София - Х. Димитър, Ст. Караджа, Сухата река и Левски - 4

  • 132 624
  • 757
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 29
Здравейте, моята голямата беше в 58-ма ясла до миналата година.Доволни сме.там я отучиха от памперса.Сега и малката е  приета там,живот и здраве от другия месец я пускам и нея . Влизала съм вътре - чистичко и подредено е в помещенията,в които играят и спат децата.Единственото лошо, което явно навсякъде е така,че взимат видимо болни деца Sadголямата много бързо свикна с яслата,  беше  и интересно. Имахме проблеми с с ходенето само последното лято,но тя тогава беше на 3 години и половина,а другите деца доста малки - та за това:)

# 196
  • Мнения: 56
Здравейте, моята голямата беше в 58-ма ясла до миналата година.Доволни сме.там я отучиха от памперса.Сега и малката е  приета там,живот и здраве от другия месец я пускам и нея . Влизала съм вътре - чистичко и подредено е в помещенията,в които играят и спат децата.Единственото лошо, което явно навсякъде е така,че взимат видимо болни деца Sadголямата много бързо свикна с яслата,  беше  и интересно. Имахме проблеми с с ходенето само последното лято,но тя тогава беше на 3 години и половина,а другите деца доста малки - та за това:)
Благодаря много  Simple Smile

# 197
  • София
  • Мнения: 67
Здравейте. Включвам се по въпросите за 3 одз и Коларова и Воденичаров. За 3 одз определено не препоръчвам яслата ... от градината съм доволна що годе. Мързи ги да дишат и дори да издават децата, масово са болни и мото е, че щом са ги завели са добре дошли. Иначе е чисто и подредено. Подробностите за яслата са малко странички. За Коларова и Воденичарова ... доволна съм от Коларова до толкова, че ми дава бележки за детето, не изписва антибиотици и гледа да се справи с други неща. Изписва много евтини лекарства и не е фен да пълни гушите на медицинските представители, това е патент на дъщеря ми.  За кърменето аз просто си слушах само себе си. Моето дете не наддаваще по един килограм на месец и смятаха, че е недохранено. Всеки път предлагаше да дохранвам, виках и добре и си знаех своето. Удобството е, че ако ти е спешно можеш да отидеш и при двете. Аз лично за нещо по-сериозно или специфично не се доверявам. Миналата година ни прати с детето на физиотерапия вместо да изпише антибиотик. Аз се справям сама с по-леките болести, но ако е сериозно искам направление или отивам на частен кабинет.

# 198
  • Мнения: 106
Здравейте,някой да знае дали има държавна детска кухня в кв.Х.Димитър

# 199
  • Мнения: 78
Държавна кухня има в 3 ОДЗ

# 200
  • Мнения: 147
Здравейте, в кои градинки разхождате децата си в Хаджи Димитър? И ако си правите срещи, може ли и аз да се присъединя

# 201
  • София
  • Мнения: 1 946
Здравейте, знам, че има тема за била стикерите , но търся размяна с някой от квартала. Имам доста повтарящи се, търся тридесетина номера. Моля, който желае да ми пише. С кола съм, ще мина на удобна за вас място.

# 202
  • София
  • Мнения: 2 446
Сакси, пиши ми на лични кои номера ти трябват, аз също имам много повтарящи се.

# 203
  • Мнения: 29
Здравей, ние ходим на парка на Европата ( скоро вече ще му викаме "парка на Била-та) Simple Smile

Здравейте, в кои градинки разхождате децата си в Хаджи Димитър? И ако си правите срещи, може ли и аз да се присъединя

# 204
  • Мнения: 147
Здрасти и ние там ходим. Ако искаш днес може да се видим. Ние сме със синя количка с кош за новородено.

# 205
  • София
  • Мнения: 6 246
Здравейте. Има ли някой, който взима храна от детската кухня на 3-то ОДЗ Патиланско царство? Доволни ли сте, чакахте ли дълго да ви запишат и ако може да ми кажете от колко до колко часа се взима храната?
Доволна съм, готвят вкусно, разнообразно. Единствената забележка ми е, че за бебешко меню ми е малко в повече захарта на кремчетата (за което им казах) и понякога солта. Но като цяло е много по-добре от преди 7г.
Всъщност мнението е старо и може и да си записала вече детето.

# 206
  • Мнения: 29
Сега виждам,че си писала Simple Smile Там бяхме цял ден, днес вече ги пуснах на ясла и на градина.Но по добре някоя мама с малко бебе да си намериш за разходки - аз само тичам след дечурлигата ,моите са големи, едното на 4 другото на 1 година и 8 месеца:))

Здрасти и ние там ходим. Ако искаш днес може да се видим. Ние сме със синя количка с кош за новородено.

# 207
  • Мнения: 3 044
olive1981, колко е голямо твоето бебче? Пиши ми ако искаш на лични да се разберем нещо  Hug

# 208
  • Мнения: 271
Моля за отзиви на частните градини "Мечти" и Първа частна на Уошбърн. Какви родителски кооперативи има в района на ОДЗ 3?

# 209
  • София
  • Мнения: 390
Моля за отзиви на частните градини "Мечти" и Първа частна на Уошбърн. Какви родителски кооперативи има в района на ОДЗ 3?

Миналата година моето дете посещаваше Мечти от април до септ. докато не ни приеха в държавна.
Бях доволна, като цяло. Една идея идваше по-хладно, но за летните месеци беше супер. Плащането изискваше собственика да е предварително, което не е ок  Thinking Тогава педагожките бяха млади момичета на около 25г, но ги смениха септ. когато се отписвахме. Плюсовете бяха, че имат собствено дворче. Редовно се сменяха памперси и се даваше вода имат и бисквити и др неща ако детето не иска да яде друго. За 1-ва частна чух повече негативи отколкото позитиви. Не им давали вода, не сменят памперси и са мили само пред родителите с децата.
Успех! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт