София - Х. Димитър, Ст. Караджа, Сухата река и Левски - 4

  • 133 075
  • 757
  •   1
Отговори
# 690
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 850
Здравейте, може ли някой да ми даде информация за школа по английски език Авенир в Сухата река, зад сладкарница Неделя? Търсих в темата но всички мнения са преди повече от 2-3 години.
Школата си смени името и сега се казва "Английски клуб". Дъщеря ми я посещава няколко години и сме много доволни. По мое мнение учат сериозно, имат домашни, контролни и т.н. Голямо предимство  е че групите са малки - до 4-5 деца. Всички учителки са добри според мен. Заниманията са два пъти в седмицата, сутрин или следобед (мисля, че няма вечерни) в зависимост от смяната в училище.  В тази връзка добро впечатление ми направи миналата година, когато се постараха и разместиха графика за да е възможно да посещават курсовете дъщеря ми и нейн съученик, който е в същата група (курсът съвпадаше като време с нулев час в училище). Цената също е много добра в сравнение с Британика например (други не съм проучвала). Онлайн обучението също се провеждаше на живо и си беше сериозно.
Накратко - препоръчвам!

# 691
  • София
  • Мнения: 3 011
Здравейте, може ли някой да ми даде информация за школа по английски език Авенир в Сухата река, зад сладкарница Неделя? Търсих в темата но всички мнения са преди повече от 2-3 години.
Школата си смени името и сега се казва "Английски клуб". Дъщеря ми я посещава няколко години и сме много доволни. По мое мнение учат сериозно, имат домашни, контролни и т.н. Голямо предимство  е че групите са малки - до 4-5 деца. Всички учителки са добри според мен. Заниманията са два пъти в седмицата, сутрин или следобед (мисля, че няма вечерни) в зависимост от смяната в училище.  В тази връзка добро впечатление ми направи миналата година, когато се постараха и разместиха графика за да е възможно да посещават курсовете дъщеря ми и нейн съученик, който е в същата група (курсът съвпадаше като време с нулев час в училище). Цената също е много добра в сравнение с Британика например (други не съм проучвала). Онлайн обучението също се провеждаше на живо и си беше сериозно.
Накратко - препоръчвам!
Благодаря за информацията, може ли телефон за връзка?

# 692
  • Мнения: 1 698
Моите деца са в "Звънче" , но са набор 2016 г. Доволна съм от градината като цяло.
Аз искам да попитам за 143 основно училище "Георги Бенковски", вярно ли е, че занималнята не е сигурна, така ми каза една майка, а това е много важно за мен. Имат ли занималня за първи до пети клас? Въобще проблемът с училищата в района е голям. 24 СОУ за съжаление не е опция, а ни е най-близо.
Искам да попитам и още нещо. Чух, че някъде по Ботевградско шосе имало аутлет за евтини маркови стоки и се ходело само с рейс 90. Някой може ли да даде повече информация.
ВСК"Логос" го открихме и ходим там, засега сме доволни.

# 693
  • София
  • Мнения: 6 259
Искам да попитам и още нещо. Чух, че някъде по Ботевградско шосе имало аутлет за евтини маркови стоки и се ходело само с рейс 90. Някой може ли да даде повече информация.
Джъмбо плаза - там където е магазин Джъмбо, има Уайкики аутлет, наскоро и Синсей, също се строят още магазини. Като цяло го развиват това място. На мен ми харесва да пазарувам там от време на време, защото спокойно се паркира.
Има и Лидл, ДМ, магазин за тапети, Мания...

# 694
  • софия
  • Мнения: 2 913
Може ли да ми препоръчате учител по математика за петокласник или школа в района!  Необходима ми е помощ в справянето с материала.

# 695
  • Мнения: 2 069
Може ли да ми препоръчате учител по математика за петокласник или школа в района!  Необходима ми е помощ в справянето с материала.
Моят син ходеше в Слънчогледи над китайският магазин на бул. Владимир Вазов в 6ти и 7ми клас. Групите бяха малки и бяхме много доволни от учителките и по БЕЛ и по математика.

# 696
  • софия
  • Мнения: 2 913
Благодаря!

# 697
  • Мнения: 1 698
Сигурно е писано, но може ли малко аткуална информация за 143 ОУ "Георги Бенковски" в кв. "Суха река"?

# 698
  • Мнения: 758
Здравейте, бихте ли препоръчали личен лекар в района при който не се чака твърде много и дава направления без проблем?

# 699
  • Мнения: 1 698
Нещо няма активност в тази група, но да попитам в 143 училище има ли организирано столово хранене и доволни ли са децата ви от него?

# 700
  • София
  • Мнения: 3 011
Нещо няма активност в тази група, но да попитам в 143 училище има ли организирано столово хранене и доволни ли са децата ви от него?
Здравейте да има, като купони могат да се купуван на хартия, както и онлайн да се зарежда карта. В момента купон за обяд е 4,50 лв. на ден. Ако зареждате карта тя има месечна подръжка беше 3,60 лв./мес. Незнам има ли промяна. Обяда включа Първо, Второ и Десерт, моето дете неща които яде вкъщи яде и там, това което не яде вкъщи не го яде и там.

# 701
  • Мнения: 1 698
Благодаря, Горголина! А може ли някой да ми каже от къде се взима в кв. "Хаджи Димитър" автобус 90 и на коя спирка се слиза за "Джъмбо Плаза"?

# 702
  • Мнения: 606
Спирката на Джъмбо плаза е пред самото Джъмбо, няма как да го пропуснете. Той там си върти автобуса. От къде да го хванете в Хаджи Димитър обаче не знам, понеже не ползвам градски транспорт.

# 703
  • София
  • Мнения: 90
Маршрут на 90 през Х.Димитър в снимка в скрития текст. Спирки "Ул. Резбарска", "Ул. Ангел Войвода", "Ул. Васил Кънчев", "Метростанция Хаджи Димитър" и после слиза към Сухата Река
Скрит текст:
Имайте предвид че на отиване се слиза на спирката преди кръговото за Джъмбо Плаза. На връщане се взима от спирката на паркинга. Иначе спирката е "Магистрала Хемус" (Не съм се возила, това показва интернет)
Маршрутите на автобусите могат да се видят в сайта на Център за градска мобилност  (https://www.sofiatraffic.bg/bg/transport/schedules), както и Гугъл пуснаха функция в Maps приложението за мобилен телефон - ако изберете спирка, показва какъв градски транспорт минава през нея и маршрута му.

# 704
  • Мнения: 3
Здравейте. Моля за повече информация и най-вече мнения за СДЯ 58 в ж.к. Хаджи Димитър. Синът ми, набор 2021 г., е приет там и след около седмица ще я посети за първи път. Интересува ме всичко, тъй като нямам познати, чиито деца са посещавали/посещават яслата, но най-вече дали грижите и отношението към децата са адекватни. Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт