София - Х. Димитър, Ст. Караджа, Сухата река и Левски - 4

  • 132 791
  • 757
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 472
Моите ходят на народни танци в 49 училище в ансамбъл "Здравец"
Едната е на 5,другата на 7 .Препоръчвам  Peace

# 181
  • София
  • Мнения: 3 058
Някой може ли да ми препоръча ЛОГОПЕД в района?
Моята ходи ето ТУК
Когато търсих за нея намерих този център и един на Дондуков, но този ми е много близо до офиса и това наклони везните. Иначе нямах отзиви нито за единия, нито за другия.
Момичетата са 2, млади са, харесаха се с моята и си работят. Не мога да изкажа безкрайни суперлативи, бавничко напредват /тръгнахме заради бебешки говор, всички съскашти, шъшкашти звуци, в, ф, б, п, р, л/. От 2 години ходи там, сега е 1 клас и вече й оказват и ресурсна помощ в половината от времето /сричат, правят диктовки, смятат/, от звуците остава да "изчистят" само л и р.
От начало бях много доволна, а и докато изпълнявахме стриктно и редовно "домашните" упражнения вървеше добре. Но постоянството ни се оказа нетрайно и нещата забоксуваха - то няма как с ходене 2 пъти в седмицата за 40 мин да се постигнат чудеса, иска си много работа в къщи, разбира се - по някаква програма, която получавахме там.
Сега, обаче, малко като че ли неглижираха нещата по готовността й за усвояване на училищния материал, при тях се справяла добре. Да де, ама в училище не е така...Имах и сериозни притеснения за дислексия, където и да отворя статия покриваме почти всички "симптоми", но според логопедката излишно се филмирам.
Не знам аз ли се филмирам /дано е така/ или те нещо пропускат, длъжна съм да споделя, че имам известни резерви, за да ги препоръчам на 100%. Даже си мислех да я заведа другаде за консултация, но още не съм го предприела. Иначе с говорните проблеми се справиха  Peace

# 182
  • софия
  • Мнения: 222
Някой да ми препоръча добър учител по математика за частни уроци,за шестокластник,в района?

# 183
  • Мнения: 41
Моите ходят на народни танци в 49 училище в ансамбъл "Здравец"
Едната е на 5,другата на 7 .Препоръчвам  Peace

А какъв е графикът за посещения и знаеш ли дали набират деца за начинаещи групи?

# 184
  • Мнения: 13
Здравейте мами!!! Искам да попитам за мнение за д-р Коларова -  детски педиатър в кв. Хаджи Димитър София?? Искам да запиша детето си при нея, но не знам как е с имунизациите на малки деца, тъй като е възрастна жена....Бих се радвала ако някоя мама сподели с мен мнение за д-р Коларова....Или за дъщеря й д-р Воденичарова също....

# 185
  • Мнения: 15 020
Здравейте!
Имам син на 3,5 години. Можете ли да ми кажете възможности за спорт в района?

# 186
  • Мнения: 472
Моите ходят на народни танци в 49 училище в ансамбъл "Здравец"
Едната е на 5,другата на 7 .Препоръчвам  Peace

А какъв е графикът за посещения и знаеш ли дали набират деца за начинаещи групи?
Понеделник,сряда и петък от 18 до 19  и да май дочух,че ще има нови групи за деца  Peace

# 187
  • sf
  • Мнения: 10 137
Здравейте, някой да знае къде в Сухата река има зъболекар през нощта?

# 188
  • София
  • Мнения: 11 116
Здравейте, някой да знае къде в Сухата река има зъболекар през нощта?

По близо от Недялков на Дондуков аз не знам.

# 189
  • Мнения: 15
Здравейте. Има ли някой, който взима храна от детската кухня на 3-то ОДЗ Патиланско царство? Доволни ли сте, чакахте ли дълго да ви запишат и ако може да ми кажете от колко до колко часа се взима храната?

# 190
  • Мнения: 56
Здравейте,
Предстои ни кандидастване за ясла тази година и съм се спряла на : " 58 СДЯ", " 3ОДЗ Патиланско царство" и " Жар и птица" - Хаджи Димитър Simple Smile
Затова и бих искала да Ви попитам за мнение относно тях, за неща свързани като:
- отношение и грижи към малките
- впечатления за персонала
- храна
- обстановка
- създаване на навици в мъниците
- политика спрямо болните деца
- празненства
- и всичко друго, за което се сетите

Предварително Ви Благодаря, много, много  bouquet bouquet Grinning

# 191
  • София
  • Мнения: 377
Ти бъди доволна ако ти го приемат  детето някъде. Все с нещо трябва да направиш компромис. Моето е в 58 СДЯ, нямам никакви оплаквания. Доволна съм, че детето ми ходи с усмивка. Никога дотогава не се беше делил от мен. Нямам представа какво е вътре (родители не се допускат), нито каква и колко им е храната. Навиците си ги имаше още преди да тръгне, хранеше се сам и ползваше гърне. Празненствата са ти абсолютни подробности, но да празнуват, и дядо Коледа идва, сега учи стихче за баба Марта.

# 192
  • Мнения: 472
Здравейте,
Предстои ни кандидастване за ясла тази година и съм се спряла на : " 58 СДЯ", " 3ОДЗ Патиланско царство" и " Жар и птица" - Хаджи Димитър Simple Smile
Затова и бих искала да Ви попитам за мнение относно тях, за неща свързани като:
- отношение и грижи към малките
- впечатления за персонала
- храна
- обстановка
- създаване на навици в мъниците
- политика спрямо болните деца
- празненства
- и всичко друго, за което се сетите

Предварително Ви Благодаря, много, много  bouquet bouquet Grinning

На първо време стискай палци да приемат детето наистина.От там насетне всичко ще си дойде на мястото.На всяка една от нас вижданията за нещата са различни и това,което ще препоръчам аз,на друга няма да и хареса.Така,че ... свиркай си Simple Smile

Малката ми е била в 58 ДЯ всичко беше ОК,като за държавна такава.На приятелка е в 3 ОДЗ - доволна е .

# 193
  • Мнения: 56
Благодаря много за отговорите  bouquet
И да съгласна съм,че всеки има различни виждания и е важното да ни приемат, но затова са форумите за да научим неща, които няма как от другаде, защото всяко мнение е важно  Grinning

# 194
  • Мнения: 33
Аз Ейвън питай в Красива мама, ако тук няма представител.  Peace
Не съм се сетила за там, но ми се ще някой от квартала да е, рядко си харесвам дребни неща и не ми се ще да занимавам мойта приятелка, че е чак в Люлин.

Здравей Аня Simple Smile

Доста време е минало, но ако не си си намерила човек с AVON, може да ми пишеш. Аз се занимавам.

Последна редакция: пн, 22 фев 2016, 23:38 от vilinki

Общи условия

Активация на акаунт