София - Х. Димитър, Ст. Караджа, Сухата река и Левски - 4

  • 132 864
  • 757
  •   2
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 685
Има хубава градинка до църквата света богородица, парка на Герена ако ви е близо

# 601
  • Мнения: 137
Здравейте, имам питане за училища след 7 клас дали някой има наблюдения или информация за 95 СУ, 130 и 44 СУ? Предстой ни кандидатстване и търся всякаква информация.

# 602
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Здравейте, имам питане за училища след 7 клас дали някой има наблюдения или информация за 95 СУ, 130 и 44 СУ? Предстой ни кандидатстване и търся всякаква информация.

Не бих избрала нито едно!

# 603
  • София
  • Мнения: 11 116
Препоръчвам 143-то, но с уговорката, че отдавна нямам наблюдения, защото моето дете беше там до 7 клас, а сега завършва 12-ти.

# 604
  • Мнения: 137
Благодаря 143 е основно, аз питам за след 7 клас.

# 605
  • София
  • Мнения: 6 250
Аз препоръчвам 42ро (пак до 7ми клас).

Да попитам - детския клуб Норита в читалището на Макгахан работи ли? Сайтът им не е поддържан вече.

# 606
  • София
  • Мнения: 11 116
Не съм разбрала питането, извинявам се. Нямам наблюдения за след 7 кл.

# 607
  • Мнения: 756
Аз препоръчвам 42ро (пак до 7ми клас).

Да попитам - детския клуб Норита в читалището на Макгахан работи ли? Сайтът им не е поддържан вече.
Там сега има друг детски клуб - Artmade kids. Имат фейсбук страница

# 608
  • София
  • Мнения: 6 250
Мерси, ще проверя!

# 609
  • Мнения: 278
Здравейте, искам да попитам за мнения и отзиви за д-р Пушкарова в 18то дкц ?
Благодаря Wink

# 610
  • Мнения: 25
Здравейте. Може ли някой да ми даде малко информация за 58ма ясла в Хаджи Димитър и за ОДЗ Патиланско царство?
От жк. Сухата река сме и кандидатстваме за яслите в квартала, но...са пуснали по скандално малко на брой места! Лошото е, че не мога да си позволя да остана 2ра година майчинство, а нямаме баба, която може да го гледа. Детето трябва да бъде прието на ясла, а е доста малко вероятно с тези места. Оглеждам сега други ясли в район Подуяне, но ДЪРЖА да е нещо проверено и препоръчано! Не мога да оставя мъничето си на кофти място.

# 611
  • София
  • Мнения: 685
Препоръчвам Ракета 👆

# 612
  • Мнения: 4 247
Здравейте,

Предстои ни прием в детска градина и се колебая между Звънче и Звънче - Алиса. В Птица Жар за съжаление нямаме шанс. Ще ви бъда благодарна ако някой сподели информация за тези градини, може и на лични.

# 613
  • софия-napoli
  • Мнения: 211
Някой има ли телефона на Др Ботева от 18 ДКЦ благодаря предварително.

# 614
  • Мнения: 3 046
Алиса е филиал на Звънче, директорката е една и съща. Моето дете е в Звънче, доволна съм.

Общи условия

Активация на акаунт