Препоръчайте ми дневен крем за мазна кожа!

  • 17 263
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 125
Ползвам медицинска козметика за лице на AOK. Специално кремът ми за лице е AOK Kraeuter Aktiv - матиращ крем за мазна и смесена кожа.
Съдържа: Hamamelis, градински чай и вит. B5
Вече съм на втора опаковка Peace. Цената е около 7 лв. - 50 мл.

# 16
  • Мнения: 1 809
Моята кожа е смесена. Мога да препоръчам матиращия лосион на Eucerin и Thermal Fixmat на Vichy. Цената и на двата е около 25 лева.
Бих пробвала крема на Elea обаче. Цената ме привлича Wink
MALVINA, имаш ли снимка на крема на Др. Шелер. Стана ми интересно.

Ox,ами нямам снимка..ама ако ти се рови,някъде по назад имаше тема за кремове и там едно момиче беше дало сайта .. Peace

# 17
Аз също че ти пропоръчм зелената серия на ЕЛЕА  Peace

# 18
  • Мнения: 120
Ако влезеш в темата за козметиката на Талодерма ще видиш много добри отзиви за околоочният гел с Ройбос, но да се използва за мазане на цялото лице. Аз вече преполових една опаковка и резултата е просто чудесен, направо съм възхитена от това гелче, което струва към 3лв.А моята кожа е дори повече мазна отколкото смесена. Успех в избора. Hug

# 19
  • Мнения: 18 542
Аз съм много доволна от българската козметика Елеа - зелената серия е предназначена за мазна и смесена кожа. Предимството на дневния крем Елеа за мазна кожа е, че има висок слънцезащитен фактор - 25 (все пак идват топли слънчеви дни и е задължително кремът ни да има добра слънцезащита)!
Така...взех си на кремче на Елеа от зелената серия. Кремчето е това Свръховлажняващ крем за 24 часа хидратация . Въпросът ми е дали то има слънцезащитен фактор  newsm78 щото не пише, а гледам, че има и Слънцезащитен крем SPF 25, който е пак от зелената серия.
Сбъркала ли съм крема или и този има SPF?

# 20
  • Мнения: 565
Чета, сбъркала си го. Само ще отбележа, че след като измазах 3 опаковки крем на Елеа, установих, че са го развалили- мое мнение. Крема с 25 фактор се нанася много трудно -  стои по лицето като бял филм.

# 21
  • София
  • Мнения: 9 483
Да, така, е Чета. Thinking
Това са си два отделни крема.
Аз лично този хидратиращия го ползвах вместо нощен. Не е лош. Wink
А дневният с 25 ф-р - по предназначение.
Иначе, е вярно, че много трудно се размазва и не бих го повторила - този с фактора. Само в много краен случай. Naughty

# 22
  • Мнения: 18 542
Да, така, е Чета. Thinking
Това са си два отделни крема.
Аз лично този хидратиращия го ползвах вместо нощен. Не е лош. Wink
А дневният с 25 ф-р - по предназначение.
Иначе, е вярно, че много трудно се размазва и не бих го повторила - този с фактора. Само в много краен случай. Naughty
'начи с тоя да си се мажа вместо нощен пък за дневен да си търся друга марка  Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 9 483
'начи с тоя да си се мажа вместо нощен пък за дневен да си търся друга марка  Laughing
Абсолютно! Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 3 328
Наскоро попаднах на един много приятен хидратиращ крем за мазна кожа - изкуших се да го купя, защото кожата ми се държи странно и на моменти е мазна, а има периоди, в които съхне и се лющи /но това при мен е свързано със себореен дерматит/. Кремът се казва точно така - овлажняващ крем за мазна кожа, и, струва ми се, е от серията Seasons на "Българска роза" - Карлово. В първите дни много хубаво ми подейства, кожата ми се изглади, стана като порцелан - бяла и нежна. След това обаче започна да съхне и да се лющи, което, пак подчертавам, е мой личен проблем, и според мен не беше резултат от ниско качество на крема. Впрочем, съдейки по миризмата му, в него има някакъв процент камфор и резорцин, които, приложени към мазна кожа, имат много добър ефект. Цена - 2.20 лв. Купих го от аптека на бул. "Раковски", в близост до Агенция Митници.

# 25
  • Мнения: 565
Ако ти се дават повече пари, бих ти препоръчала на Клиник ето този.
Ракошен е! Досега не съм ползвала такъв! КОжата става невероятна и въпреки високия си филтър въобще не мазнее, т.е. матиран си за цял ден твърдо.

# 26
Ако ти се дават повече пари, бих ти препоръчала на Клиник ето този.
Ракошен е! Досега не съм ползвала такъв! КОжата става невероятна и въпреки високия си филтър въобще не мазнее, т.е. матиран си за цял ден твърдо.
точно от този ставам една бяла като гейша....
и нищо не може да ме оправи...
пробвала съм да го нансям на леко влажна кожа, на суга кожа, върфу флуид някакъв... не се получава...
със смесена кожа съм..
къФ ми е проблема с тоя крем, според вас?

# 27
  • Мнения: 565
Хвърли ме в оркестъра! Как ще ставаш бяла, като крема не е бял, а с цвета на кожата #Crazy

# 28
не знам защо не мога да си вляза с профила!!!
ами да, права си, кремът е леко бежав на цвят, но като го нанеса на лицето ми стои така...белея се, бре... ужасно...просто имам много голяма разлика между лицето и шията.. и супер трудно го разнасям...
пробвах няколко пъти и вече се отказах...гледам го тъжно в банята и не знам какво да го правя...
а е пълна опаковка!

# 29
  • Мнения: 18 542
Ако ти се дават повече пари, бих ти препоръчала на Клиник.
Колко парички е този крем?

Общи условия

Активация на акаунт