София - Х. Димитър, Ст. Караджа, Сухата река и Левски - 4

  • 132 977
  • 757
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 117
Здравейте, можете ли да ми препоръчате учител по английски език за второкласник, който да идва вкъщи при ученика? Живеем в близост по 18-та поликлиника.

# 436
  • Мнения: 3 046
Здравейте, можете ли да ми препоръчате учител по английски език за второкласник, който да идва вкъщи при ученика? Живеем в близост по 18-та поликлиника.
Имам една жена предвид. Как може да се свърже с вас? Може ли да ми пратите на лични телефон за контакт?

# 437
  • София
  • Мнения: 6 258
Здравейте, можете ли да ми препоръчате учител по английски език за второкласник, който да идва вкъщи при ученика? Живеем в близост по 18-та поликлиника.
Аз давам частни уроци по английски. Simple Smile

# 438
  • София
  • Мнения: 11 116
Аня, само на деца ли ?

# 439
  • София
  • Мнения: 6 258
Неее, предимно на възрастни (и големи деца, ученик почти абитуриент имах). Simple Smile На деца съм преподавала в една школа по заместване и с моите ученици в къщи се обяснявам. Предимно учениците ми са били хора, на които им трябва английския за работата. То звучи като самореклама, но съм доволна, че последното семейство заминаха за Англия, имах ученичка моя връсничка работеше в кол център и пак за работата ѝ трябваше, на бивша колежка съм преподавала... Не ми е това основата професия, но последните 5-6г с това се занимавам почасово (покрай майчинствата и следването).

# 440
  • София
  • Мнения: 11 116
Аз съм кандидат, но в близкия месец не мога да мърдам от къщи, че съм с оперирано коляно. Пиши ми на ЛС условията, моля!  Hug

# 441
  • София
  • Мнения: 6 258
Ок, пиша. Simple Smile

# 442
  • софия
  • Мнения: 2 913
Аня, и аз се интересувам.

# 443
  • София
  • Мнения: 6 258
Аня, и аз се интересувам.
Писах на лични. Simple Smile

# 444
  • Мнения: 208
Здравейте! Много спешно търся лекар АГ, който да води женска консултация по здравна каса в нашите квартали. Моля, помагайте ...

# 445
  • Мнения: 124
Здравейте, може ли да споделите мнение ,ако има сред вас родители на деца 3-ти клас в 143 ОУ, 49 ОУ и 44 СУ относно учителите , които им преподават в начален етап. И като цяло за условията в училищата?


Здравейте,дъщеря ми е четвърти клас в 143 ОУ. Доволни сме и като база и от преподаватели. Препоръчвам с две ръце г-жа Красимира Йорданова и г-жа Георгиева и двете в момента на четвърти клас. И межд.те са сестри. Стига да не е закъснял отговора ми:blush:

# 446
  • Мнения: 987
Здравейте, може ли да споделите мнение ,ако има сред вас родители на деца 3-ти клас в 143 ОУ, 49 ОУ и 44 СУ относно учителите , които им преподават в начален етап. И като цяло за условията в училищата?


Здравейте,дъщеря ми е четвърти клас в 143 ОУ. Доволни сме и като база и от преподаватели. Препоръчвам с две ръце г-жа Красимира Йорданова и г-жа Георгиева и двете в момента на четвърти клас. И межд.те са сестри. Стига да не е закъснял отговора ми:blush:

Точно навреме! Огромно благодаря за отговора! Много ни помагате!:sunflower:

Последна редакция: пт, 05 яну 2018, 17:04 от Luthien

# 447
  • Sofia
  • Мнения: 157
Здравейте, може ли да споделите мнение ,ако има сред вас родители на деца 3-ти клас в 143 ОУ, 49 ОУ и 44 СУ относно учителите , които им преподават в начален етап. И като цяло за условията в училищата?


Здравейте,дъщеря ми е четвърти клас в 143 ОУ. Доволни сме и като база и от преподаватели. Препоръчвам с две ръце г-жа Красимира Йорданова и г-жа Георгиева и двете в момента на четвърти клас. И межд.те са сестри. Стига да не е закъснял отговора ми:blush:
Благодаря.Това училище е най-желаното от нас. Може ли да споделите повече за организацията на учебния процес, извънкласни дейности и т.н.

# 448
  • Мнения: 124
Ние сме г-жа Йорданова. В началото ни изглеждаше малко строга. Държи на дисциплината,както и на учебния процес. Но също така е много мила с децата. Много добре се справят децата благодарение на нея. Организират им екскурзии(на цялото училище) както еднодневни,така и тридневни. Много доволни са децата. Имат различни проекти. Нашият клас е в проект млад еколог. През събота от 9 до 12 са в училище и правят различни неща. Сандвичи, колажи от природата,като същевременно на пролет всяко дете ще получи саксийка,лопатка и лейка и само ще гледа цветенцето. По време на тези занимания са включени теми от човек и общество и човек и природа. Децата участват в коледни базари, 1 март и т.н. Предлагат се нар.танци,карате, футбол,пеене..Имат стол и лафка. Три физ.салона,но когато времето позволява,задължително са навън. Ако куца математика или друг предмет,не взимат музика например а решават задачи. Стаите са чисти всяка година лятото правят освеж.ремонт. Дълъг пост,не е сещам друго питайте:blush:

# 449
  • Sofia
  • Мнения: 157
Ние сме г-жа Йорданова. В началото ни изглеждаше малко строга. Държи на дисциплината,както и на учебния процес. Но също така е много мила с децата. Много добре се справят децата благодарение на нея. Организират им екскурзии(на цялото училище) както еднодневни,така и тридневни. Много доволни са децата. Имат различни проекти. Нашият клас е в проект млад еколог. През събота от 9 до 12 са в училище и правят различни неща. Сандвичи, колажи от природата,като същевременно на пролет всяко дете ще получи саксийка,лопатка и лейка и само ще гледа цветенцето. По време на тези занимания са включени теми от човек и общество и човек и природа. Децата участват в коледни базари, 1 март и т.н. Предлагат се нар.танци,карате, футбол,пеене..Имат стол и лафка. Три физ.салона,но когато времето позволява,задължително са навън. Ако куца математика или друг предмет,не взимат музика например а решават задачи. Стаите са чисти всяка година лятото правят освеж.ремонт. Дълъг пост,не е сещам друго питайте:blush:
Благодаря ти TRIKSI, написаното ми беше много полезно и затвърди мнението ми,че това е наистина добро училище!

Общи условия

Активация на акаунт