ПЪРВИ клас - 7 тема

  • 52 356
  • 737
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 4 903
В контекста на Морена с препоръката към детската книжка, да ви споделя, че в Е-зоната има промоция за детските книжки, намалени са с 25%.
Смятам да се възползвам, тъкмо за ваканцията да упражняваме четенето.

# 661
  • София
  • Мнения: 504
Споделете какви книжки получиха децата за празника на буквите

# 662
  • София
  • Мнения: 17 592
Кати, естествено , че не е задължително да се носят цветя.
Кой както го чувства.

Успях все пак да взема. (В саксии). Ама хич не бях убедена, че ще открия подходящ магазин край школото им - там само авточасти се наблюдават...

# 663
  • Мнения: 115
Моят син получи книжка с приказки на Ран Босилек.
И аз подарих цветя в сакии  bouquet

# 664
  • Мнения: 280
Добро утро, и нашия Празник на буквите мина. Децата бяха страхотни и най-важното доволни и щастливи. Г-жа Директорката им подари по една книжка, като им заръча през ваканция да я прочетат, че щяла да ги изпитва Simple Smile.
Днес няма да имат занималня и запразняват.

# 665
  • Sofia
  • Мнения: 21 717
В училищното фоайе, където по принцип се събират сутрин двете предучилищни групи и 4те 1ви класа + учителките и родители, днес все едно бомба беше паднала. Повечето са излезнали вече във ваканция. Не че и на мен не ми минаваше през акъла, но Гушкан е добре, иска да ходи, забавно ѝ е и така. Повече ще се забавляват днес, отколкото ще учат. Simple Smile

За нашите книжки съм писала, ама... тази получиха всички останали без 3 деца, които имаха други книжки, едно от тях моето и получи тази.

Мимка, много удачни книжки, браво!  Simple Smile

# 666
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 206
книжки като на мимка получиха на коледното празненство, а сега е нещо за четене с разбиране Simple Smile ще я видя довечера  Hug

празника вчера е бил много дълъг, много хубав и весел. накрая са хапнали торта. 
от вълнение не можеше да обясни много-много, но и това ще наваксвам довечера  Laughing

# 667
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Нашето тържество би трябвало да започне всеки момент. По този повод днес няма да учат - госпожата казала да не носят никакви учебници и да отидат към 9:30. Можело и по-рано, ама не много. Така ми обясни Калоян снощи. "И да съм официално облечен, мамо". Та снощи му подготвих тоалета и изрових фотоапарата за тотално скарания с технологиите тати. Дано успее поне 1-2 снимки да направи, та да си видя детенцето на празника на буквите. Криво ми е, това е първото тържество на Калоян, което пропускам, ама с този никакъв начален час, дето измислиха  Sad Довечера ще ми разказват.

# 668
  • София
  • Мнения: 1 731
Момичета, записах моите хора на "Пролет в музея". Някой с по-големи деца ходил ли е предишни години?

# 669
  • София-Младост
  • Мнения: 23 377
Момичета, записах моите хора на "Пролет в музея". Някой с по-големи деца ходил ли е предишни години?
Разкажи какви са условията, да не звъня излишно...то като гледам и може вече места да няма.

# 670
  • Мнения: 2 809
И нашата книжка - подарък  за тържеството от госпожите, е "Торба с приказки".

# 671
  • София
  • Мнения: 1 731
Разкажи какви са условията...
Ми, може да се избере един от двата музея или галерията. 4 дни са заниманията - от 10:00 до 17:00 часа.
Скрит текст:
Много смешно ми стана - съобщението за тази активност излезе поне в 6-7 сайта и на 10-тина страници във фейсбук. 1:1 навсякъде и с една и съща правописна грешка.

Последна редакция: ср, 01 апр 2015, 14:57 от Узи

# 672
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 206
има само за СГХГ - 4 дена от 10 до 17  Hug

ще рисуват икони

# 673
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 930
Нашите също получиха "Торба приказки" с изключение на две деца, които имат по-големи братя и сестри, и вече притежават тази книжка. Едното е моето. Той получи басните на Езоп - ето това издание
http://bukvara.com/svetat-na-prikazkite-ezop-pan.html
Много се колебах дали да не му взема ето това издание на "Алиса в страната на чудесата". На живо изглежда страхотно и е точно за тяхната възраст. Но е малко по-голяма като размер и доста луксозна, веднага щеше да направи впечатление, че е различна, и се отказах. Но ще му я взема задължително за 24 май, страхотно издание. Препоръчвам. Peace
http://www.helikon.bg/books/102/-%D0%9F%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%BB% … D1%80_186215.html

# 674
  • София
  • Мнения: 17 592
Нашите също получиха "Торба приказки" с изключение на две деца, които имат по-големи братя и сестри, и вече притежават тази книжка. Едното е моето. Той получи басните на Езоп - ето това издание
http://bukvara.com/svetat-na-prikazkite-ezop-pan.html
Много се колебах дали да не му взема ето това издание на "Алиса в страната на чудесата". На живо изглежда страхотно и е точно за тяхната възраст. Но е малко по-голяма като размер и доста луксозна, веднага щеше да направи впечатление, че е различна, и се отказах. Но ще му я взема задължително за 24 май, страхотно издание. Препоръчвам. Peace
http://www.helikon.bg/books/102/-%D0%9F%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%BB% … D1%80_186215.html

Колко странно... Винаги съм смятала, че Алиса си е била насочена - по начало - тъкмо към "най-малките читатели"...  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт