнения: 2 116
Здравейте!
Приятна вечер в понеделник!

Бамби, радвам се, да споделяме компанията си в темата. Hug
За Селин...и аз нямам спомен да съм я гледала, от нета само това открих за нея...
Участвала е в Günesi Beklerken (TV Series)
Инфо: http://www.imdb.com/name/nm6895879/




Nilay Deniz хубаво младо момиче, май и героинята й ще бъде симпатична.


# 29
  • Мнения: 6 591
Здравейте! wavey wavey wavey

Добре дошли и от мен на всички момичета, които са се присъединили към нашата компания!

Снежка Hug

Мариолка Hug, привет! Ти направо ме разочарова с инфото за "Черешките". Аз съм закиклила на около 16 епизод доста отдавна поради липса на време да изгледам останалите, ама си ги събирам за някой ден. Този тип сериали май трябва да са не повече от 15-20 серии, че после става боза.

Марги Hug, приятно ми е да се засечем след толкова време. Радвам се, че сериалчето ти е допаднало. Най-после имаме съвпадение на вкусовете.

Да си кажа, че и аз изгледах първи епизод на руски и много ми хареса. Изгледах го на един дъх, забавлявах се през цялото време и тази лека и приятна история много ми допадна. Толкова много, че ми се искаше веднага да си пусна и втори епизод, ако можеше де...

Всичките герои са ми много интересни, не само Зейнеп и Фатих и бебока. И русата свекърва Мукадес, която е потресена от маниерите на новата снаха  и умира от ужас, че скоро някой ще я нарича бабо. И колоритната бабка, на която всички й треперят. И кипящата от енергия млада Селен, която веднага влезе в ролята на леля на сладура Селим, и доста откачения капитан и неговите подчинени... И разбира се кибритрията Орхан, който нямам търпение да се срещне със Селен и да се влюбят, че да видя реакцията на майка й. Нов припадък не й мърда. Дано някой й се върже този път.

Ето и още едно интервю на нашите главни герои Йозге Йозпиричджи и Буура Гюлсой , този път за "Милиет” , което са дали в навечерието на премиерата на сериала.


                          “Човек първо се влюбва в усмивката, а после в очите…”

                        


Йозге Йозпиринчджи и Буура Гюлсой в сериала “Отново любов” пресъздават образите на двама влюбени.

Й.Й. Човек първо се влюбва в усмивката, а после в очите…

Б.Г. Никога не съм изпитвал подобно нещо, просто да видя някой и да се влюбя.

Зейнеп се отказва от всичко и заминава с любимия си за Ню Йорк. А Фатих заминава, за да се отдалечи от  натиска на семейството си да се ожени за момиче, което не обича. И двамата тръгват след мечтите си, но в крайна сметка се чувстват разочаровани. Запознават се в самолета и започват една голяма игра.
Срещнахме се с актьорите  от “Отново любов”, един сериал в стила на романтичната комедия- Йозге Йозпиринчджи и Буура Гюлсой. Поговорихме с тях за любовта.


- Да изоставиш всичко и всички и да заминеш надалече заради любовта. Какво мислите за това?

Й.Й. Мога ли да направя това, не знам…  Още повече ако имах баща като този на Зейнеп. Любовта така може да промени човека, че той престава да мисли логично.

Б. Г. Много сложна ситуация наистина. Аз никога не съм се сблъсквал с нещо подобно. А дори и да се сблъскам, реакцията ми зависи от моето психологическо състояние в момента.

- Дразня се това, че в сериалите момичетата обикновено забременяват от първия път… Зейнеп забременява, но нейния приятел не иска детето.

Й.Й. Тя му казва още в самото начало. Двамата бягат в Америка, те са влюбени и щастливи. А после на момичето му се налага да чуе думите: “Не мога да се оженя за теб, трябва да направиш аборт.”

- Вие можете ли да се влюбите в някой, с когото не говорите на един език както се казва, като Фатих например?

Б.Г. Защо не? Когато двама човека се влюбят, те автоматически започват да говорят на един език, нали?

Й.Й. Човек може да обича при всички обстоятелства.

                        „Аз бих искала да получа предложение в хумористичен стил.“

- А какво мислите за любовта от пръв поглед?

Б.Г. Никога не съм се сблъсквал с такава ситуация, при която да възкликна веднага: О, Боже, влюбен съм!” При мен първо започва харесването, симпатията, която по-късно се превръща в любов.

Й.Й. Човек първо се влюбва в усмивката, а после в очите, според мен става така.

- Представете си, че Фатих прави предложение на любимата си в едно кафене. Какво трябва да бъде то според вас?

Б.Г. На мен това изобщо не ми звучи нормално. Тъй като аз не съм много романтичен, на мен това ми звучи странно. Аз съм много емоционален, но не мога да бъда романтичен. Не мога свободно да изразявам чувствата си пред жената, която обичам.  Но ако тя ме познава добре, за нея ще бъде лесно да разбере, че я обичам.

Й.Й. Ако трябва да бъда честна, за мен също подобно предложение не е привлекателно. Тъй като съм малко луда, за мен предложението трябва да е поднесено с чувство за хумор. Аз също не си падам много по романтиката. Вечеря на свещи, това не е за мен. Да отидеш да пиеш едно питие на лунна светлина, за мен това е романтично. И аз и Буура не сме от хората, които обичат да говорят за любовта си. Но има и хора, на които това им харесва. Например пишат по мостовете” Ще се омъжиш ли за мен?” и момичетата умират от щастие, но на мен това ми е смешно.

- Вашите герои се правят на женени. Вие самите ккаво мислите за брака?

Й.Й. Мен ме плашат подписите, бумаги. Защо да съм длъжна да давам дума пред държавата,ч е ще прекарам живота си с този човек…

- Значи вие не смятате да се омъжвате?

Й.Й. Аз съм против това да се гледа на брака като необходимост. Цялата тази организация, покупки. Възможно е лелята и чичото да са скарани, но те трябва да седнат на една маса. Това ме напряга.

- Отново ще ви попитам как гледате на брака въобще?

Б.Г. Когато дойде време, когато човек е готов за това, тогава. Според мен тези неща не могат да се планират предварително.

- А вие в състояние ли сте да вземете решение да родите дете без брак, също като Зейнеп?

Й.Й. Мисля, че да. Жената още в момента, в който разбере че е бременна вече е готова да бъде майка. Ако майката чувства, че нещо заплашва детето й, от нея може да се очаква всичко. Но все пак след известно време детето ще порасне и ще попита:”Къде е татко?”  Ако тя е сигурна, че ще може да отговори на този въпрос на детето си, тогава защо не? Не всички пора са готови да станат родители.

-   Някои хора все още не са готови да станат родители. А вие?

Й.Й. Да.

Б.Г. Аз мисля, че все още не съм готов. Все още самият аз донякъде се чувствам дете. На този етап нямам смелостта да поема такава голяма отговорност.

                       „Любовта е като кихането, естествено явление.“

-   Какво е за вас любовта?


Б.Г. Тя е дело на хормоните. Когато си влюбен, организмът ти произвежда различни хормони и докато тези хормони  действат, човек е влюбен. И после отново и отново…

Й.Й. Защо да се срамуваме от любовта, та на колко години сме ние? Какво сме преживяли досега? Любовта е като кихането, естествено явление. Когато ти се киха, нима можеш за се въздържиш?  

- Някои хора харесват онази тъмна страна на любовта- страданията…

Й.Й. Пробвала съм да бъда меланхолична, но не ми се получава.

Б.Г. Душевното ми състояние е променливо. Чувствам се различно, понякога съм тъжен, друг път радостен.

- Какви романтични филми харесвате?

Б.Г. Хю Грант.

Й.Й. Неотдавна някой спомена, че Буура играе в стила на Хю Грант и аз съм съгласна с това. Когато става въпрос за романтична комедия, аз веднага се сещам за Хю Грант и Джулия Робъртс.

- У нас не се осъществяват много проекти в стила на романтичната комедия, повечето са драматични любовни истории…

Й.Й. Мисля, че това е свързано с атмосферата , в която живеем в нашата страна. Затова в повечето истории някой крещи на друг, ядосва се, хората се подслушват зад вратите, някой копае яма на друг…

-   Какво правите в свободното си от работа време?

Б.Г. Аз съм по-скоро домошар. През лятото обичам нощния живот, а през зимата си стоя повече у дома. Или съм си у дома или на кафе с приятелите си.

Й.Й. Аз също обичам да си стоя у дома. Понякога с дни мога за си стоя у дома, да чета книги, да гледам филми, да играя на игри.

-   Занимавате ли се със спорт?

Б.Г. Аз се занимавам с кросове и фитнес.

Й.Й. Аз играя пилатес.

-   Буура, Вие пишете сценарии, нали?

Б.Г. Да, след “Прагма” ние направихме и втора игра- “Дип”, а нея решихме да направим и на филм. Завърших и още един сценарий за игрален филм, разказващ историята на Сабри Махир. А в момента пиша сценарий за романтична комедия.

Й.Й. На мен това изобщо не ми се отдава.

-   А режисьорството?

Й.Й. В бъдеще бих искала да се занимавам с това, но в момента все още нямам достатъчно опит. Интересни са ми техническите детайли около работата.


                    “Докато другите пиеха чай в почивките , аз прекарвах време с децата.”

-   Какво е да работиш с деца?

Й.Й. Тъй като децата са непослушни, ние работим с близнаци и понякога ги сменяме.

-   Лесно ли свикнаха с вас близнаците?
   
Й.Й. Докато Буура и останалите пиеха чай на снимачната площадка, аз прекарвах време с децата, за да могат да свикнат с мен. В сериала “ Момичето с червения шал” аз в продължение на 38 епизода работех с деца, така че съм свикнала с това. А и аз всъщност много обичам деца.

Б.Г. Аз не съм свикнал напълно. Когато бях малък, аз избягвах малкия си братовчед, но сега мисля че започвам да свиквам.

- Как се отнасяте към това да имате собствено дете?

Б.Г. Когато децата не плачат, Йозге казва, че би искала да има деца, но когато започнат да плачат, тя казва: „Не, размислих.“


Източник: http://vk.com/askyeniden?w=wall-75842146_2706

    

    


Приятна вечер на всички!

П.П. Пропуснах да сложа рейтинга на най-гледаните сериали през миналата седмица в интелигентната АБ група. Страхотен старт с второ място за "Отново любов".

                           

Последна редакция: пн, 16 фев 2015, 20:22 от * Дъга

Общи условия

Активация на акаунт