По колко минути средно се хранят бебетата на 4-5 месеца?

  • 1 337
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
всеки път е различно.яде на мимимум 4часа.ако и дам по рано отказва.стигали сме и до 5 и половина.аз се опитвам да и напрява някакъв режим,но уви.последното хранене според мен е доста късно-между 10 и 12.

# 16
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ами от скоро сме на Милумил, преди това бяхме на много по - рядко мляко.Хранех го с с номер 1 на д-р Браун, ядеше по 10-15 мин.,а Милумила се оказа че и през номер 2 почти не тече.Разширих дупката ама май се поулях Mr. Green.
Има ли мами които хранят с Милумил с шишета на д-р Браун?Кой номер е удачен?


Ако е гъсто млякото по добре го давай с биба с 3 дупки

# 17
  • София
  • Мнения: 15 222
mama moni ,
Режимът ще си го направи бебето. Ти само ще го следваш Grinning
За мен последно хранене между 22 и 24ч. за толкова малко бебче не е чак такъв голям проблем. През нощта нали не се буди, за да я храниш? Сутрин кога става?

# 18
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
ох може и да е нормално да яде токлова късно но мама мони е изморена и по това време и се спи Cry.иначе през нощта се буди към 3 да пие водичка а сутрин се буди между 5 и 6.и после заспива чак към 8.

# 19
  • София
  • Мнения: 6 182
Гъстото мляко го давай от позиционна биберона с чертичка. Но ако и от разширената от теб не се дави, а си го хапва - не мисля, че има проблем

# 20
  • Мнения: 983
изяжда всичко за около 6-7 мин., няма значение дали е с биберон или лъжица. Ако не е много гладна, пак го изяжда Mr. Green но за около 15 минути

Общи условия

Активация на акаунт