Кауфланд / Kaufland- тема 11

  • 98 855
  • 752
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 1 535
Като че ли откакто се разминават така промоциите се бави брошурата, преди в събота по обяд беше качена  Thinking
И аз чакам да я качат, че вчера имах работа и се прибрах чак към 13:30 - естествено вече нямаше останал и един вестник  Crossing Arms

от кога до кога е новата брошура ?
В София си е от понеделник до неделя, но отскоро във Варна и не съм сигурна още в кои градове е от четвъртък до сряда

# 721
  • Мнения: 27 696
Кармен77, не съжалявай за брашното на Мелко Hug Както писах тези дни, пълно е със всякакви съставки които поне аз не одобрявам изобщо Naughty Мисля, че и с обикновено добро брашно ще стане чудесен козунак! Grinning
Мен ме е малко яд, че изпуснах каперсите на промоция- забравих за тях в магазина. И ягодите си заслужаваха- много ароматни и вкусни. Heart Eyes

# 722
  • Мнения: 4 569
Лепенки за порязано са лепенките с памука.

# 723
  • Мнения: 81
Брашното за козунаци на Мелко беше свършило  Crossing Arms...имаше само 3 разкъсани пакета от него, захвърлени на един рафт (кога успяха да го изкупят за 3 дни #Cussing out)
Не съжалявай! Както писах в една друга тема преди няколко дена - имах лоша случка точно с тази марка. При отварянето на пакета намерих червеи. Може да е било единична бройка, но ме потресе... Sick

# 724
  • Мнения: 1 244
Аз от марката съм много доволна, но съхранението в магазина куца. Купувам внимателно огледани пакети, тъй като преди време видях доста паяжини по всякакви марки брашно...За което производителите нямат вина (няма начин смесите от Германия за готов хляб, Мелко, София мел,  Техра и много други, все с червеи да идват, но всички бяха с паяжинки и дупки по пакетите  ooooh! и със сигурност, който си е купил от тях е намерил червеи в брашното) Всичко в магазина става...затова и внимателно гледам като взимам брашно да е прясна партида, която гадовете още не са налазили. От доста време съм на Мелко и гадинки в него не съм намирала.

П.П  Веднъж търсих готова смес за пълнозърнест хляб на К-Класик...ами, докато намеря пакет без паяжини, лошо ми стана  ooooh! Иначе сместа е супер добра, но трябва да се внимава и много да се гледа, за да не вземем с "мезе" Mr. Green

Последна редакция: пн, 06 апр 2015, 00:38 от karmen77

# 725
# 726
  • Мнения: 20 191
Дали има пресен агнешки комплект?

# 727
  • Мнения: 19 027
снощи краставиците вече бяха по 1.79 лв   
повечето бяха дебелички, ама за тая цена си струваха

# 728
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 126
Да, краставиците бяха огромни и при нас.
Охладен мисля,че мернах тук на витрината с пакетираните меса. Големички са обаче, да знаеш.
 Peace

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 40 844
Масло и Нутела...друго май нищо интересно Rolling Eyes

# 730
  • София
  • Мнения: 1 535

Тя брошурата в понеделник вече и в сайта на Кауфланд е качена, та малко ми се губи смисъла на промоофертите  Tired

Обявявам им бойкот - вече съм си направила плана за пазаруване за седмицата  Crossing Arms

# 731
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 126
Абсолютно!  Peace

# 732
  • Мнения: 2 838
Отзиви за грил тигана?

# 733
  • Мнения: 2 365
Да сте виждали от големите кутии прах за пране Есекс , които ги пускаха няколко пъти на промоция?
И ако да , на каква цена?

# 734
  • Мнения: 18 009
Харесах си шок. бонбони Фрути Ди Маре. 400 грама за 3,19 лв.

Обожавам тези бонбони, ама как не им измислиха една прилична опаковка бе, въобще не стават за черпене, а на вкус по- ми харесват от вносните  Confused.

Тях, заедно с другите любими- Черноморец си ги хапваме домашно  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт