Кауфланд / Kaufland- тема 11

  • 98 766
  • 752
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1 244
Аз си взех само от шоколада с лешници, но утре ако има ще взема и от натуралния с касис Simple Smile

Голям + за завивката от гъши пух. Много ми харесва и ако намеря още някоя останала, ще я взема, без значение какъв размер е.

# 616
  • София
  • Мнения: 3 679
Това е шоколадовия крем.....
http://www.nejkrasnejsidorty.cz/wp-content/uploads/2013/06/dort_pro_lenocha.jpg
Има същия с ликьор....точно него много харесвам.....шоколадов и друг мога да ползвам....
Ако някой го е виждал скоро да каже в кой Кауфланд го има.....

# 617
  • Мнения: 356
момичета от години си купувам един крем на Кауфланд за торти
В пакетче- има шоколадов ,сметанов и с вкус на ликьор,маслен...
Много го харесвах но вече го няма  при нас....
дали са го спрели или просто не зареждат
Да сте виждали при вас...
Не мога да намеря снимка в нета,и да питам за марката...но седеше при другите кремове нишесте и на д.р Йоткер... един такъв във жълти пакетчета
 ooooh!

Аз по миналата седмица купих блатове за торта.И крема,който си взимам го нямаше...Нямаше го и миналата седмица като тогава си помислих че е свършил и ще зареждат.Беше лев и нещо,май и 49...Ще излъжа.Правеше се с прясно мляко и масло:разбиване с миксер за да стане пухен.Държи се в хладилник...Моя дори директно си го хапва като го извадя от хладилника:чуден е.Имаше ванилия и някакъв тъмен...Не помня марката...

# 618
  • Мнения: 1 244
Това е шоколадовия крем.....
http://www.nejkrasnejsidorty.cz/wp-content/uploads/2013/06/dort_pro_lenocha.jpg
Има същия с ликьор....точно него много харесвам.....шоколадов и друг мога да ползвам....
Ако някой го е виждал скоро да каже в кой Кауфланд го има.....

И той е на Стила Долче , което означава, че е възможно да са го спрели заради смяната на марката...

В сайта им пише това:

"K-Classic постепенно ще замени и допълни асортимента на досегашните собствени марки на Kaufland, като например Vian, Stilla Dolce, Vitae d´oro и Sun Gold. "

Ще ги намираме като К-Класик тези продукти  Simple Smile

# 619
  • Мнения: 27 535
Кармен77, без да искаш ми отговори на въпрос който задавах тук няколко пъти- а именно, защо изведнъж цената на морковения сок в стъклени шишета Сънголд изведнъж от 1,49 лв хвръкна до 2,29 лв! Wink Явно ще е заради "допълването" на асортимента.... Mr. Green А натуралния шоколад с касис имай предвид, че е с желирани парченца касис- т.е. не стоят както примерно стафидите в шоколадите, парченцата са много фини и се разтапят в устата, почти не се налага да ги дъвчеш. Grinning
Ще погледна следващия път дали при нас го има този крем за торта. Wink

# 620
  • Мнения: 1 244
Мдаа, със смяната на марката, сменят и цената  Tired
Преди няколко дни си купих бурканчета със сладко на Стила Долче, които бяха някак прашасали, сякаш са последни, изостанали по случайност бройки. Цената им беше 1,99, а до тях строени стояха бурканчета със сладко на К-Класик по 3 лв. или 3,50, не помня точно...

И аз ще погледна утре за този крем дали го има

# 621
  • Мнения: 27 535
мдааа, или е смяна на цената  ooooh! , или пък е изкуствено пзавишаване на цените на "старите" марки...., за да може после /естествено!/ новата марка К-класик да се появи с изненадващо ниски цени. Crazy Например, в случая със сока от морков Сънголд в момента на цена 2,29 лв....очаквам "новият" сок от моркови К-класик да се появи с цена примерно 1,99 лв и етикет "трайно ниски цени!". Crazy И клиентът пак да се чувства сякаш е прецакал Кауфланд и си е купил нещо по-изгодно.... ooooh!
Все забравям да споделя, +1 за замразеното брюкселско зеле от 450 грама- не помня марката, но като че ли беше една от Кауфландските марки... newsm78 Цената е 1,49 лв. Хареса ни, и е с много по-хубав вид и вкус от прясното брюкселско зеле което доскоро виждах в К. И като цена идва по-малко, да не кажа наполовина. Peace

# 622
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
мдааа, или е смяна на цената  ooooh! , или пък е изкуствено пзавишаване на цените на "старите" марки...., за да може после /естествено!/ новата марка К-класик да се появи с изненадващо ниски цени. Crazy Например, в случая със сока от морков Сънголд в момента на цена 2,29 лв....очаквам "новият" сок от моркови К-класик да се появи с цена примерно 1,99 лв и етикет "трайно ниски цени!". Crazy И клиентът пак да се чувства сякаш е прецакал Кауфланд и си е купил нещо по-изгодно.... ooooh!

И аз това подозирам. Peace

# 623
  • Мнения: 8 523
Вече си мисля, че и в маслините си ги има тези Е-та в изобилие, но си вземам от време на време по малко.
Нямаше изписани Е-та на етикета ,проверих

# 624
  • София
  • Мнения: 3 679
Благодаря ви момичета
....ще се търси някакъв заместител за тортата в неделя то се е видяло....
Лошото е, че на всеки в семейството се хареса тази моя импровизация преди години...и ще се забележи веднага разликата....
дано пуснат след време на ККласик със същия вкус дори и на по висока цена...
  bouquet

# 625
  • Мнения: 1 244
Сега се връщам от Кауфланд и да докладвам:

на Стила Долче има единствено пудинги, никакви други кремове. И то са сложени най-долу, та докато ги видя сред морето от кремове на Долче Прима, свят ми се зави  Laughing. Много объркващо с тези почти еднакви марки (но на Долче Прима нищо не е хубаво, или поне на мен изобщо не ми харесват техните продукти)

Купих от изварата на Олимпус, свинско месо за готвене (оня ден правих шишчета от него, чудно беше месото), френска баклава, кафе, дезодоранти някакви, подомиячка Туистър -  интересна ми се вижда, остава и да чисти хубаво Simple Smile

 Поднос с дървени крачета също помъкнах, че откога ми се иска, докато дремя пред някой филм да има къде да си държа цигарите, кафето/виното и някое мезе  Mr. Green

И завивка с гъши пух от по-малките взех и как се прибрах, не искам да си спомням  Mr. Green Във всеки случай ми се стори, че навън е около 40-50 градуса пустинна жега-  кръвта ми кипеше, пот се лееше, а ръцете ми се удължиха с минимум 20 см  hahaha

# 626
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
ХХаха,и аз за моите ръце си го мисля понякога.

# 627
  • Мнения: 1 244
От новите промоции в четвъртък, нищо почти не си харесах, за щастие  Laughing
От предния четвъртък до сега, вече 4 пъти ходих до Кауфланд и все се прибирам като магарица натоварена  ooooh!

И довечера пак ще пратя мъжа ми да вземе още 2 завивки и да мирясам накрая, че  съм решила, че ни трябват четири - 2 за нас и 2 за хлапето, да мога да ги сменям като ги пера. Зимата ми се досвидя да  купя, но сега като видях на каква цена са ги пуснали, не устоях на изкушението да се сдобия с тях  Laughing

# 628
  • Мнения: 2 774
Крамен, дай повече инфо за тези завивки, моля   bouquet
Размер, цена?

# 629
  • Мнения: 1 244
Завивки от гъши пух на Тед - размери 200-220 в момента е 49 лв., а тази с размери 150-200 е 37 лв.

Зимата струваше 100 лв. голямата, и 74 лв по-малката и то пак бяха на промоция Simple Smile В сайта на Тед бяха с около 30-50 лв. по-скъпи отколкото в Кауфланд


                

Последна редакция: вт, 31 мар 2015, 17:24 от karmen77

Общи условия

Активация на акаунт