Бродирана красота - Тема 129

  • 67 723
  • 721
  •   1
Отговори
# 480
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Реа в Алтернативната бг-мама. Някои хора се отказаха от тук заради новата визия на форума.
За ФБ незнам нищо. Нямам и неискам да имам там профил.

# 481
  • Мнения: 482
Реа, ето това е:

# 482
  • Мнения: 572
Аз пък не влизам в Алтернативата и Гоблените орг. Във ФБ имам профил и участвам в няколко групи. Там по - лесно ми е да общувам с хората, но пък много се дразня от злобата, която е повсеместна. Иначе с тези комуникации сега е лесно да се намерят хората..
Бачийска, под стола се завря от срам, ама тези флоксове сами ли се ушиха. На мен ли благодариш за фарчето?  Възрастна съм вече и не помня на кой какво съм подарила или купила...  Това е било от времето когато беше изгодно за се пазарува от 123, сега излизат "златни ".
А имате ли представа колко много хора само ни четат, без да пишат. Пишете бе хора, да е по - интересно. А липсващите да се отчетат бързо - влизайте и драсвайте по някой ред отвреме навреме.

# 483
  • Мнения: 11 495
Роси, и аз като теб тук и във ФБ, и пак едвам смогвам да следя темите, но се старая Simple Smile

ИнаТ, много е сладичко. За твоето момиченце ли я шиеш?

Днес съм намислила да шия, но все още само се каня Simple Smile newsm78

# 484
  • Мнения: 44
И аз само чета  ли чета..радвам ви се на нещата.....Иначе мога да се похваля и аз де

             

Извинявам се за лошото качество,но с това разполагам.Птичките са на Алиса,а пък дървото на Риолис-едното от трите в серия,в момента шия второто.Сама съм си ги рамкирала,наоколо няма ателие за рамки,а пък по интернет да си поръчам излиза скъпичко...Аз и така им се радвам!!!Приятен ден момичета!

Роси ,ти кога идваше тук на сватба,май месец ли беше....

# 485
  • Мнения: 236
hrispito, позволявам си да отговарям от името на мама. Да, през Май ще дойдат на сватба, още няма и 2 месеца Simple Smile

# 486
  • Мнения: 3 989
Момичета, много красиви неща на последните страници   bouquet
hrispito, панделките на Риолис готови ли са?

Аз последните 2-3 дена не мога да шия, изгорих си малко палеца на дясната ръка. Ама какво желание имам да пошия поне 1 час.

# 487
  • Plovdiv
  • Мнения: 40
[imghttp://[/img]  bouquet
Чудесни красото сте сътворили,  аз моля за номерата на конците на тези два гоблена, моля ако някой може да съдейства

[/URL][/img]

# 488
  • Свиленград
  • Мнения: 164
Роси 123 и аз съм от тези които само четат темата и пишат един път в годината.
hrispito много ми харесват птичките. Браво за рамкирането, аз едва ли бих се справила. Много ми харесва идеята за рамката на дървото.
ba4iiska като видях етапа на Флоксовете на Риолис направо ме засърбяха ръцете да започна да шия. За съжаление аз съм направила само едно цвете в средата и няма какво да снимам, но след време ще покажа етапче.

# 489
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Някой предлагаше поръчка от Муркини? Зарибих позната и тя си е харесала ТОВА.

Роси, благодаря ти защото чрез теб се сдобих с него, както и на Деси за слончетата. А се крих под стола поради факта, че ми е трудно да снимам и да показвам, а все пак тук се събираме за да показваме това, което шием. Но това че не показвам не означава, че не шия. Шия, просто не ми харесва как снимам.

# 490
  • Мнения: 44
Хриси,панделките сама ги правя,на самата схема е показано как с помощта на вилица се оформя панделка.Лесно е,ще снимам и ще покажа...
И трите дървета ще са в еднакви рамки.

# 491
  • Мнения: 3 989
Хриси,панделките сама ги правя,на самата схема е показано как с помощта на вилица се оформя панделка.Лесно е,ще снимам и ще покажа...
И трите дървета ще са в еднакви рамки.

Да, знам го този номер  Simple Smile Правила съм ги така. Просто ми беше интересно дали са готови, или си ги правиш  Peace

# 492
  • Мнения: 44
Така и така ги снимах стъпките,ще покажа за тези които не са правили панделки (както аз)
Скрит текст:

И бърз етап на второто дърво....елементарни гобленчета за супер начинаещи,но са ми тооолкова симпатични...

# 493
  • Русе
  • Мнения: 520
Пристигам с питане. Почти съм готова с маковете на Роял Париж и започнах да се чудя как се слагат готовите рамки. Който е шил да сподели. Мисля да изрежа кръг малко по-голям от рамката, да го мина на оверлог и тогава да го сложа между двете части на рамката. Понеже няма стъкло отпред и ще се налага от време на време да се пере, няма как да се сложи и картон на гърба. Голямо  newsm78 и инструкция няма в комплекта за крайното оформяне.

Другарчета от Русе и околностите, другата седмица съм отпуска. Предлагам обедна срещичка в удобно за вас време.

# 494
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Парашутани в комплекта трябва да има картон, според мен - ако се организираме другата седмица ще покажа как аз сглабям с готовите рамки.

Общи условия

Активация на акаунт