Да си разтълкуваме съня - 8

  • 44 385
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 192
Аз пък за първи път сънувах еднорог.Бяха всъщност два , приличаха на малки понита, бели.
В момента имам проблеми с едни хора, който се заяждат с мен и в съня ми тези хора бяха там, а до мен бяха  еднорозите.Не знам каъв беше този сън, както казах за първи път сънувам еднорози, коне съм сънувала , но еднорози, никога newsm78

# 691
  • Мнения: X
Разхождах куче, малко нито е черно, нито е злобно, на дълга каишка с още един човек в населено място, и другият до мен също имаше куче , същото, мисля че беше бяло но не е злобно или черно куче, а е дребно.  ooooh!

# 692
  • Мнения: 631
Да наистина, Freya, ще се замисля bouquet

# 693
  • Мнения: 83
Freya, Благодаря  bouquet

# 694
  • Мнения: 66
Здравейте, моля да ми разтълкувате сън, който сънувах снощи. Влизам в къщата на някаква баба стара и прегърбена около 120 см, всичко е старинно като едно време, дори усещах миризма на старите мебели. Бабата бае нещо на друга баба и ми казва да легна на ъгъла, където се събират две ъглови легла покрити с родопски одеала. Лягам и започвам да потъвам, опитвам се да крещя и да стана, но не мога, нямам глас и съм неподвижна. Изпадам в ужас, а бабите ме гледат и нищо не правят. Със сетни сили ставам и прегръщам бабата, а тя ми каза довиждане и ме изпрати на вън. В съня си изпитвах ужас, а се събудих много спокойна сякаш по спокойна. Ще съм благодарна ако някой ми го разтълкува.

# 695
  • Мнения: 30
Зари 2012 в духа е този сън. Преобразяваш се в доброто  и всеки символ в сънят е символиката в утрешният ден.

# 696
  • Мнения: 1 612
Здравей Фрея  Hug
От няколко нощи сънувам странни сънища.
Първо, че съм бременна и раждам, но всъщност бебе няма а ме чистят все едно правя аборт.
Другият сън ми е , че съм в Италия и търся една приятелка, но не я намирам и отивам на фризьор. Казвам й да ми отреже косата до раменете а тя ме подстрига чак до врата. Винаги съм била с дълга коса почти до кръста и интересното е, че бях разочарована, но всъщност не ме беше чак толкова яд, че си загубих косата и го приех бързо.
Какво ще означават тези сънища?
Благодаря ти предварително!  Hug

# 697
  • Cyberspace
  • Мнения: 1 325
Сънувах малко коте. Отивах някъде и го срещнах по пътя. Не можех да го взема с мен, но го нахраних и си планирах как всеки ден ще го храня като минавам оттам, някак си бях убедена, че то ще си седи там. Само това си спомням.

Нищо особено, сън като сън и котка като котка. Ама не ми излиза от ума цял ден въпросната котка...

# 698
  • Мнения: 192
Сънувах още един сън, много интересен.
Сънувах един мъж към, който имам интерес, че сме заедно и се проготвяме за гала вечеря.На един диван имаше много мъжки костюми и на всичите цените им бяха много високи от8000- 9000 евро на горе , като най- скъпия беше17 000- 18 000 евро.Той проверяваше кой костюм  е най скъп от чисто любопитство.Аз през това време си миех зъбите с паста за зъби, зъбите ми бяха бели хубави но в паста за зъби, даже като се събидих,мислех, че имам още от пастата.Изведнъж видях, че въпросния мъж е само  с горната част на костюма си, а на долу по гащи, краката му бяха много много слаби.Интересен беше този сън.

