Индивидуални ортопедични СТЕЛКИ

  • 30 088
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 927
От Евровита ми изработиха. Скъпи са, но са най-добрите които съм носил. Данните ги взимат динамично, не е само отпечатък в  стоеж.
На Ортотех не съм пробвал.
Какви са горе-долу цените в Евровита - за преглед и изработване на стелки?
На мен ми взеха 250лв за всичко. Но май е 300лв, не съм сигурен.

# 16
  • София
  • Мнения: 5 191
Вчера видях болката и отчаянието на приятелката ми, със стелки (и обувки) от магазин Ходи леко. Носила ги е над 1 месец и има само влошаване. С паднал НАПРЕЧЕН свод е.
Трябва от темата да й препоръчам при кого да отиде Simple Smile

# 17
  • Мнения: 19 307
Старидрийм, какво значи динамично вземане на отпечатък? Ти май беше с ДХ нали?
Заради нея ли ти препоръчаха стелките? Преди това какви стелки си носил? Всякаква информация, която дадеш, ще е полезна.
Сега разбирам, че имаш подобрение в болките нали?

И аз чух добри отзиви за Евровита, но от човек, който най-вероятно няма ДХ, а просто болки в краката при ходене. Получил е голямо подобрение с тези стелки.

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Вчера видях болката и отчаянието на приятелката ми, със стелки (и обувки) от магазин Ходи леко. Носила ги е над 1 месец и има само влошаване. С паднал НАПРЕЧЕН свод е.
Трябва от темата да й препоръчам при кого да отиде Simple Smile

https://ortos.bg/

Онзи ден случайно ги открих.
И съм запленена от стелките им.
Също съм с паднал напречен свод и като пробвах едни при тях, направо стъпвах в облаците.
Пусто са 79лв.

# 19
  • София
  • Мнения: 6 047
От вчера съм с такива. Рано е още за отзиви. Те и горнобанските не са много по-евтини, бяхаа към 60-70 лева, а са пълно дърво.

# 20
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 699
Вчера видях болката и отчаянието на приятелката ми, със стелки (и обувки) от магазин Ходи леко. Носила ги е над 1 месец и има само влошаване. С паднал НАПРЕЧЕН свод е.
Трябва от темата да й препоръчам при кого да отиде Simple Smile

https://ortos.bg/

Онзи ден случайно ги открих.
И съм запленена от стелките им.
Също съм с паднал напречен свод и като пробвах едни при тях, направо стъпвах в облаците.
Пусто са 79лв.
Купих си вече от тях, удобно е, спор няма. Обаче не стават за всички обувки, само на боти и ботуши, на маратонки също. На по- отворени обувки не стават.  Някак си повдигат крака и не може да се сложат във всяка обувка.

# 21
  • Мнения: 47 996
И на щерката взех такива, също паднал напречен свод
Бяха ми ги похвалили
Тя ходи само с маратонки и стават
Много е доволна
Аз бях малко скептична, но...май са удобни, ако не друго

# 22
  • Мнения: 19 307
С балерини и сандали не стават ортопедичните стелки. На останалите обувки вадите техните стелки и слагате ортопедичните. Ние ходим със стелките в магазина и така пробва обувки.

# 23
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 699
Аз си взех стелки 3/4, слагат се на петата и стигат до възглавничките на крака, защото ми казаха в магазина, че ставали за 90% от обувките. А които са цели,цяла стелка, трябва да ги носиш в магазина и да мериш с тях. Обаче е едно и също с нецелите - не само на сандали и балерини не стават, не стават и на обикновените обувки, които са за времето, което е сега например.

# 24
  • София
  • Мнения: 9 927
Как си перете стелките? Моите са от ЕвроВита (доста скъпи) имат 2-3 пласта (с ЕVA пяна са). С течаща вода едва ли ще се измият, а са се вмирисали...

# 25
  • Мнения: 94
Поръчвала съм на голямото ми дете от Ортотех. Нямам база за сравнение, но мисля, че изработиха добри стелки и проблемът се реши. Дано не ни се налага скоро пак да поръчваме.

# 26
  • Мнения: 2
Искам да дам мнение на всички ,който искат индивидуални стелки . В София има ортопедичен техник  в 8 ДКЦ това е в  кв. Надежда на 2 етаж , който изработва ортопедични немски стелки  в момента по вашият крак , а не след 10 дни. Човека е истински ортопедичен техник с диплома а не обущар . Прави ни на цялото семейство стелки . Много сме доволни , преди това къде ли не сме ходили ,но ни правят анатомични или гумени стелки , за нищо не стават . Човека пари за прегледи не взима и е единствен в София който прави стелката пред вас  на място , няма да прави изображение по картинка. От толкова ходене по магазини за стелки там единствено е най - удобната стелка .тел за връзка 0888515643  Ако искате се обадете предварително защото иначе много се чака. При него има много хора.

# 27
  • Мнения: 2
Искам да дам мнение на всички ,който искат индивидуални стелки . В София има ортопедичен техник  в 8 ДКЦ това е в  кв. Надежда на 2 етаж , който изработва ортопедични немски стелки  в момента по вашият крак , а не след 10 дни. Човека е истински ортопедичен техник с диплома а не обущар . Прави ни на цялото семейство стелки . Много сме доволни , преди това къде ли не сме ходили ,но ни правят анатомични или гумени стелки , за нищо не стават . Човека пари за прегледи не взима и е единствен в София който прави стелката пред вас  на място , няма да прави изображение по картинка. От толкова ходене по магазини за стелки там единствено е най - удобната стелка .тел за връзка 0888515643  Ако искате се обадете предварително защото иначе много се чака. При него има много хора.

# 28
  • София
  • Мнения: 5 191
Ценна информация!
Как взима отпечатъка?
От какъв материал са?
По колко време функционират? Цена?

И по-сложния ми въпрос - стелките му имат ли лечебен ефект или се носят за облекчаване на болките?

# 29
  • Мнения: 1
@ЗаСлон, случайно да сте се свързали с въпросния лекар?

Общи условия

Активация на акаунт