прясното мляко в детската кухня?!

  • 3 965
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 743
Аз съм на частна кухня и съм много доволна.Разнообразието на десертите е голямо.
А ако нямаш проблем с прясното мляко не виждам, защо се притесняваш  Hug

# 16
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
При нас има разнообразие, като преобладават кремчетата, естествено, но не виждам нищо обезпокоително

# 17
  • Мнения: 5 251
Във Варна се готви с прясно мляко на Роса. Първа група е млечна. Докато втора група(след годинката) през ден за десерт дават- кифла, меденка, еклер, банан...От 7 месечен е на детска кухня и няма никакъв проблем  Peace  Като ми отказа АМ, това беше начина ( млякото с което готвеха) да си набави нужното количество  Peace

# 18
  • Мнения: 3 537
При нас има разнообразие, като преобладават кремчетата, естествено, но не виждам нищо обезпокоително
И при нас е така,но кремчетата не ги дават всеки ден,ами през ден.

# 19
  • Мнения: 27 524
Момичета,ако не е тайна,колко плащате месечно, за да сте на кухня?И събота и неделя няма,нали?

# 20
  • Мнения: 46 520
Ами по-добре ли ще ше да е с вода

Не, с Адаптирано мляко е по-добре, не без мляко.

Radina, тия кифли, меденки и еклери убиха всичко детско в мен  Sick

Blondi, в нашата кухня мисля, че беше около 17 лв. на месец, включва 1-во, 2-ро и 3-то за деня, събота и неделя няма.

# 21
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Blondi в нашата кухня седмичната такса е 2.50лв /за 5 дни/, значи едно купонче е 0.50ст. включва супа 200гр; манджа 200гр; десерт 200гр. /600гр храна за 0.50ст/
А лелята сипва по 240гр. /винаги/  Grinning, а ако отидеш малко преди да затворят ти сипва двойно, ако бурканите са ти големи  Grinning

# 22
  • Мнения: 27 524
Е,не е скъпо,това поне е добре  Peace

# 23
  • Мнения: 3 537
Нашата кухня в Борово е 0.85 ст на ден- супа,манджа и десерт.Сега от средата на този месец обаче я вдигат на 1 лв.Но съм доволна и готвят много хубаво.

# 24
  • Мнения: 3 042
В нашия град цената на купона във всички кухни е 1лв. Кухнята от, която взимам храна е частна и всеки може да си вземе колкото храна иска / за разлика от държавните, в който децата се водят под номера/. Освен това може да се планува само супа /0,30 лв/, само манджа  /0,40 лв/ или само десерт /0,30лв/, кой каквото иска. Количеството на храната е 250гр. /е по някога се случва да има отклонения.

# 25
  • Мнения: 3 537
Еее,240-250 гр е супер щом е така,и аз искам ама няма....
При нас е в бурканчетата от пюре които са 180гр като количество.А само супата винаги е един пръст по малко сипано,винаги е така,защо?!.... незнам newsm78

# 26
  • Мнения: 532
Мдааа, наистина ... 1-ва група в млечните кухни се готви изключително с прясно мляко - слага се във всичко - супа, пюре, десерт. А 1-ва група е 6 месеца - 1 година възраст на бебоците.

Представяте ли си - пие си вашето бебоче Адапте 1 и изведнъж направо на прясно мляко, е, може и адапте 2 да е започнало, но скока с прясното мляко ...

По принцип е вярно, че ако детето няма проблеми, защо не .... дано всички деца нямат проблеми, но в клуб алергии в дир-а непрекъснато излизат теми - детска кухня и слуз в акото или обрив .... и т.н.

Детската кухня е голямо облекчение за майката, но НАБЛюДАВАЙТЕ БЕБО !!!!

# 27
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Момичета,ако не е тайна,колко плащате месечно, за да сте на кухня?И събота и неделя няма,нали?
За ден купонът струва 0,85 лв.; събота и неделя няма кухня, за жалост Sad

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Хм, във Варна купончето за един ден е 1.80.
 smile3516
От една седмица сме на кухня. Това, което ми прави впечатление, че
1. пилешкото преобладава kyllmg
2. супите са доста мазни
3. десерта винаги е с прясно мляко и доста подсладен за бебе.
4. пюретата са вкусни и тях задължително си ги изяждаме.

Кухнята действително е облекчение за майката. Но се радвам, че не почнахме от 6 месеца, защото ми се струва, че щеше да ни дойде малко нанагоре с тези мазнотии, подправки,  и т.н.
 newsm12

# 29
  • Мнения: 695
Какво значи да се прекалява, напротив даже, ако кремовете не ги правеха с прясно мляко, аз лично нямаше да ги давам на Иван, пък и не всеки ден е крем, дават грис, мляко с ориз /пак приготвени с мляко разбира се/
Нали затова са детски МЛЕЧНИ кухни
Ако досега не сте имали проблем с прясното мляко защо се притесняваш ?

и аз мисля така.наистина не случаино са Детски Млечни Кухни
недей да се притесняваш

Общи условия

Активация на акаунт