София - Х. Димитър, Ст. Караджа, Сухата река и Левски - 4

  • 133 168
  • 757
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 1 946
Мога да препоръчам нашата детегледачка но не знам дали ще е съгласна почасово.

# 151
  • София
  • Мнения: 6 259
На мен ми трябва вечер от 17ч до 19ч (от 01.10), за да ходя на лекции.
Засега имам човек в предвид, но още не сме се уточнили, така че, ако искаш попитай я. Peace

М/у другото, какво е заплащането почасово? Аз предлагам по 5лв/час, за тези 2ч, но си мисля, че ако ми трябва за повече време, напр. половин ден, е по-ниско на час?

# 152
  • Мнения: 41
Здравейте. Знаете ли дали има държ.детска кухня в Сухата река или Левски? В интернет инфото е оскъдно и не видях да има, а не мога да повярвам такива големи квартали да са останали без. Благодаря

# 153
  • Мнения: 555
Здравейте. Знаете ли дали има държ.детска кухня в Сухата река или Левски? В интернет инфото е оскъдно и не видях да има, а не мога да повярвам такива големи квартали да са останали без. Благодаря

На филиала на 18-та поликлиника в Левски В има малко магазинче за бебешки стоки и там видях постери с 2 или 3 кухни ....., но не мисля , че са "държавни" ....То вече има ли държавни ????? newsm78

# 154
  • София
  • Мнения: 2 446
Държавна кухня има в 74 ОДЗ в Сухата река, подробности обаче не мога да дам, не сме ползвали услугите им.

# 155
  • Мнения: 41
Благодаря ви. На частна ще ми дойде доста нанагорно, че съм с близнаци. Ще проуча предложената. Приятен ден

# 156
  • София
  • Мнения: 6
Здравейте. Знаете ли дали има държ.детска кухня в Сухата река или Левски? В интернет инфото е оскъдно и не видях да има, а не мога да повярвам такива големи квартали да са останали без. Благодаря

Здравей!
Аз взимах от 3то ОДЗ "Патиланско царство", кухнята е екстра (поне според мен). После записах там сина ми на ясла, а сега е 2ра група в детската  Simple Smile

# 157
  • Мнения: 472
Моля за отзиви и препоръки за народни танци за дете 1 клас и още едно на 5 години

# 158
  • София
  • Мнения: 3 064
Моля за отзиви и препоръки за народни танци за дете 1 клас и още едно на 5 години

В 49ОУ има народни танци за малки и големи, ансамбъл "Здравец". Може и мама, че и тати да потанцуват заедно с детето. Поне такава беше "офертата" на преподавателя на родителската ни среща (имам ученичка в училището). Заниманията са понеделник/сряда/петък от 18ч някъде в сградата на училището. Цената за деца е 100лв/срок (поне така съм записала). За родители - 5лв/посещение.
Не знам дали е удачно да давам телефон на хореографа тук  newsm78 ако не е проблем ще го напиша, ако не - на лични Simple Smile

# 159
  • Русе
  • Мнения: 244
Здравейте, извинявам се, че нахлувам в темата , но ми трябва информация.
Приятелка заминава с майка си за сериозна операция в Пирогов, търси си читав хотел около болницата и по възможност не много скъп.Най-вероятно ще остане за по-дълъг период.
Някой сеща ли се и знае ли хотели в района,които да са сигурни.

Последна редакция: сб, 26 сеп 2015, 15:21 от peziru

# 160
  • Мнения: 3 050
Хотел Шипка е там  Peaceп

# 161
  • Русе
  • Мнения: 244
Благодаря и ние към него се насочихме   bouquet

# 162
  • Мнения: 472
Мандаринка Simple Smile мерси може ли телефони и др. на лични

# 163
  • Мнения: 555
Моля за отзиви и препоръки за народни танци за дете 1 клас и още едно на 5 години

В 49ОУ има народни танци за малки и големи, ансамбъл "Здравец". Може и мама, че и тати да потанцуват заедно с детето. Поне такава беше "офертата" на преподавателя на родителската ни среща (имам ученичка в училището). Заниманията са понеделник/сряда/петък от 18ч някъде в сградата на училището. Цената за деца е 100лв/срок (поне така съм записала). За родители - 5лв/посещение.
Не знам дали е удачно да давам телефон на хореографа тук  newsm78 ако не е проблем ще го напиша, ако не - на лични Simple Smile

 newsm10 newsm10 smile3521 smile3521 smile3501 smile3501
http://www.btv.bg/video/shows/neka-govoriat/videos/urotsi-po-rod … bal-zdravets.html

# 164
  • Мнения: 472
Значи ще се пробваме в понеделник към 17:50 да видим Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт