Сладкарничка за книги - тема 33

  • 24 796
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 15 504
Абе, Слив, човекът се прави на загадъчен, ти му секваш ентусиазма така. Пък пиши му и ти един мейл, от непознатата, да се чуди, кой ще го чака в хотела Simple Smile

Страхотно подвързани книги видях  Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 14 937
Ей,ама Сливче! Човека ти сбъдва фантазията ,а ти !  Naughty

# 47
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Ех, момичета готини, не мога да ви изчета бре  Mr. Green
Деси, чудна темичка си ни спретната  Heart Eyes Патетата са ми слабост  Blush
Миле, уникална си  Heart Eyes Такава рима, такова чудо  Grinning Grinning Grinning
Елинка, много хубави дрешки имаш  Heart Eyes
Маришка, честити подаръци извън играта  Hug
Сливче,  Joy
Мери, в края на седмицата ще ти изпратя книжките. Ще ти пиша  Peace

# 48
  • Берковица
  • Мнения: 475
Деси, много е хубава темата.

Ето какви бухалчета открих в фейсбука.

# 49
  • Мнения: 1 198
Лоренка, супер. Ще чакам известие...
Слив, той твоят човек май се променя, а?  newsm78
Чудна е Елинка. Такива хубави неща видях ....
Аз имам да съобщя, че днес взех нещичко за пакетче на другарче . Само дето не е за него, а за домочадието му ..хихи Crazy .. Като дойде и книжката и потърся мартеничка-ще пращам...


 

# 50
  • София
  • Мнения: 5 729
Добър си ми е човека,ама и аз му пробих дупка в главата с мойто "изненадай ме".
А и миналата година си забравихме годишнината.Сетих се за нея чак след две седмици.Но тази година е кръгла.

# 51
  • Мнения: 5 405
Мария.Ч, щях да питам и двете ли ги прочете, ама вярно, че само едната искаше, но и двете дойдоха при теб  Laughing ок, когато я прочетеш, не бързай  Hug

Слив, хайде да видим как ще те изненада твоя непознат Grinning

Това време го давали още по-студено  Sad

# 52
  • Мнения: 17 872
А и миналата година си забравихме годишнината.
Аз вече няколко пъти я забравям, и си я сложих в календара на тел. Че имахме случай да се обаждат да ни честитят, а ние да сме изненадани.  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 2 486
ДВ Hug
Утре го дават много студено, бррр cold
А кога до дават да се затопли вече Crossing Arms

Вие какво си правите?

Мисля да гледам нещо, ама кво newsm78, май ще тегля Розито на Мижка...

Оттеглям се да почивам, приятна вечер на всички Hug

# 54
  • Мнения: 1 803
Ох, Мариша, защо ме засрамваш така. Нищо не съм направила. Подвързиите са най-обикновена опаковъчна хартия и почерпих идеята от една друга съфорумка, която така ми върна една книга.  Hug

Охи, благодаря ти за труда. Пуснах запитване в сайта, ако наистина ги имат налични, ще ги поръчам. Че и в е-зона даваха налична "Сто сонета за любовта", но днес ми се обадиха да ми кажат, че е изчерпана. Ей така най-много мразя, като те подвеждат.  Hug

Дев
, премяната ми е благодарение на Ави от темата за аватарите.   Hug

Слив, кажи за колко години успя да превъзпиташ ТМ (т.е. да го убедиш да те изненадва)?  Hug Непременно и ти да му напишеш загадъчен имейл.  Hug

# 55
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 
 Петък 13-ти донесе късмет на дъщеря ми. Има 6 на изпита.
Скрит текст:
изпитът беше по синтаксис /съвременен английски език/.

 Черпя, дръпнете си по една.  Simple Smile

 

 Младежът пък има максимума от 50 точки на състезанието по математика. Умни, бе, кЪт майка си.  Mr. Green  bowuu bowuu

# 56
  • Мнения: 2 486
Ооо, браво на децата Нелко, винаги така да се гордееш с тях Heart Eyes Hug

# 57
  • София
  • Мнения: 12 327
Нели, браво на Десито и на младежа ти Hug Hug Hug

Гиговче, и аз се чудя какво да гледам - дали "Игрите на глада. Сойка присмехулка" или един ирански филм  Rolling Eyes

Мариш, имаме същия касетофон Филипс  Mr. Green Сутрин на него си слушам "Тройка на разсъмване", докато се оправям за работа .... то май само радиото му работи  Laughing
Но ми е скъпо като сантимент и не искам нови уредби  Heart Eyes

Хубава вечер и от мен   bouquet

# 58
  • Мнения: 1 840
Нели браво на умните ти деца  Hug Heart Eyes Почерпих се  Blush

Книжката на моето другарче ще е при мен в четвъртък и ще гледам бързо да сформирам пакета  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 15 504
Нели, браво и на двамата Simple Smile Синтаксисът е любимата ми дисциплина, ама немски Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт