ПЪРВИ клас - 7 тема

  • 52 402
  • 737
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 2 823
Прекрасни емоции ни донесе тържеството тази вечер - децата бяха повече от прекрасни. Две дечица закъсняха и за да не умират от скука докато ги изчакваха, започнаха да си задават гатанки и дори да измислят нови - страхотно настроение си създадоха. В класа има русначе и корейче и те обраха овациите, казвайки стихчетата си на български. Пяха, рециритаха - просто превъзходни. Накрая се снимаха всеки с всички и стана още по-забавно, получиха подаръци и от госпожите, и от родители, имаха почерпки - доволни, пре-доволни.
Родителите - и те вълнение до небесата, останахме очаровани. И така - мина и този празник. Сигурна съм, че ще им остане силен и мил спомен.

# 646
  • Мнения: 4 204
Много ми е приятно да чета за вълненията около тържеството.
Нашето е утре. Ще взема цветя за учителките. Как се радвам, че е пълно с пролетни цветя.
И нашия има коронка. Само ластиче трябва да сложим.
Детето ходи с огромно удоволствие на училище. Вчера ме пита-" как може големите да се радват като не ходят на училище?" Учителката му е страхотна и децата са спокойни.

# 647
  • София
  • Мнения: 17 597
Уф, цветя ли се носели? Много ли е задължително?

МРАЗЯ откъснати цветя.

# 648
  • sf
  • Мнения: 10 261
Може и в саксия да се носят  Peace
Кати, в сряда ще има ли плуване?

И нашето тържество мина- всички сме доволни, децата бяха прекрасни, подариха им по една книжка, грамота, имаше и кексчета с букви  Mr. Green

# 649
  • София
  • Мнения: 17 597
Ох, сега пък утре сутринта и за саксия ли да ходя...

Да взема да им взема по една саксия с подправки за всеки празник за оставащите години до 4ти клас, че да приключа...

Ще имат плуване в сряда - или поне аз не съм разбрала да нямат... Днес имаха...

# 650
  • Sofia
  • Мнения: 21 748
Аз тъкмо изгледах най-новата



и в скоро време ще я предложа и на щерката. На мен много ми харесаха артистите (не типичните красиви и сладникави) и тази екранизация!  Grinning

# 651
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 948
И нашето тържество е вече в миналото, но спомените със сигурност дълго ще останат. Прекрасни бяха децата. Уморени и открадващи тайно по някоя прозявка, но с такова настроение, греещи очички и усмивки, които не слязоха от лицата им до финала. Получиха книжка, която повечето прегърнаха щастливо. Не липсваше и почерпка - напълно заслужена. Пяха, рецитираха, останахме щастливи - и те, и ние, публиката. Grinning

# 652
  • Мнения: 44
Добро утро,
И при нас мина тържеството. Всичко си беше както трябва - стихчета, песнички, а  накрая подаръци - книжки. И естествено почерпка. Но сутринта едва стана младежът.
Весело изкарване на празнуващите днес  bouquet

# 653
  • Мнения: 280
Страхотни празненства е имало, браво.
И ние сме в трепетно очакване днес от нашето тържество. С такова вълнение се събуди днес. Казали са днес и утре да ги вземем на обед. Та се организирахме на бързо с взимането и', че нали и малкия е с шарка.

Весело изкарване на празнуващите днес!
Ох, и аз се замислих дали да взимам букет. Дано да имам време да купя.

# 654
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 382
ще празнуват довечера  Blush

от пролетния карнавал има грамота, снимки и спомени като за седмица разказване  Crazy а може и за повече  Hug

# 655
  • Мнения: 1 273
Чудесни празненства са били. Сещам се за нашето - май ние родителите бяхме по-развълнувани от самите деца.  ooooh!
Весели тържества и днес!  Peace
Да не забравя да Ви споделя - от класа на сина ми имаше 7 деца, участвали на "Европейско кенгуру" и 5 от тях бяха наградени. Награждаването беше в Петък в 18,00 и изненадващо се появи и тяхната класна. Децата бяха много щастливи, че е дошла (не им е казвала, че ще идва). А вчера пък им беше приготвила допълнителни изненади - награди.  Peace Е, как да не обичаш такава класна?  Peace

# 656
  • Мнения: 4 204
Кати, естествено , че не е задължително да се носят цветя.
Кой както го чувства.

# 657
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 948
Цветя - зависи кой как го усеща. Ние бяхме взели - и за класната, и за учителката от занималнята, макар моят да не ходи на занималня. Но така го усещам. Peace

# 658
  • София
  • Мнения: 1 397
Нашият празник на буквите ще бъде на 17 април. Много болни дечица има от съседния клас, та за това явно. Но, както се казва по-добре късно отколкото никога.  Simple Smile Така, остана един ден до заветната ваканция...

# 659
  • Sofia
  • Мнения: 21 748
Мдаа... последен уч. ден утре.  newsm44  Тъкмо още не сме се адаптирали към смяната на часовника.  Wink
За идеята ви споделям, както обичайно... Гушкан чете:

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт