София - Х. Димитър, Ст. Караджа, Сухата река и Левски - 4

  • 132 875
  • 757
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 29
Здравейте, някой да може да даде информация за 58СДЯ в Хаджи Димитър,доволни ли сте от яслата и най—вече се интересувам за втора група.

Здравейте, голямата ми дъщеря беше там до миналата година, сега и малката ми е там от март . Във втора група сме , не е като да нямам забележки,но в общи линии сме доволни! Писала съм по-подробни коментари назад във времето!

# 226
  • Мнения: 10
Здравейте, мами! Искам да споделя с Вас впечатленията ми от 3 ОДЗ. Синът ми завърши сега 4 група там. Беше при г-жа Радева и г-жа Димитрова ( и г-жа Злати, разбира се), страхотен екип, невероятни педагози с подход и любов към децата. Ако детето Ви попадне там, да знаете, че това ще е първата му шестица от живота. Дано съм била полезна на някой! Сега вече съм на вълна ПЪРВИ КЛАС Mr. Green.Има ли някоя да е кандидатствал в 95 СОУ?

# 227
  • sf
  • Мнения: 10 142
Някой да разменя стикита?

# 228
  • Мнения: 271
Здравейте, мами! Искам да споделя с Вас впечатленията ми от 3 ОДЗ. Синът ми завърши сега 4 група там. Беше при г-жа Радева и г-жа Димитрова ( и г-жа Злати, разбира се), страхотен екип, невероятни педагози с подход и любов към децата. Ако детето Ви попадне там, да знаете, че това ще е първата му шестица от живота. Дано съм била полезна на някой! Сега вече съм на вълна ПЪРВИ КЛАС Mr. Green.Има ли някоя да е кандидатствал в 95 СОУ?
  Моят сен е преут във втора яслена група и пожулахве г-жа Миланова. Грешка ли е? Казват, че многа викала.

# 229
  • София
  • Мнения: 2 446
Някой да разменя стикита?

Donsita, ние имаме няколко повтарящи се, пиши ми какво ви трябва.

# 230
  • sf
  • Мнения: 10 142

Предлагам един швейцарец и един исландец. Търся купата,  румънец, германец, белгиец, уелсец, ирландец, швед.

# 231
  • Мнения: 10
Някой да разменя стикита?
Някой да разменя стикита?
Не се притеснявай, наистина е по-гръмогласна Миланова, но си гледат децата. Малките свикват с гласа й, и после нищо не може да ги уплаши. Шегувам се, разбира  newsm53се.

# 232
  • София
  • Мнения: 6 253

Предлагам един швейцарец и един исландец. Търся купата,  румънец, германец, белгиец, уелсец, ирландец, швед.
Да разменим швед за исландец?  Mr. Green Само Исландия ни липсва.

# 233
  • Мнения: 124
Имам 1 бързо питане, харесал съм тристаен апартамент в Левски Г, гледах го и много ми хареса. Квартала обиколих набързо и останах с впечатление, че е много тих и спокоен и няма мангусти. Как е транспорта, има ли бъдеще квартала ? Готов съм на всякакви мнения. Разбрах също така, че 2018 се очаква да бъде и метро станция там. За колко време средно се стига до центъра с транспорт/кола или пък до другата крайна точка на София?

# 234
  • София
  • Мнения: 11 116
В кой блок е апартамента ? Аз лично много си харесвам квартала. Има пространство, не е птезастроен. Има добър транспорт, тролей 1 към центъра, автобус 120 към зоопарка през телевизионната кула и 78 към централна гара. Имаме си и мургави братя, не са много. Питай всичко каквото ти хрумне. Wink

# 235
  • Мнения: 124
8A мисля, че беше. Нова кооперация от 2013г. Точно до нея има детска градина и други нови сгради. Щом има транспорт до центъра е добре, за колко време г/д се стига с транспорта до зоопарка, например в работен ден? И с прекачване ли е? За мангустите не знам, обиколих на бързо и не видях, но в сравнение с апартаментите в "Разсадника" определно е по-добре нищо, че е почти на пъпа на София.

# 236
  • София
  • Мнения: 11 116
До зоо-то мисля, че 40 - 50 мин. Детето ми учи в НПМГ няколко спирки преди Зоо и пристига различно, зависи от трафика и часа, в който се пътува. С тролея до СУ за 30 мин. Скоро се надяваме и на метро. Частта, в която е вашия блок е по застроена, аз съм в другата, където е последната спирка на тролея и имаме само един новопостроен блок. М/у двете части имаме басейн/ плаж, работи само лятото  Има магазини и всичко необходимо според мен. Училището не е добро, градините са ОК. Това е, което се сещам.

# 237
  • Мнения: 271
Бихте ли препоръчали домашна помощница за жк Хаджи Димитър, която да поема почасово работа и да обича да се занимава с дете на 2 годинки?

# 238
  • sf
  • Мнения: 10 142
Имате ли наблюдение, относно наемите в Сухата река? Двустаен, тристаен? Но от частни лица, да сравня цените на агенциите?

# 239
  • Мнения: 3 046
Бихте ли препоръчали домашна помощница за жк Хаджи Димитър, която да поема почасово работа и да обича да се занимава с дете на 2 годинки?
Аз мога, но за кое време на деня ти трябва/кои дни?

Общи условия

Активация на акаунт