* Aşk Yeniden / Любовта отново - Тема 1* С участието на Буура Гюлсой

  • 68 805
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 927
Разбрах за кого ми говориш! Hayal Köseoğlu:

Актрисата играеше и във Великолепният век:

Но не изпълнява ролята на Селин. Актрисата, която гледаме е Nilay Deniz, играла е във В очакване на слънцето:


 Hug Hug Hug
Дайче, радвам се, че се присъедини!

# 61
  • София
  • Мнения: 9 335
Изключително приятно изненадана съм от сериалчето, свежо, забавно, добре заснето, добра игра на всички.

Нилай Дениз е голямо сладур и мн. добра актриса  Heart Eyes в ГБ направи страхотна роля, на моменти ти се искаше да я утрепеш, а в други беше страшен сладур. Много се радвам, че ще я гледаме и тук.Предполагам, че тя ще се влюби в Орхан братовчеда на Зейнеп, ще си отиват с Джан.
На Мукадес Ханъм ми иде да и извия вратленцето.
Умрях от смях със Зейнеп и Фатих, когато му падна в скута, само дето не го обвини в изнасилване  Joy Joy Joy после когато преобуваше малкия и даде памперса на Мукадес само дето не умрях от смях  Joy Joy Joy Joy а вечерта след като едва не наби бабата вече бях out  Joy Joy Joy Фатих милия през повечето време не знаеше къде се намира, какво прави и какво му се случва, особено когато бащата на Зейенп го цамбурна в морето Joy Joy Joy Фатих ме изненада колко бързо се влюби в Зейнеп, а аз очаквах първо тя да се влюби.

Последна редакция: чт, 19 фев 2015, 17:18 от Г-ца Бързо се уча (Storm Worm Virus)

# 62
  • Мнения: 927
Да разбирам ли, че ти си Надя?  Rolling Eyes
Аз не съм се представяла, защото повечето ми казват Бамби, а някои и ме познават, но все пак - аз съм Анелия.

На мен ми беше много смешно как Зейнеп изрита от леглото Фатих и пита къде е Селим, а той дори не разбрал кой е Селим  hahaha
В самолета самото тръскане на всички дори беше страшно забавно.  nuts
Ох и аз не очаквах Фатих да се влюби толкова бързо, но пък като гледам и ми се иска да видя малко романтика  Two Hearts Дори се надявам Зейнеп да не се влюби толкова бързо в него, за да видим малко комични моменти от това как той печели сърцето й.

# 63
  • София
  • Мнения: 9 335
Не Бамби, просто нещо съм изпуснала или добавила без да искам.

# 64
  • Варна
  • Мнения: 178
Нещо не го откривам никъде...ровя се,ровя се,още е много нов сериала и не го превеждат

# 65
# 66
  • Мнения: 3 007
Здравейте!  bouquet

Вчера изгледах вече 1 епизод с БГ превод. Благодаря на момичетата за което! Hug
Сериала наистина е много интересен - развлекателен и увличащ. Със сигурност ще следя преведените епизоди! Heart Eyes




# 67
  • Мнения: 927
Здравей, Динева!  Hug
Изключително много ме зарадва коментара ти, защото да си призная ми беше малко мъчно, че доста хора гледат на руски. Аз осъзнавам, че е интересен сериала и повечето нямат търпение, но пък от друга гледна точна - ние за какво го превеждаме. Принципно руския превод преди време се използваше когато нямаше такъв на български, а сега нашия остана на заден план. За жалост такива са моите наблюдения.

Галя, наистина няма особено много информация из интертен. На това отгоре, ако не се лъжа 2006г е имало поект със същото име и като търсиш нещо ти излеза той. Това е сайта на сериала:
http://www.askyeniden.tv.tr/

Последна редакция: пт, 20 фев 2015, 12:02 от BaMbIto

# 68
  • Мнения: 3 007
Бамби, моля те, не оставай с такива грешни впечатления! Аз винаги гледам сериали, единствено с БГ превод. Разбирам, че става по-бавно и чакам колкото трябва и се налага! Продължавайте с преводите, не се отказвайте и успех! Heart Eyes Heart Eyes

# 69
  • Варна
  • Мнения: 178
Бамбито,сакън,не се отказвайте да го превеждате!Артистката дето се обърках наистина е от Гюнеши беклеркен.Толкова много съм я гледала-почти до края,а как се обърках!Напоследък много нови и талантливи и красиви турски артистки!Аз просто съм от друг набор и поназнайвам руски,затова се ровя и го гледам на който падне език,но си го предпочитам на нашия!Ще го гледам на български задължително!Нито дума няма да коментирам преди това-то от нетърпение и на турски го гледаме,но не е това-не разбирам турски!Чест и почитания на този,който се грижи за сериала да достига до нас на български!  bouquet

# 70
  • Мнения: 927
Явно е не само веселба в сериала, а и зад кадър. Д-р Селим май присъства на снимачната площадка.
Слагам ги в спойлер, за да не забива темата.

Скрит текст:

# 71
  • Мнения: 12 719
Здравейте момичета!  Hug
Ох върнах се най-сетне... Party
Добре дошли на всички които са се записали в темата докато ме е нямало... Hug




# 72
# 73
  • Мнения: 12 719
Ето ги и нашите 4-ма сладурковци! Heart Eyes

# 74

Общи условия

Активация на акаунт