Регресия

  • 145 977
  • 807
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 188
Малко да ви провокирам... Съвсем добронамерено.
Имало ли е някога, някой с регресия но от бъдещ живот?
Има ли вероятност просто да се чете информация от акашевите записи в зависимост от съответното състояние? Усещането е наистина, че ти си в главната роля.

Да, аз.
Преди година имах страшни проблеми, трудно ми беше да взема решение и се бях оставила ,,по течението""-каквото има да се случи, ще се случи.... Ходила съм няколко пъти на регресия при двама различни човека, та при една от регресиите видях като картина от филм живота ми след време- някои неща се случиха, точно като във видяната картина бяха,  предстоят още няколко картини до края на годината да ги видя реализирани...
И друго, даде ми се съвет, какво да направя и точните думи, които да изрека за разрешаване на много трудна ситуация - направих го и сякаш всичко задържано добро се отприщи, сякаш товар падна от гърба ми...

Та това е.
Може и да е внушение, но на мен регресията донесе спокойствие и подредих мислите и живота си.

И още нещо.
Разбрах, трябва да Благодаря !  - за всяко добро, което ми се случи, благодаря- на хора, на ситуации, на  съдбата.... Доброто трябва да се връща, а благодарността е най - прекия и лесен начин.

# 391
  • Мнения: 2 013
Това е много интересно. Моят въпрос беше за отделен бъдещ живот. Но и твоят пример е много интересен.
Иначе за благодаренето. Да, човек винаги трябва да благодари за това, което има. При мен се случва инстиктивно.

# 392
  • Мнения: 8 775
Регресията е в посока към миналото, а ти по-скоро питаш за прогресия.

# 393
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Имало ли е някога, някой с регресия но от бъдещ живот?
Има ли логика да видим бъдещия си живот?! Ако приемем, че той зависи от миналите и от това как ще изживеем сегашния. Т.е. още сме живи и на "този свят" и не сме теглили чертата на това прераждане - кои препятствия сме преодоляли, кои грешки сме елиминирали, кои уроците сме научили и кои не сме и т.н.

# 394
  • Мнения: 2 844
Гери отрича рейки

# 395
  • Мнения: 4 292
50 лв за час/това през 2018г./
При мен не се случи нищо.

# 396
  • Мнения: 2 013
Имало ли е някога, някой с регресия но от бъдещ живот?
Има ли логика да видим бъдещия си живот?! Ако приемем, че той зависи от миналите и от това как ще изживеем сегашния. Т.е. още сме живи и на "този свят" и не сме теглили чертата на това прераждане - кои препятствия сме преодоляли, кои грешки сме елиминирали, кои уроците сме научили и кои не сме и т.н.
Аз попитах в друг контекст - акашевите записи - там понятия като минало и бъдеще са размити.
За първи път чувам думата "прогресия". За да има такава, значи вероятно освен регресии, може и прогресии. Което от своя страна би могло да означава, че до голяма степен има някаква предопределеност. Не казвам предопределеност на всичко, не предопределеност на основни неща.

# 397
  • В.Търново
  • Мнения: 6 680
До колкото си спомням, за да се стигне до прогресия, първо трябва да се натрупа достатъчно опит с регресии. Не може направо да се опита прогресия.

# 398
  • Мнения: 2 013
Ясно, благодаря. Аз лично нямам намерение да пробвам нито регресия, нито прогресия. При мен се получи нещо като спонтанна регресия, но всичко беше много странно. Не искам да ми се случва пак. Огромен поток информация. И заради това само подпитвам от страни, без да имам желанието лично да го пробвам.... Simple Smile

# 399
  • Мнения: 3 402
Magdalena1978, разкажи повече за тази спонтанна регресия 🤗 Мисля, че ще е интересно за всички.

# 400
  • Мнения: 2 013
То не е за разказване, защото и аз още не мога да си обясня някои неща. Не беше и точно регресия. Да кажем - изживяване и огромен обем информация, която ми се "зареди" в мозъка, бяха картини от миналото, но пък имаха препратки за бъдещи събития, които не са свързани с мен и които се случиха съответно след 2, 4 и 6 седмици. Много, много странна история.
Беше предизвикано от смесване на упойки, т.е. имах вече спинална и анестезиологът явно ми е вкарал втора и тогава се случи това.
При положение, че не беше сън на 100%, защото сънищата си мога да контролирам, а това не можех. Едвам излязох от това състояние.

Последна редакция: нд, 20 сеп 2020, 22:26 от Magdalena1978

# 401
  • Мнения: 2 844
Magdalena, аз това си го предизвиквам съзнателно Simple Smile

Това не е регресия, а достъп до информационен канал. Вероятно имаш отворени канали и ти като мен Simple Smile Това е хубаво, стига да знаеш как да го използваш.
Аз наскоро така спасих моят приятел от много сериозна мозъчна инфекция от мъдрец. Заредиха ми се картини как лежи в кома и след това ми се показаха зъби мъдреци. Накарах го да отиде на зъболекар и веднага го оперираха. Нямал е никакви болки, освен че вдигна 39 градуса от нищото

# 402
  • Мнения: 2 013
KPP, браво, че си успяла да помогнеш. Когато аз се опитвам да предупредя някого за нещо - не ме слушат. И друго - бъзлива съм относно такъв тип изживявания. Когато не можех да контролирам този поток - доста се изплаших. Явно е било заради втората упойка. Мразя да нямам контрол. И заради това съм много, много предпазлива от онзи случай.

# 403
  • Мнения: 2 844
И мен ме е страх точно от липсата на контрол, но понякога, когато да получиш информацията е от жизнено значение, не те питат Simple Smile
Усещането при мен е все едно губя съзнание и не мога да контролирам тялото си. Също и имам силни вибрации и бучене. Всичко спря, след като го оперираха. Иначе 2 седмици подред не можех да спя от вибрации и бучене, защото се съпротивлявах да не в"вляза" в информационния канал.

# 404
  • Мнения: 2 013
KPP, чак такива екстри като бучене и т.н. няма при мен. Имаше период, в който го правех сравнително често - влизам да проверявам нещо и излизам. Бързо ставаше, но изисква и малко тренинг. След онзи случай с липсата на контрол - край, престанах. Както споменах по-рано - и да зная и да не зная, когато хората не ме чуват - няма смисъл.
При теб е било наистина сериозно предупреждение - искаш или не искаш - трябвало е да получиш това инфо.
Та в този ред на мисли ми бяха и въпросите - до колко е регресия, до колко е реално изтегляне на информация от акашевите записи. До колко 2те неща се припокриват и до колко се различават.

Общи условия

Активация на акаунт