Звездни компромати- 234 част

  • 67 519
  • 744
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 4 740
май не е фотошоп - статия от самото списание , където се казва  :It is real and it is gorgeous
Е, да де - първоначално и аз се подведох от тази статия. Обаче вярвам на очите си. Синди има страхотна фигура и съм на 100 % убедена, че когато провиси шкебмето, никога няма да си го покаже.  Wink
+1

Напълно съм сигурна, че Сидни не би се появила с висящ корем. Най-малкото това означава, че така хвалените й упражнения не стават за нищо, а това би довело до загуби за нея.

# 316
# 317
  • Мнения: 3 692
Синди си е СИНДИ! Уникална, неповторима и магнетична!  Heart Eyes

# 318
  • Мнения: 1 427

И аз  Joy Joy Joy и се чудя как може да има такива жени, които биха си взели такава простотия  hahaha

# 319
  • Бургас
  • Мнения: 10 827

И аз  Joy Joy Joy и се чудя как може да има такива жени, които биха си взели такава простотия  hahaha

Ами като може да хванеш прахосмукачката и да си навреш устата в накрайника  Laughing

# 320
  • Мнения: 9 710
Ами като може да хванеш прахосмукачката и да си навреш устата в накрайника  Laughing

 Joy Aко знаеш какво си помислих веднага!  Joy

# 321
  • Мнения: 8 706
Във връзка с това "чудо", прочетете поста на deyna _ в тази тема! Много се смях !

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=28778.6825;topicrefid=20

# 322
  • Мнения: 18 734
Ако не се лъжа това не е първият път, когато излиза снимка на уж провисналата Синди.

# 323
  • Мнения: 660
Във връзка с това "чудо", прочетете поста на deyna _ в тази тема! Много се смях !

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=28778.6825;topicrefid=20



Ахахахаха Joy hahaha

Но това нещо наистина е готино.. Wink
Скрит текст:

# 324
  • Мнения: 11 747
На следващата страница съфорумката споделя и за други свои разкрасителни опити   Joy   Joy  Много симпатична ми стана!  Simple Smile

# 325
  • Мнения: 3 819
Публикация на Николай Михайлов във фб относно раздялата му с Алисия
Скрит текст:
Макар да съм доста открит във всички социални мрежи относно личния ми живот, сега отново чета "Приказки от 1001 нощ", в които измислиците са поне 110%. Затова реших да ви споделя няколко неща.
Да, с Алисия сложихме край на отношенията ни след 4-годишна връзка, изпълнена с незабравими моменти. Но двамата с Валерко имат специално място в сърцето ми и винаги могат да разчитат на мен - затова няма да позволя хора, които изобщо не са наясно със ситуацията, да уронват авторитета им с фантастични писания. Причината за раздялата ни е свързана с кариерите и разстоянието, което ни дели. Затова на този етап преценихме, че така е по-добре. Никога не е имало друга жена, няма и се съмнявам скоро да има. Алисия винаги е била единствената през тези 4 години!
Това е първият ми и последен коментар по темата.
Хубава седмица на всички!

# 326
  • Мнения: 31
Публикация на Николай Михайлов във фб относно раздялата му с Алисия
Скрит текст:
Макар да съм доста открит във всички социални мрежи относно личния ми живот, сега отново чета "Приказки от 1001 нощ", в които измислиците са поне 110%. Затова реших да ви споделя няколко неща.
Да, с Алисия сложихме край на отношенията ни след 4-годишна връзка, изпълнена с незабравими моменти. Но двамата с Валерко имат специално място в сърцето ми и винаги могат да разчитат на мен - затова няма да позволя хора, които изобщо не са наясно със ситуацията, да уронват авторитета им с фантастични писания. Причината за раздялата ни е свързана с кариерите и разстоянието, което ни дели. Затова на този етап преценихме, че така е по-добре. Никога не е имало друга жена, няма и се съмнявам скоро да има. Алисия винаги е била единствената през тези 4 години!
Това е първият ми и последен коментар по темата.
Хубава седмица на всички!

Изглежда още я обича.

# 327
  • Варна
  • Мнения: 10 671
Кейт Мос на корицата на Vogue Paris за март 2015.

Преди няколко страници видяхме в подобна поза и Джулиан Мур. Хит ли е напоследък?

Упс, имало още

# 328
  • Мнения: 8 706
Публикация на Николай Михайлов във фб относно раздялата му с Алисия
Скрит текст:
Макар да съм доста открит във всички социални мрежи относно личния ми живот, сега отново чета "Приказки от 1001 нощ", в които измислиците са поне 110%. Затова реших да ви споделя няколко неща.
Да, с Алисия сложихме край на отношенията ни след 4-годишна връзка, изпълнена с незабравими моменти. Но двамата с Валерко имат специално място в сърцето ми и винаги могат да разчитат на мен - затова няма да позволя хора, които изобщо не са наясно със ситуацията, да уронват авторитета им с фантастични писания. Причината за раздялата ни е свързана с кариерите и разстоянието, което ни дели. Затова на този етап преценихме, че така е по-добре. Никога не е имало друга жена, няма и се съмнявам скоро да има. Алисия винаги е била единствената през тези 4 години!
Това е първият ми и последен коментар по темата.
Хубава седмица на всички!

Изглежда още я обича.
Според мен излиза от връзката с необходимото уважение и много дипломатично !

# 329
  • Мнения: 9 144
Преди няколко страници видяхме в подобна поза и Джулиан Мур. Хит ли е напоследък?

Кей Стю имаше подобна снимка още преди месеци, да не би да е трендсетър  Joy

Общи условия

Активация на акаунт