Февруари е наполовина вече и мамите от ИБ за мартенички се оглеждат от далече!

  • 20 033
  • 721
  •   1
Отговори
# 690
  • Смолян
  • Мнения: 214
Здравейте  Hug
Не съм се разписвала от хиляда години и пак ви изпуснах...  Blush
леле, чета и ми се изправя косата  #Crazy Тези вируси направо ще ни вземат здравето! (Буквално) Ма, то нормално, с това "болно" време... как може единия ден да е 17 градуса, на другия да има сняг?  newsm78 бях планувала за вчера разходка с количката, че малкия навън се чувства най-добре, ама нъцки. Сега ще гледаме снега от прозореца и ще се молим за хубаво време.
 Моме, видях че си ме споменала, чак ми стана едно такова мило, че си се сетила за мен  Mr. Green
Горкичкият Марти, да го нагушкаш от мен и да няма повече такива падания!
Иначе, за плача, не знам дали някога ще мога да свикна с него.. На 23-ти февруари бяхме на имунизация, ми ако ви кажа, че сигурно ревах повече от малкия? Той така жално плачеше, направо ти се къса сърцето!
 Нещото, което най-много ме притеснява около Тони в момента е напъването... по принцип се случва главно през нощта - между 4 и 6 часа. Започва да се напъва, да ръмжи, става целия червен. Понякога даже му се връща и от млякото, така се напъва. Напъва се, пръцка, успокоява се за момент и пак започва... Според вас колики ли са, или нещо друго? Майка ми казва, че било нормално (все пак е неонатолог, би трябвало да знае) но аз, за всеки случай си питам..  За напъването нищо не съм му давала, просто го гушкам и чакам да се успокои.
  А, такова, да се оплача, че няма на кой - цъфнах. За втори път в последните 20-тина дни. И то бая сериозно си цъфнах, чак се стреснах първия път (на 40-тия ден от раждането) На някоя от вас случвало ли й се е - сериозно менструално кървене на първата менструация след раждането? Четох, че уж било нормално, ма знам ли вече кое е нормално и кое не е...
Теди, добре си намерила алтернатива на вземането на венозна кръв! Аз, дето съм на толкова години вече, изтръпвам като трябва да ми се вземе кръв от вена, пък за детенце/бебче не искам и да си помислям!
 Меци, Емка как е? Прочетох, че пак сте в болница Sad Бързо да се оправя милата, че се измъчихте вече.. Пък и вие покрай нея.
  Всички болнички дечица (и мами) да се оправят бързо!
Много  Hug на всички. Аз изчезвам, че станало време за хранене  baby_neutral
П.П. Цял роман изписах.... Извинявам се за което  Mr. Green
П.П.П.  Докато съм мъдрила какво да напиша, Глухарчето се е разписала! Добре дошла   bouquet Много целувки на мъничкия Томас  Heart Eyes

# 691
  • shumen
  • Мнения: 18 211
Глухарче,добре дошла.
Меци,и тука честито.Лека и безпроблемна до края и Емка оздравее скоро.
Аз днеска водих малчо с мен на курса и се държа повече от добре.Бях му взела да си рисува и да си драска на един лист и доста време не му чух гласа.За се отказах да го пусна и днеска,защото за един ден ще ореве света,а и сутринта не ни се ставаше и на двамата.
Деситка,къде тоя сняг,бе жена.При нас от снощи вали дъжд и не спира.

# 692
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
да разбирам ли, че mecani чака второ мече? сори, ама не съм във ФБ, бед експириънс от предния път в друга група  Embarassed Rolling Eyes
Pusteblume добре дошла  Hug

# 693
# 694
  • shumen
  • Мнения: 18 211
Да,Меца се похвали във фейса,че е бременна.
Каси,според мен е нормално и са колики това.

