Бродирана красота - Тема 129

  • 67 667
  • 721
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 11 347
ppk_e, ето и моите предложения Simple Smile

Скрит текст:








# 526
  • Русе
  • Мнения: 520
Реа, страхотни предложения!
ИнаТ, благодаря. И аз ще ги боцна на 14-ка. Ама утре, досега надувах балони  Joy

# 527
  • Мнения: 219
Ох как ми липсвахте Simple Smile) Темата е пълна с красоти, маковете просто ми скриха шапката. Представям си на живо колко са красиви.
Ние правихме преместване и сега ми е леко терсене докато си намеря място за бродиране. В другия ап. така хубаво се бях уредила, сега само се въртя насам натам, сменям столове, възглавници... лампите не ми допадат (светлината им), ама ще се наглася Simple Smile

Още малко и ще покажа завършените пауни.

За Великден този път пропуснах да бродирам, нещо Коледните ми дойдоха в повече. Но пък вашите красоти са страхотни.

# 528
  • Мнения: 196
Здравейте.Както винаги много много красоти,Маковете са страхотни,а и картичките на ИнаТ не отстъпват.Мен тази година Великденската муза нещо не ме хвана но се наслаждавам на вашите красоти.

 Момичета,имам едно питане. Трябва ми рамка 20 на 15 ама от онези двойните дето са свързани с пантички/леле как само го обясних,но дано сте ме разбрали/Някоя виждала ли е да се продават такива или знае ли къде могат да се поръчат.

# 529
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Здравейте.Както винаги много много красоти,Маковете са страхотни,а и картичките на ИнаТ не отстъпват.Мен тази година Великденската муза нещо не ме хвана но се наслаждавам на вашите красоти.

 Момичета,имам едно питане. Трябва ми рамка 20 на 15 ама от онези двойните дето са свързани с пантички/леле как само го обясних,но дано сте ме разбрали/Някоя виждала ли е да се продават такива или знае ли къде могат да се поръчат.

виждала съм такива в едно фото студио.
ако не ти е късно след два дена съм си в къщи и пак ще погледна  Hug

# 530
  • Мнения: 196
st.Dobri,благодаря. Не са ми толкова спешни,мога да изчакам.

# 531
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 397
Здравейте.Както винаги много много красоти,Маковете са страхотни,а и картичките на ИнаТ не отстъпват.Мен тази година Великденската муза нещо не ме хвана но се наслаждавам на вашите красоти.

 Момичета,имам едно питане. Трябва ми рамка 20 на 15 ама от онези двойните дето са свързани с пантички/леле как само го обясних,но дано сте ме разбрали/Някоя виждала ли е да се продават такива или знае ли къде могат да се поръчат.
Дечко и аз от 1 година търся такава  Sad Купувала съм от магазин Euroland - бяха в различни цветове, ама сега няма  ooooh!

# 532
  • Русе
  • Мнения: 520
Добро утро!
Преди четири години на този ден ми се случи най-хубавото нещо на света - станах майка. Понеже истинската торта ще я вземем довечера, почерпете се за здравето на малчо с "тортата" за детската градина и барни  Grinning


Заинтригувахте ме с тези двойни рамки. Как изглеждат?

# 533
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Да ти е жив и здрав рожденикът! Много щастливо детство и много бели!!!
  bouquet  bouquet  bouquet

И аз не съм виждала такива рамки с пантички?Интересно звучат.

Бих искала да помоля Реа за схеми на картичките,които е публикувала горе.Страхотни са,а не съм ги виждала  bouquet

# 534
# 535
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
тези не стават ли? http://armstrongshop.com/product/12659/decorabilia-double-frame- … mki-10h15-sm.html




 Crazy що ми трябваше да отварям тоя сайт!!  Crazy

# 536
  • Мнения: 11 347
Indira, у дома са схемите на картичките, чак довечера ще мога да ги пусна. Разбира се ако някое от момичетата имат схемите, няма да се разсърдя ако ги пусне вместо мен:)

# 537
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 397
Ето какви са моите - а имаше и в зелено, в синьо....



парашутани и на мен се случи същото, само че преди 28 години  Wink
 Почерпете се за здравето на голямата ми дъщеря  Hug

# 538
  • Плевен
  • Мнения: 143









Последна редакция: вт, 31 мар 2015, 18:54 от pepen

# 539

Общи условия

Активация на акаунт