Последна редакция: сб, 12 дек 2015, 13:33 от belladonna86

# 699
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 408
Здравей ______Freya_______
В последно време странни сънища, ще видим какво ще излезе от всичко това, та...
Сънувам, че караме ски с малката ми дъщеря и една приятелка. Както се спускаме по нещо наподобяващо писта, тя ми казва: Спри веднага, пред нас е вода. Спираме, поглеждам напред и виждам съвсем близо пред нас движещ се сняг с лед, но ако не се загледаш не можеш да разбереш, че отдолу е вода. Както си стоим двете, и гледаме напред, виждам, че ние стоим върху съвсем прозрачен лед, който от тежината ни започва да се пропуква. Виждам как пукнатините на леда идват от далеч към нас с бясна скорост, приближават ни и тя ми казва, Скачай във водата. детето беше вече във водата. (аз не мога да плувам) Скачаме двете при детето във водата. Аз усещам, че стискам силно с ръце към гърдите си нещо като топка, оранжева, но усещам, че тя се изплъзва. Започвам да крещя, че изпускам топката, но не я изпуснах. Водата беше адски студена, бистра, ледена.. След това се озовавам пред блока в който живеем. Навалял е много сняг, но започва да се топи. киша е. Вече съм със съпруга ми и се прибираме, но той ми казва да заобиколим кишата за да не се намокрим и така да се приберем.
Това е. Не знам, но имам чувството, че нещо ще се случи ....  Cry         

# 700
  • Мнения: 558
Тази вечер сънувах много неприятен сън!
Бяхме на гости у свекърите ,но с детето сме заспали на дивана.По някое време се събуждам и осъзнавам,че вместо да се преберем във вкъщи ние сме останали там.Ставам и започвам да търся мъжа ми,а той разговаря нещо с баба си.Аз я моля,да ми свърши някаква работа,но тя ми отказва,при което аз се ядосвам и си казвам,че няма да моля никого да ми помага с детето и,че аз сама ще се справя.Не знам как но се озовах с една торбичка пълни бурканчета с крем,такива за детска кухня  в един асансьор,а той първо бавно тръгна нагоре и после рязко взе да пада,аз започнах да се моля ,тялото взе да се стяга,та чак почувствах пареща болка около операцията от раждането...
Изведнъж се събудих,но съня беше толкова реалистичен и неприятен,че трудно заспах отново...Sad
Само да отбележа,че роднините на мъжа ми са много отзивчиви и никога не отказват да помагат с каквото могат,даже го правят и без да се налага!

# 701
  • Мнения: 171
Здравей Freya и момичета!  Hug

Моля за малко помощ! Снощи сънувах ужасен сън: сънувах, че на мама зъбите и са почернели и някои от тях падат, по точно долните два предни.
Точно на тази дата преди години тя претърпя много тежка операция.
Събудих се и усетих, че сърцето ми биеше силно, много неприятно чувство!

Какво ли значи това?

Благодаря предварително! bouquet

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 41 017
Фрея,снощи странни сънища...спомням си само,че сънувах някакви инвитро процедури и такава клиника,някакви операции и инсеминации се правеха  Thinking Blush

# 703
  • Мнения: 21
Често сънувам котки. За първи път беше преди около 2 години. Оттогава все гоня една проклета котка. След година гонене най-накрая я хванах. Вече ми мъркаше на сън в рамките на няколко месеца. После сънувах същата котка, само че имаше малко котенце. Това беше преди 3-4 месеца. Снощи сънувах котарака ми като котка, която ражда, само че роди много котенца. Пак същия сън другата ми котка, също имаше много котенца. Чета непрекъснато и се опитвам да си го разтълкувам, но снощи се обърках. Тези много котенца означават ли, че времето в което ще се задомя наближава?  Laughing

# 704
  • Мнения: 2 360
Сънувах, че се качвам в колата и без да я паля, тя тръгва надолу и аха да се удари в друга пркирана кола. Дърпам колкото сила имам ръчната, но не, никакъв ефект. Спрях да дърпан и лека-полека колата спря от самосебе си на милиметри от другата кола.

Общи условия

Активация на акаунт