Mami, badeshti i nastojashti, molja spodelete

  • 1 469
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 430
...При мен изобщо нямаше гадене.

И при мен бе така Wink
Не се притеснявай, а се радвай, че е минало Peace

Лека бременност ти пожелавам Hug

# 16
  • Мнения: 270
На мен не ми се е гадело, нито съм повръщала. Не се притеснявай! Радвай се, че толкова рано са минали гадните неща. Желая ти от все сърце лека браменност!!!

# 17
  • Мнения: 2 015
Аз така се притеснявах отначало.Мен пък не ме боляха гърдите, но непрекъснато ги натисках, за да започнат да ме болят, нали това е нормална newsm78бременност да .... Sick и да те болят гърдите?От това притеснение нямаше и месец след прегледа на ехограф аз пак отидох.Доктора ме попита, защо искам да го видя и дали имам някакви оплаквания, а чудното беше, че аз отидох точно, защото нямах никакви newsm78 оплаквания и не се чувствах бременна.Като ме погледна на ехографа каза:"Защо се притесняваш виж какво хубаво бебе си имаш Laughing.Има си всичко крака, ръце, сърце, глава и си отговаря на седмицата newsm32.".От тогава казах, че няма да се притеснявам излишно, за да не притеснявам моето малко съкровище Hug.

# 18
  • Мнения: 153
При мен изобщо нямаше гадене.Всичко е наред и няма от какво да се притесняваш Wink

# 19
  • Мнения: 601
   И на мен ми мина супер бързо,през по голямата част от бременността се чувствам добре Praynig

# 20
Zdraveite na vsichki mami, az sum edin mlad tatko i imam sledniat vaproos.molia vi nasochete ni niakude - problema e sledniat.Imame bebence na 45 dena i prajdaneto beshe mnogo trudno shtoto bebeto beshe goliamo - rodi se 4.250 gr i iavno pri samoto rajdane kato sa go darpali (poneje se e zakleshtilo miloto v ramennata oblast) i se e obrazuvalo hematomp.Pone taka kazaha v nachaloto.Vsushtnost otzad na tila ima leka izdutina i se sumniavaha da e hematomp tui kato e na netipichno miato.Vchera hodihme na konsultacii i kazaha sega che nai - veroiatno ne e hematomp tai kato zapochna da se vtvardiava tova topche.Moje li niakoi da ni nasochi kum dobur nevro hirurg .Nie sme ot Shumen no sme gotovi da otidem i na krai sveta samo samo da razberem kakvo e i da pomognem na sina si.Kazaha che moje i samiat cherep da e taka, no oshte e malak i ne mogat nishto da kajat sas sigurnost.Chuvali li ste podobni sluchai-molia vi pomognete ni.
Blagodaria na vsichki predvaritelno

# 21
  • Мнения: 3 537
Не е задължително да ти се гади,даже може да нямаш и никакви симптоми на бременност и пак да си бременна.На мен специално първата ми бременност ми се гадеше доста дълго време до 6-ти месец поне,а втория път по малко до 3-тия месец ,но беше вечерно гадене и двата пъти,а не стандартното сутрешно

# 22
  • Мнения: 592
Мисля, че вече трябва да си по-спокойна - разбра че при всеки е индивидуално, някои ги боли и им се гади на други /късметлии/ не! Ако се претеснаваш мно консултирай се с гинеколога си, но според мен всичко е в границите на нормалнто. Лека и безпроблемна бременност Hug

# 23
  • Мнения: 5 103
Има и такива като мене, кадето веднъж не им се е догадило Joy

# 24
  • Мнения: 4 362
Спокойно при всеки е различно ,на мен ми се гадеше например не сутрин толкова колкото вечер  Thinking и до  края почти на 4-ти месец бях с гадене

# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 969
При мен пък имаше гадене само в 7 и 8 г.с.
Също Peace

# 26
  • Мнения: 641
Излишно се притесняваш  Grinning.
Не е задължително да ти се гади,даже може да нямаш и никакви симптоми на бременност и пак да си бременна.
все едно за мен си писала Laughing.

# 27
  • София
  • Мнения: 74
Всичко е индивидуално и  аз нямах гадене и през двете бременности. Не се притеснявай и леко бременеене и раждане Peace

# 28
 WinkНа мен също не ми се гадило или каквото и да било,никакви осезаеми признаци  Party
Мила трябва да се радваш колкото по-добре се чувстваш толкова и бебето е по-добре Hug
Не дей да се притесняваш а колкото пъти се сетиш си повтаряй ''Всичко е наред Wink'' Нали знаеш,че позитивното мислене има огромна сила Simple SmileЛеко и много приятно бременеене

# 29
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Не се притеснявай ,при някои изобщо не им се гади.Всичко е ОК не се притеснявай

Общи условия

Активация на акаунт