Бродирана красота - Тема 129

  • 67 687
  • 721
  •   1
Отговори
# 495
  • Русе
  • Мнения: 520
В комплекта няма картон, но мога да си изрежа. Ще пробвам, ако не се получи минавам пак на план А.

# 496
  • Мнения: 11 876
Момичета имам нужда от малко помощ  Simple Smile , не мога да избера коя картичка да ползвам, моля за мнения коя най ви допада.

Скрит текст:
    




Другарчета от Русе и околностите, другата седмица съм отпуска. Предлагам обедна срещичка в удобно за вас време.

 smile3521

# 497
  • Мнения: 482
mibobo, аз бих избрала последното - и като цвят ми пасва най-добре, а и картончето не отвлича вниманието от бродерията.
Реа, за дъщеря ми е, отдавна и бях обещала, а все захващам нещо друго. Ето, и сега прекъсвах за малко, защото попаднах на едни схемички и реших да ги направя на картички за базара. Сега продължавам с Рапунцел, ама много коса, много нещо. Дъщеря ми е с коса до кръста, че и по-надолу. А Рапунцел и е любимка, сигурно защото е любопитна и авантюристична като нея Simple Smile Моята любимка е Бел.
Вики, появяваш се след дълго отсъствие и нищо не показваш Simple Smile
hrispito, дръвченцата са много симпатични.

   

    

Последна редакция: нд, 29 мар 2015, 19:29 от ИнаТ

# 498
  • Мнения: 858
Здравейте,
приемате ли нови попълнения  Grinning
Ще ви покажа един гоблен който свърших в петък, а по късно и другите който съм ушила, не съм голям майстор, бавно шия че имам и други задължения но се старая.
Видях красоти които са изработени от сръчни ръце браво  smile3525 на всички  Simple Smile
 http://prikachi.com/images.php?images/75/8013075g.jpg
Извинявам се, забравих да го постна  Joy

Последна редакция: нд, 29 мар 2015, 18:37 от Ади-99

# 499
  • Русе
  • Мнения: 520
mibobo, на мен пък първия вариант ми допада най-много.
ИнаТ, много готски мотивчета, както винаги.
Ади-99, добре дошла. Не виждам никаква снимка  newsm78 А съм много любопитна Blush

пп Вече се вижда.
 

Последна редакция: нд, 29 мар 2015, 19:36 от парашутани

# 500
# 501
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
mibibo, аз си харесах втората.  Peace

Ади, добре дошла  welcome Прекрасни неща показваш   bouquet

# 502
  • Русе
  • Мнения: 520
Ади-99, браво. Внушителна колекция.

# 503
  • Мнения: 572
Хриспито, Виктория ти е отговорила, но ти си новичка и не знаеш че ми е дъщеря. Май месец сме за сватба. Дръвчетата са много интересни, но като видях снимките за панделките и се сетих че бяхме пробвали с Виктория така с вилица и стават хубави панделки, но мънички. Сега се замислих че ако се пилзват пръстите на едната ръка, може би ще се получат хубави по- големички панделки. Ще се пробвам ако не забравя.
Мибобо, и аз като Инат съм за третата картичка.
Инатче, браво неуморна си. А относно Виктория и тя напоследък е само от четящите. Като си дойде за Великден може и да пошие малко и да си завърши Къщата на езерото, то и без това малко й остава. А има и един вълк да довършва- беше си го купила още на първата бригада от щатите и там го започна, а още го влачи и не го е завършила.
Парашутани, мисля че ще се наложи да го пришиеш на гърба на ръка, ако държиш да ползваш рамката от комплекта. Става дума за тези рамки, които са на принципа на гергеф, нали не бъркам. Аз имам такава овална, купувала съм си я само рамката и трябва да ти кажа че много хубаво изпъва панамата и аз лично я ползвам вместо гергеф. Така че ако те притеснява че няма да има стъкло, може да си оставиш рамката и да си я ползваш вместо гергеф, а гобленчето да сложиш в нормална рамка със стъкло.

# 504
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Я да покажа аз напредък с големият ХАЕД Simple Smile
Че напоследък нещо, не остава време да го боцкам. Сега и с новият бебешки проект!  Mr. Green


А вие пак сте показали супер неща.
ИнаТ много стилни картички както винаги от теб!
Хубав ден на всички   bouquet

# 505
  • Мнения: 173
Някой предлагаше поръчка от Муркини? Зарибих позната и тя си е харесала ТОВА.

Роси, благодаря ти защото чрез теб се сдобих с него, както и на Деси за слончетата. А се крих под стола поради факта, че ми е трудно да снимам и да показвам, а все пак тук се събираме за да показваме това, което шием. Но това че не показвам не означава, че не шия. Шия, просто не ми харесва как снимам.

В Муркините Риолиса е много скъп.

# 506
  • Мнения: 11 876
Добро утро и успешна седмица на всички  Simple Smile .

Инат много интересни картички   bouquet
Aetera браво и на теб напредваш лека по лека  Peace


Момичета благодаря за мненията за картичките, избродирах още един мотив и ще сглобя 2 картички и ще дам на получателката да си избере защото и в къщи има раздвоение по въпроса  Laughing .


Ето малко напредък от селцето, няма много разлика от предния път ама да покажа  Crazy


ето и още едно яйце и една картичка
 

# 507
  • Перник
  • Мнения: 277
Понеже видях нещо познато, което и аз съм шила, и реших да се похваля.



С този също много се гордея.



Сега съм на половината на Сиси и ще се похваля и с него като го завърша.

# 508
  • Русе
  • Мнения: 520
Добро утро и от мен.
mibobo, много са ти хубави нещицата.
Роси 123, исках да си ползвам оригиналната рамка и затова се чесах толкова по главата. Наистина става за гергеф, и на мен ми мина тази мисъл през главата  Joy Крайното оформление все пак е с картон на гърба. Разбира се малко съм изместила бродерията при монтирането по стар мой обичай, но късно го видях. Цветовете са уникални, на живо гоблена грее и носи страхотно настроение.
Ето готовото ми подаръче от Ваня:
и дупето:

# 509
  • София
  • Мнения: 9 850
Бачийска, аз предлагах поръчка, но се отлага за неопределено време за момента.
Много ми харесва селцето. А маковете са уникални - много ми допадат. И един огромен ХАЕД видях - супер! На всички, които не споменах - браво, не мога да ви изброя просто!:)
Аз се надявам сега да пошия малко, вместо да се помотвам...

Общи условия

Активация на акаунт