С мартенички да се украсим, здрави МАЙски рожби да родим! - Тема 12

  • 35 811
  • 703
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 673
Права си, точно облечени като ликчета.  Wink  . Аз имам от каката май-2 бодита с дълъг ръкав. Всичко друго е къс ръкав. Взела съм жилетчици и имам още. Ако е топло ще ги събличам. Имам спомен, голямата да е носила дълъг много малко-седмица, тя е май, но края-значи за второто месец. То зависи и от времето. Имайте предвид, че в началото бебчовцоте растат с часове направо. За месец може 5-6 см. На нас ни се случи, така че не прекалявайте с първите дрешки. Иначе аз имам 0-3 няколко , а другото е от 3 нагоре.
Мами  Peace, стига вече с тази тема, изнервяте се ненужно. Не съм взела страна, няма и да взема. Да не си разваляме темата. И без това време не остана... Просто няма смисъл от спора. bouquet 

# 76
  • Варна
  • Мнения: 190
Добър вечер Simple Smile
Ние 3 в 1 сме добре, усещам осезаемо, че растат тия деца, постоянно някой шава  Laughing Качила съм вече 10кг, доволна съм, дано да кача още поне 5-6 Wink Корема ми е огромен, мажа го, но ме сърби постоянно, а най-неприятното е болката в пъпа, постоянна и отвратителна.
Днес понеже съм добра душа, запазих на ММ и дъщеря ми места за Пампорово за няколко дни в началото на март (едни приятели ще ходят), тук във Варна явно сняг няма да видим, а горкото дете от кога се надява, така че реших да се жертвам. Пък ще видим аз какво ще кудкудякам в нас  Mr. Green
Тайга, много ти се зарадвах на лентичката, време беше Wink

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
perunika в продавалника видях мойсеево кошче за 50 лв. с безплатна доставка, но нямаше стойка.

http://olx.bg/unikalen-rchno-izraboten-kosh-za-novorodeno-na-cla … r-tsena-i70593946

В крайна сметка не съм решила дали да купувам. Може да стане така, както казваш, аз в детската с бебето, баткото в спалнята с тати...., а тъкмо научихме баткото да спи сам в стаята. Оф, голяма мъка.

vitaminka, благодаря за линковете. Сега ще ги прегледам.

Последна редакция: вт, 17 фев 2015, 23:10 от Никки

# 78
  • София
  • Мнения: 73
запис Simple Smile

# 79
  • Мнения: 1 442
Добро утро! Hug

Аз мисля че съм готова с по-големите неща за бебка - легло, ваничка, шезлонг, количка стерилизатор. Трябва само матраче и спални комплекти - 2-3.

За коментираната по-горе тема няма какво да кажа. За мен тази тема е приключила отдавна. Peace

Стелла нещо загуби.. newsm78

# 80
  • Мнения: 120
Момичета аз имам малко личен въпрос,за който се извинявам предварително,но много ме вълнува-обезкосмяването!
Преди ходих на кола маска и вс беше ок,но след инвитрото категорично ми казаха да я спра.... Ок до скоро се оправях със самобръсначката.. сега вече нищо не виждам и не стигам от този кореммммм.... и вие ли сте така???

# 81
  • Мнения: 1 442
Аз през цяла бременност съм само с бръснача, преди бях или епилатор, или кола маска, но сега ползвам огледало и 1 час съм в банята, за да се приведа в приличен вид. Embarassed ММ ми предлагаше помощ, но някак си ми е много лично . Embarassed

# 82
  • Мнения: 39
Като не ми беше много голям корема се бръснех по-лесно,но и малко го карах на спомени.Сега обаче няма шанс да видя каквото и да било.Ползвам огледало и ми е лесно така.

# 83
  • Мнения: 1 356
Добро утро момичета:)Нели Янакиева,ми мисля ,че това е проблем на всяка бременна
.Аз лично с първата бременност до последно успявах да се справя.Но сега вече ми е доста трудно,може малко смешно да прозвучи ,но карам с самобръсначката по памет JoyНищо не виждам от този корем и ми е трудничко много,а в 8,9м вече хич не знам.Имам доста познати ,който са ми споделяли ,че са се обръщали към половинките си накрая,за  помощ.Но честно да си кажа аз не бих го молила за помощ точно за тази процедура.

