София - Х. Димитър, Ст. Караджа, Сухата река и Левски - 4

  • 132 859
  • 757
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 2 717
Oчен кабинет в Х. Димитър - препоръчайте, има ли изобщо?
преди имаше в поликлиниката, сега няма в МЦ Хера , на superdoc.bg няма , откъде попаднах на д-р Павлова в Х. Димитър, бл.54, опитвам да се свържа.

# 721
  • гр.София
  • Мнения: 1 625
Ходила съм няколко пъти при нея.
Д-р Сийка Павлова: 0888 49 14 97.

# 722
  • Мнения: 3 360
В Сухата река в поликлиниката е клиниката на акад. Пашев, горещо ги препоръчвам.

# 723
  • Мнения: 1
Моля за препоръки за начален учител в Хаджи Димитър, който да поеме първокласник ежедневно за помощ с материала и домашните.
Благодаря

# 724
  • София
  • Мнения: 331
Здравейте,
Препоръки за частна занималня в района?

# 725
  • Sofia
  • Мнения: 378
Здравейте, може ли мнения за лятни занимални за деца от 1 клас в Хаджи Димитър или района на паметника Левски?

# 726
  • Мнения: 378
Здравейте,
Препоръки за частна занималня в района?
За кой клас става въпрос ? Мога да Ви препоръчамв Хаджи Димитър.

# 727
  • Sofia
  • Мнения: 378
Може ли да препоръчате за Хаджи Димитър за дете в 1 клас.

# 728
  • Мнения: 378
Може ли да препоръчате за Хаджи Димитър за дете в 1 клас.
Разбира се , занималнята е за деца от 1 ви  до 7 ми клас и реално е учебен център. Пишете ми на ЛС ,какво точно Ви интересува.

# 729
  • Мнения: 4
Здравейте,
Можете ли да ми препоръчате логопед и/или ресурсен учител за дете в 4 клас в района на 42-ро ОУ или около старото Фантастико в кв. Хаджи Димитър?
Търсих няколко дни, но за този район не излизат никакви резултати. Картата на Х. Димитър в google maps е направо пустиня за тази услуга.
Благодаря Simple Smile

# 730
  • София
  • Мнения: 2 717
От група за Х. Димитър във ФБ:
Ivelina Chaldakova  https://www.facebook.com/groups/479196106178448/

Ако искате да има люлка на площадка "Омагьосаното царство" до бл. 189, бл. 92 и бл. 93 в жк Хаджи Димитър СЕГА е времето за сигнали и жалби, защото общината е възложила демонтаж на рамката на люлката, вместо да поръча нова люлка. Сигнал можете да пуснете:
- на https://call.sofia.bg/bg/Signal/Create
- на raion@poduiane.info
- на телефон 02 8146100 за Община Подуяне
- на телефон 0700 17 310 - контактен център на Столична Община.

# 731
  • софия
  • Мнения: 2 911
Можете ли да ми препоръчате школа или преподавател за частни уроци по математика и английски език за шестокласник?

# 732
  • Мнения: 378
Можете ли да ми препоръчате школа или преподавател за частни уроци по математика и английски език за шестокласник?
Пишете ми на ЛС

# 733
  • Sofia
  • Мнения: 795
Здравейте, бихте ли ми дали координати за учител по математика и български език за седмокласничка,подготвяща се за матури.
 Благодаря предварително!

# 734
  • Мнения: 756
Аз търся школа по английски за деца на 5г. Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт