Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 645
Ами да за мен има и значение, къде се намира педиатъра. Не ми се иска да се пътува по 40 мин с градския транспорт аз и моя л.к трябва да го сменям. Нямам книжка и ще ми е по-спокойно за бебето ако е някъде по-наблизо.

# 646
Ние сме при Славова в 18 ДКЦ. Познавам я от повече от 20 години и съм доволна. Единственото като минус е че ако се наложи да се чака пред кабинета се чака много, защото има много пациенти. Добри отзиви чувам от познати за Ботева и Сенкин, пак от 18 ДКЦ.

# 647
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
Моето е при Петрунова в 18 та.Мисля обаче,че не приема нови пациенти.Сенкин е страхотен.Поема на нашата прегледите когато е отпуск.Калинка Йорданова също е много добър педиатър.Изцяло всички от практиката на Вигор са много добри.Познавам ги по отблизо така да се каже много преди да се роди моето дете.

# 648
  • Sofia
Аз бях при доктор Славова повече от 20 год.,както и двете ми деца,много добър лекар е. Но от 2 години я сменихме и сме при д-р Ботева, също много добър лекар. Причината да я сменим е,че при Славова много се чака,не поради това,че има повече пациенти, а до експедитивност при прегледите. При нея влизат дистрибутори на лекарства,на които се обръща специално внимание,което още повече бави прегледите. А съм виждала как д-р Ботева на такива не им обръща много внимание и си преглежда. Д-р Славова беше въвела практиката да се записват часове през супер док сайта, и дори за направление да вземеш при специалист трябва да си запишеш час. Д-р Ботева е страхотна,когато е отпуска я замества д-р Калинка Йорданова.

# 649
Аз бях при доктор Славова повече от 20 год.,както и двете ми деца,много добър лекар е. Но от 2 години я сменихме и сме при д-р Ботева, също много добър лекар. Причината да я сменим е,че при Славова много се чака,не поради това,че има повече пациенти, а до експедитивност при прегледите. При нея влизат дистрибутори на лекарства,на които се обръща специално внимание,което още повече бави прегледите. А съм виждала как д-р Ботева на такива не им обръща много внимание и си преглежда. Д-р Славова беше въвела практиката да се записват часове през супер док сайта, и дори за направление да вземеш при специалист трябва да си запишеш час. Д-р Ботева е страхотна,когато е отпуска я замества д-р Калинка Йорданова.
да при д-р Славова може да си запишеш час, но това не означава, че дава направления само на записалите се с часове. Никога не ми е отказала направление. За дистрибуторите обаче наистина е така, доста отнемат от времето.

# 650
  • Sofia
Здравейте, може ли да споделите мнение за предучилищната  група към 49 ОУ" Бенито Хуарес " ?

# 651
  • Sofia
Здравейте, искам да попитам в 143 ОУ, учениците начален курс имат ли осигурена занималня за всеки от класовете или е сборна от всички четири класа?

# 652
  • София
Ще пробвам за 143, но трябва да имам и други опции. За 42 четох лоши мнения...
В Левски В сме, да. Но Хаджи Димитър е опция, да.
О, ние пък сме изключително доволни от 42ро! Да не го бъркате с 24то (което се чудя как още съществува).
Двамата ни батковци, големият миналата година завърши 7ми клас там (сега завърши първа година в Джон Атанасов), по-малкият сега ще е 7ми клас (а той е там от 5-годишен, от първа предучилищна група; не знам дали все още имат I и II ПГ). Дори като сменяхме жилището търсихме да е точно в района на 42ро, за да може и най-малкият да е там, живот и здраве след 2 години.

За педиатър - ние сме при д-р Йорданова и сме много доволни, и като отношение, и като медицинска преценка (не бърза да изписва антибиотик и да ни 'залива' с лекарства, освен, ако не е наложащо). Първо като педиатър преди 15-16 години, след това тя взима изпити и се прехвърлихме с мъжа ми. Обаче много се чака, особено последните 2-3 години! А и не знам дали записва нови пациенти. Грипния сезон е някакъв ужас, ако се наложи преглед; въпреки че се записва през супердок, пак има много чакане, а понякога няма часове седмици напред.

Общи условия

Активация на акаунт