# 84
  • Мнения: 120
 Embarassed Embarassed ох благодаря ви, аз също не мога да му разреша "помощ" в тази ситуация, но явно всички ще я караме така Simple Smile Simple Smile по памет.
Днес ще си купя едно огледало и се мятам Simple Smile

# 85
  • Мнения: 350
Запис и от мен!
Никки, темата е страхотна!   bouquet
Тук съм, тук съм, момичета. Тежи ми, лежа, ритат до болка и постоянно ходя до 00 ooooh! Иска ми се вече да съм на края и да излизат, но има мноого време.
Сега ще се върна да ви чета, че влизам ей така. Grinning

# 86
  • Мнения: 120
А относно дрешките вече втори път поръчвам от F&F английски сайт има много изгодни,пристигат за около седмица,например к-т за изписване от 8 части(бодита,гащеризонче,блузка,ританка,шапка,ръкавички) излиза 10 паунда (26 лв приблизително).Размер от 0 до 3 м. отговаря на 56см. Материята е супер мека.
По-късно от офиса мога да пусна линк ако някой се интересува, че в момента съм през телефона.

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Здравейте, по повод дрешките. Мисля, че ние още с раждането бяхме на размера 3-6м. Най-ценния съвет, който получих тогава от ЛЛ беше "обличай детето както ти се обличаш, ако те е страх, че може да изстине, сложи му само още 1 тънка дрешка отгоре". Никога не съм го навличала, зимата сме стояли на 20-21 градуса в стаята. Така че и сега мисля да заложа предимно на бодита с късо ръкавче (винаги може да се сложи блузка с дълго отгоре), но все още ми е някак рано да изровя старите дрехи, да видя кой какво ще ми даде (2-3 приятелки изявиха желание) и да видя дали няма да се наложи да купувам още нещо. Мисля цялата тази дейност да я правя след Великден  newsm78

# 88
  • Мнения: 336
Добро утро и от мен!  Hug
Нели, аз стигнах до извода, че наред с всички екстри на бременността съм придобила една страшно полезна- косъмчетата ми растат много по- бавно! Simple Smile Преди ползвах епилатор за навсякъде, при това доста често. Сега съм само с бръснещата глава- хем е по- бързо, хем безболезнено:) На мен ми е най- удобно да полегна- правя някакви невероятни стойки, за да имам видимост Grinning
Не се сдържах и надзърнах в този сайт, наистина има страшно хубави и изгодни неща! Доставката колко излиза?
Аз днес съм си наумила да извадя всички неща от каката- хем да им се порадвам вече, хем да видя с какво разполагам. Като се замисля, други покупки, освен количката все още не сме правили. А ни е време вече Simple Smile

# 89
  • Мнения: 234
Добро утро!
.m.g., миналата седмица прерових дрехите на първото дете и най-много неизползвани дрешки са ми останали 0-3 месеца, въпреки че доста неща подарих, а и тя се роди дребна, но явно много бързо растат. Сега купих за втората бамболина 2 бодита с дълъг ръкав и 3 гащеризона, останалите неща са като нови и ще си ползвам тях. Така че, както момичетата са те посъветвали, не взимай много неща, винаги можеш да си купиш нещо, ако прецениш, че не ви стигат. За момента съм подготвила ММ, че може да се ноложи да купува по-плътни дрешки, ако времето е студено.
Нели Янакиева, аз съм по същия начин, нищо не виждам. С предната ми бременност ММ ми помагаше за обезкосмяването, педикюр, обувки. Сега ще пробвам тази идея с огледало, тъй като не ми се мисли как ще се травмира детето, ако влезе в банята, докато баща ѝ ме бръсне  newsm78
Никки, ние сме пред подобна дилема с децата и стаите. Поръчахме нови легла за детската стая и ще прибера кошарката в спалнята. ММ ще спи с бамбина в детската стая на новите легла, а пък аз ще съм в спалнята с бебето. Надявам се голямата да свикне да си спи в стаята сама, първоначално с баща си, защото четирима души в една спалня ще е ад, най-вече за нея и ММ.

Общи условия

Активация на акаунт