София - Х. Димитър, Ст. Караджа, Сухата река и Левски - 4

  • 136 311
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 2 743
Някой знае ли къде близо до Х. Димитър има мед. цетър / кабинет Рехабилитация? Знам само за Дженерали на Дондуков. Дете след счупване на ръка трябва да посещава и търсим удобно място.

# 751
  • София
  • Мнения: 39 940
Някой знае ли къде близо до Х. Димитър има мед. цетър / кабинет Рехабилитация? Знам само за Дженерали на Дондуков. Дете след счупване на ръка трябва да посещава и търсим удобно място.
Проверете за рехабилитация в някое ДКЦ.

# 752
  • Мнения: 3 064
Аз ходих миналата пролет в ИСУЛ за физиотерапия.

# 753
  • София
  • Мнения: 2 743
Уговорихме час за Кинов /точно след моста Чавдар/ Ще видим как ще е другата седмица.

# 754
  • гр.София
  • Мнения: 1 660
Но физиотерапия ходя в 18 ДКЦ в Сухата река

# 755
  • Мнения: 449
Някой може ли да ми даде информация относно бойното изкуство, което преподават в 42-ро училище (не знам какво е, само съм виждала трениращи деца през прозореца)? Как се казва школата (за да се свържа за допълнителна информация), и отзиви за треньорите и заниманията.

# 756
  • Мнения: 36
Търся актуални препоръки за ОПЛ и/или педиатър в 17 ДКЦ или на индивидуална практика/частен кабинет за новородено. Важно ми е да не изписва АБ или лекарства като първа инстанция (практика на хомеопат е голям плюс) и да отговаря на въпроси по телефона. Благодаря предварително на всеки отделил от времето си да сподели!

# 757
  • Sofia
  • Мнения: 379
Д-р Юлия Петкова-винаги е отговаряла на телефона или е връщала обаждане.Изписва АБ в краен случай.Винаги точни диагнози и препоръки съм получава от нея

# 758
  • София
  • Мнения: 248
Здравейте! Търся актуални мнения за 199-то училище в Левски-Г. Тази година първи клас ще поемат Мария Кацарска, Кристина Цонева, а третата г-жа не знам коя е. Интересува ме всичко хубаво и лошо, но най-вече дали в занималнята при целодневното обучение учат добре и достатъчно и каква е средата.

# 759
  • Мнения: 3 651
Има ли родители на деца от 95то училище да ме ориентират в униформите от 5-7 клас. Въобще не желая да купувам официалните на безумните им цени. В 42ро вземах тениски и блузи от борсата, там са розови и сини, обаче това зелено и лилаво никъде не мога да го намеря.
Държат ли стриктно на униформените, има ли от къде да се купят без лого същите поло тениски иначе не ми мърдат 200 лв само за тениските, а гледам има суитчер, панталони е т.н...

Общи условия

Активация на акаунт