# 695
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
ааа, разбирам Simple Smile ами Честито тогава Simple Smile

# 696
  • Мнения: 1 498
честито и от мен  Simple Smile

# 697
  • NE
  • Мнения: 10 999
Глухарче Добре дошли с Томи. Радвай се, че е лакомник. Hug
Касиопея Хубавото е че като порастват и пораства и ревенето им. В началото можех да си тегля въжето от денонощният рев от страна на Вилито. Хем ми се късаше сърцето, хем ми късаше и нервната система. Постепенно почна да мрънка отколкото да реве и вече си го приемам за нещо супер нормално. Но никога не плача с него, че става по-зле положението.
Чувала съм, че след раждане кървенето по време на М си е по-обилно поради по-доброто кръвоснабдяване и наместване на матката. При мен само първите 2 дни е така.
Лилка Еха 4-то дете си е благословия и се иска голям хъс. Peace

Аз нали съм върл противник на ФБ, та бях от изумените в Искам бебе покрай новината за Меци. Blush Получи се на 100%. Mr. Green

# 698
  • Мнения: 1 172
Добре дошли на Глухарчетата и приятен престой при нас! Hug
Бени, тя Меца се похвали и в ИБ (ти може би не следиш темата обаче). Ама така се похвали, че никой не можа да я зацепи в първия момент. hahaha
Феичке, споко, тя във ФБ беше споделила маааалко по-рано. Не е като всички от ФБ да са знаели много преди тези от вас, които не го ползват. Wink Доколкото ми е известно, само аз бях сюрпризирана с тая новина още преди 10дни (пусто, как беше забравила, че на 24-ти имам РД и ми го изтърси на 23-ти ooooh! Laughing ), ама я чаках да реши кога ще каже на другите. Rolling Eyes

# 699
  • Смолян
  • Мнения: 214
А, Тонката не плаче толкова, само когато огладнее, или както в случая след имунизацията. Или, ако нещо съвсем не е на кеф. А като казах, че съм ревала повече от него, нямах предвид с него   Mr. Green Дадох го на майка ми, а аз навън от стаята, че да не ми се смеят всички други мами..
Касиопея Хубавото е че като порастват и пораства и ревенето им. В началото можех да си тегля въжето от денонощният рев от страна на Вилито. Хем ми се късаше сърцето, хем ми късаше и нервната система. Постепенно почна да мрънка отколкото да реве и вече си го приемам за нещо супер нормално. Но никога не плача с него, че става по-зле положението.

Мале, някой път имам чувството че задавам невероятно малоумни въпроси, или пиша абсолютни простотии... Това ще да е от многото сън Mr. Green не се сърдете, не е умишлено

# 700
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
*Teddy* влизам, но рядко...  Rolling Eyes

# 701
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Глухарчета добре дошли тук  bouquet
Каси първия ми цикъл след раждането(1 година след това всъщност) беше касапница. Аз съм свикнала да е обилен по принцип ама това ми взе акъла направо. Виеше ми се свят и се чувствах супер зле. Кървенето го пооправях с 3х2 хапченца вит Ц. Чак след 4-5 цикъл количеството намаля. За ръмженето да ти кажа моя синковец нямаше колики или поне са били много слаби. Обаче станеше ли 4 часа сутринта в кревата се почваше едно ръмжене сякаш съм затворила вътре дива котка. Някъде продължи май до към 3-тия месец. На въпроса на мъжа ми към личната дали е нормално тя се усмихна широко и каза бебешка му работа Laughing
Меца я прочетох първо в ИБ  Laughing За фейса хептен нямам време тия дни Rolling Eyes

# 702
  • Мнения: 11 541
Каси, колики са си това, не се притеснявай  Hug
Глухарче, добре дошла и леки първи дни с Томи.
Аз цикъл още нямам, за щастие, хич не ми се иска.

# 703
  • Северозапада
  • Мнения: 5 489
Моя първи, а и втория цикъл бяха доста по-оскъдни отколкото съм свикнала. Но все пак това е 1 г. и 7 м. след раждането. Едва сега, 3-тия, е малко по-нормален. Аз ходих на преглед някъде преди 6 м. и тогава лекарката ми каза, че ми е много тънка лигавицата, та предполагам затова е така.
Моме, честита 9-та месечинка! 9 месеца вътре, 9 месеца отвън  Grinning
София е супер нервна. Направо е ужас. Спеше ли и се, какво ли, откак сме се прибрали само иска да суче. Едва и измих дупето и облякох пижама, плака през цялото време.

# 704
  • NE
  • Мнения: 10 999
Моме Честита месечинка на Марти.  bouquet Сега стават едни шавливи.

Днес имам едно нацелване с пиш в кукуто, но така му е гадно че само ме прегръща за да се изправи. Joy

Общи условия

Активация на акаунт