Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... XLVI

  • 89 438
  • 722
  •   1
Отговори
# 45
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
... вниманието ми беше разфокусирано от истеричното й поведение на моменти ...
Да, много беше неуравновесена. През цялото време ми беше жал за мъжете и.

# 46
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Copenhagen - красив, жизнерадостен, очарователен.
Една младежка любовна история, поднесена по обикновен и обаятелен начин, караща те да си припомниш за първите любовни трепети и вълнения.  Heart Eyes

Тинаbouquet за темата.

# 47
  • Мнения: 216
Inherent Vice

http://www.imdb.com/title/tt1791528/?=nv_sr_1

 Crazy И аз гледах. Току що. Още съм под въздействие на "субстанциите", тъй да се каже... Crazy
Два часа и половина! Видяха ми се като 5. Нормално, като си напушен губиш представа за времето.
С този филм проявих всички редовни признаци. Огладнях, ожаднях, приспа ми се, но само седя и зяпам пред мен и се хиля на откъслечни думи и изрази.
От сложния и добре заплетен сюжет абсолютно нищо не разбрах. През цялото време се питах къде му е на Върколака ваксата за коса.  
Явно ще трябва да се чете книгата, за да ми се изясни, но едва ли.
Все пак, ако някой може да ми обясни:
Скрит текст:
Защо изяде Бигфут цял поднос с фасове накрая? newsm78 От благодарност, че Док разкри конспирацията с убийството на партньора му...?Това... един вид, че си изяде шапката ли означаваше?
много ще се радвам.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 654
Да се запиша в новата тема с поредния ромком - Playing It Cool (2014).
Нищо особено, просто става за гледане. Сигурно е безкрайно трудно вече за сценаристите да измислят оригинални интерпретации на отработената формула мъж среща жена, нещо се обърква, накрая любовта побеждава. Остроумният диалог помага, но тук такъв липсва. В това отношение Two Night Stand (2014) е една идея по-добър, най-малкото защото, както някой преди мен писа, Майлс Телър е съвсем обикновено момче, докато Капитан Америка е твърде ... всичко - висок, атлетичен, харесван и т.н., трудно е да му съчувстваш в любовните неудачи  Confused
Скрит текст:
Щях да съм далеч по-доволна, ако за разнообразие желаната девойка се беше омъжила за съперника и нашият човек беше останал с пръст в уста и съкрушено сърце, сам и непоканен на сватбеното парти. Но не би ...

# 49
  • Мнения: X
  bouquetБлагодаря на  Dimiloca  за споделеният филм   bouquet
  Посреднощ го изтеглих и реших да погледам началото , си идеята да ме приспи ,а аз заспивам и на шедьоври. Та изгледах го до края без дори  и за момент на досада. 
  http:/  Copenhagen (2014)/www.imdb.com/title/tt2459156/ Великолепен филм,свеж и далеч от романтичните клишета.

# 50
  • Мнения: 103
Привет момичета  bouquet Търся Words and Pictures ,попадали ли сте на него някъде из торентите ?

# 51
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 008
Привет момичета  bouquet Търся Words and Pictures ,попадали ли сте на него някъде из торентите ?
Аз съм го гледала онлайн. Нежен филм. На мен Жулиет Бинош ми е много драга и мила Mr. Green
http://filmisub.com/filmi/komedii/3451-words-and-pictures-2013.html

# 52
  • Мнения: X
Привет момичета  bouquet Търся Words and Pictures ,попадали ли сте на него някъде из торентите ?
http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?c42=1&c25=1&c … d=&field=name

# 53
  • Мнения: 4 711
Copenhagen - красив, жизнерадостен, очарователен.
Една младежка любовна история, поднесена по обикновен и обаятелен начин, караща те да си припомниш за първите любовни трепети и вълнения.  Heart Eyes
Нещо не ме грабна, спрях го на 30та минута. Има ли раздвижване после?  newsm78 Много ми беше скука  

# 54
  • Мнения: 103
Привет момичета  bouquet Търся Words and Pictures ,попадали ли сте на него някъде из торентите ?
http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?c42=1&c25=1&c … d=&field=name

Благодаря ,но Замунда не ми се отваря в Англия ,намерих го в Novaset.

# 55
  • Мнения: X
Извинявам се ,не видях ,че не си в Б-я и не съм запозната ,кои точно се отварят в чужбина.
Енерджи торент например или ?

# 56
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Stasi_, не знам какво точно имаш предвид под "раздвижване", но за мен целият филм си беше динамичен. Изгледах го на един дъх. Simple Smile Ако не те е грабнал в началото, по-добре не се мъчи да го доглеждаш. Явно не е "твоя" филм.  Peace

# 57
  • Мнения: X
Аз като човек дето заспива и на супер шедьоври и комедии и екшъни.
Ами този филм си го изгледах на един дъх от начало до край -даже пауза не правих .
 Свеж и приятен е .  То зависи кой какво очаква.
Аз не очаквах нищо -може би само да заспя Grinning
 Та това е точно моя филм -без разни захаросани хепи енд- и и сърцераздирателни сцени.
Самият филм си е жив за мен - инак аз заспивам на максимум 15мин .

# 58
  • Мнения: 524
Илюзионистът 2006, хареса ми  Peace

# 59
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
The Lovers - не си го причинявайте! Не си заслужава два часа да гледате нескопосаната работа на някакъв бездарен режисьор. Close Иначе идеята на филма беше доста интересна, но уви - филмът не става.

Последна редакция: пт, 20 фев 2015, 03:55 от DimiLoca

Общи условия

Активация на акаунт