ФОРМУЛА 1 - Неофициален фен-клуб сред феновете на БГ Мамма...

  • 14 043
  • 260
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Може ли и аз при феновете и фенките.

Последна редакция: пт, 10 мар 2006, 20:45 от vanya68

# 16
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Аде ШУМИ! Wink

# 17
  • Мнения: 312
Пишете ме и мен - аз съм много, много стара фенка на Ф1, още от последните години на миналия век.  Mr. Green И си признавам, че съм фенка на Шумахер, в началото на Бенетон, после на Ферари. Всъщност съм му фенка не за друго, а за да правя на пук на мъжа ми - така се почна.  FlutterИмахме само един телевизор и като се започнеше гледане - четвъртък - тренировка, петък - тренировка, събота - квалификации, неделя - състезание, понеделник, вторник и сряда - повторения.  ooooh!Беше ми писнало, но свикнах да гледам. И тъй като мъжа ми беше за Хил тогава аз естесвено без да си имам и понятие, видях кой е основния конкурент и му старах фенка. Оттогава мъжа ми е за Хил, после Вилньов, после Хакинен, после Култард, после Монтоя ...  hahahaА пък аз си стоя все на Шумахер! bowuu
Май се разпростях, всъщност чакам с нетърпение вече стартовете. Имаме три телевизора, но два от тях са включени на Ф1, единия винаги, когато го има, а другия на квалификации и състезания Party

друга песен щеше да пееш, ако беше фенка на формулата от малко по-отдавна...  сега щеше да викаш "шуми" и да плюеш - плюв!  Wink
за мен формулата стана безинтересна след смъртта на сена. и ако преди това не пропусках старт, то после... без прост, хил и фаворита ми за вечни времена (бел. авт. разбирай - сена), просто нямаше какво да гледам....  Sad
но - стига толкова траур... време е за формула!!!
фаворити - макларън (както досега) и уилямс. що е отнася до пилотите - райконен. а също и вилньов (заради начина, по който стартира във ф1 преди мноооого, мноого години).
и така - бройте ме и мен във фенклуба и нека състезанието започва!  newsm10

# 18
  • Мнения: 6 904
друга песен щеше да пееш, ако беше фенка на формулата от малко по-отдавна...  сега щеше да викаш "шуми" и да плюеш - плюв!  Wink
Shocked Това не го разбирам. Каква точно би била причината, за да не харесва тя Шумахер?

Иначе и аз се включвам в клубчето. Всъщност точно така започна моето скитане из интернет форумите. Започнах да посещавам клубовете в дир.бг и по конкретно "формула 1", хубави времена бяха (става въпрос за преди 5-6 години) тогава, понякога ми липсва доста Sad Та в началото като почнах да гледам покрай майка ми бях за Шумахер, а и той си беше безспорен фаворит. След като минаха 2-3 години започнах да си изграждам собствен вкус и тогава видях снимката на Кими в Club F1 Heart Eyes Много сладък изглеждаше в екипа на Заубер и веднага си го харесах. Сезонът започна малко след това и той още в първото състезание взе точка. Оттогава съм му фен. Но пък и Шумахер не го мразя, харесвам си го още, но съм повече за Кими. Което е малко странно тъй като точно допреди да се появи Кими бяха двубоите между Шумахер и Хакинен и тогава нямаше как и двамата да ги харесваш едновременно.
Отплеснах се, та значи аз съм за Кими и очаквам с нетърпение първият старт.

# 19
  • Мнения: 312
друга песен щеше да пееш, ако беше фенка на формулата от малко по-отдавна...  сега щеше да викаш "шуми" и да плюеш - плюв!  Wink
Shocked Това не го разбирам. Каква точно би била причината, за да не харесва тя Шумахер?



това беше просто закачка. както вече казах, фен съм на формула 1 отдавна. от времето, когато шумахер се бореше с големите (и все не можеше да ги стигне  Mr. Green ), с майсторите - за мен това бяха деймън хил, ален прост и айртон сена. стила на каране, тактиката - всичко беше чисто и добре пресметнато. и красиво. като че ли имаше повече финес и елегантност... за това аз лично не харесвам шуми - просто няма стил... поне за мен.

# 20
  • Мнения: 1 393
Хайде и ние да се включим,а малкия съм го издокарала за повода с червен анцунг на ферари и червени маратонки на фила пак на ферари.На мен и мъжо взех за изненада червени блузки на ферари и ще падне голям смях на откриването...всички ще сме в тон  hahahaМай пропуснах само каката,но ще измисля и нея да я издокарам за откриването  newsm78

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Здравейте, не знам дали ще сколасам да ги гледам състезанията, преди време не пропусках, после 4 год. студентка нямаше къде да гледам.
Аз бях за Хил, Шумахер оттогава не го харесвам, ама напредна момчето какво да правиш.

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Брей - никой не ще да си признае, че "кара" он-лайн с мъжОто Thinking

# 23
  • Мнения: 8 505
Брей - никой не ще да си признае, че "кара" он-лайн с мъжОто Thinking

Шани,аз не съм Rolling Eyes

А как се изложиха Макларъните на свободните тренировки вчера-Райконен е 12.,а Монтоя-13.
Иначе аз и мъжо сме за различни пилоти от различни отбори,и никой от двама ни не е за Ферари (в частност-за Шумахер).

# 24
  • Мнения: 8 505
Пускайте btv и зяпайте квалификациите.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 867
започва се!
май не казах, викам за шумахер, но тайничко си поддържам "младока" уебър. така де, шуми като се откаже, да си имам фаворит Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 4 867
а кой коментира в студиото?

# 27
  • Мнения: 6 904
а кой коментира в студиото?
Иван Тенчев и на другия му забравих името.
А как ме доядя за Кими Close Лошият късмет винаги му е бил в изобилие.

# 28
  • Мнения: 6 164
А как ме доядя за Кими Close Лошият късмет винаги му е бил в изобилие.

Е, няма начин просто! Той кога изобщо е почвал сезона както трябва?!
Това им се превърна в запазена марка! Няма друг болид дето да се разпада толкова!!! #Cussing out Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 194

 Аз съм страшно доволна от представянето на моите момчета!!!!!  newsm44 newsm44 newsm44

 GO GO GO Shumi !!!  GO GO GO Button !!!

Общи условия

Активация на акаунт