Автобронзант

  • 21 710
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 390
Аз ползвам на Dior за лице (с блестящи частички) и за тяло.
Много съм доволна. Тенът е естествен - не жълтее, не ставам на петна.
Преди да се намажа ползвам ексфолиант.
Издържа ми седмица.
Спрей-тенинга също е много добро решение.

# 16
  • Мнения: 625
   Би ли ми дала координати,къде го има в Търново?

# 17
  • София
  • Мнения: 10 858
А в София къде има такива кабини?

# 18
  • Мнения: 377
.................. Има кафеникави,златисти,бронзови,прасковени,най-различни.Хубаво е да се маже преди лягане.Веднага след намазването малко цапа,но като поизсъхне и попие - вече не.А и на различната кожа стоят различно,така че може и да не уцелиш от раз подходящия за теб.

 Аз съм се мазала само веднъж с такова нещо и неискам да си спомням какво се получи. Огромни оранжеви петна. Страхотия. Явно не уцелих цвят.
Ако решиш да се мажеш, първо пробвай на малък участък какво ще се получи.

# 19
етох някъде,че на виши бил мн.хубав-пробвалили сте.Аз съм решила да си купя,но какъв???

# 20
  • Мнения: 5 317
Някой да е използвал автобронзанта на Лореал?

# 21
  • Мнения: 5 317
Тук има съвети за ползване на автобронзанти:

http://www.tialoto.bg/article.php?cat=34&id=1900

# 22
  • Мнения: 4 733
.................. Има кафеникави,златисти,бронзови,прасковени,най-различни.Хубаво е да се маже преди лягане.Веднага след намазването малко цапа,но като поизсъхне и попие - вече не.А и на различната кожа стоят различно,така че може и да не уцелиш от раз подходящия за теб.
Не е заради неуцелването на цвета...и аз съм си я навличала тая беля,но по късно разбрах,че преди да се нанесе на лицето или на тлото трябвало да се направи пилинг за да е абсолютно гладко...да няма пъпчици или пък места,където кожата е залющена...абе сложна работа,плюс това като започне да пада ...пада неравномерно и оставаш като петниста хиена

 Аз съм се мазала само веднъж с такова нещо и неискам да си спомням какво се получи. Огромни оранжеви петна. Страхотия. Явно не уцелих цвят.
Ако решиш да се мажеш, първо пробвай на малък участък какво ще се получи.
smile3515

# 23
  • Мнения: 6 907
Някой да е използвал автобронзанта на Лореал?
Аз точно такъв си бях взела преди 1-2 години. Сложих си малко на крака да го пробвам, но стана на петна, уплаших се и така и не си сложих повече. Така че нямам отзиви.

# 24
  • Мнения: 472
Мами мога кажа къде има такава къбина в София .Точно зад пл. Славейков до пица УГО в малката уличка която излиза на Раковски , там има еднко козметично студио (на една известна марка ама сега ката не се сешам ) Embarassed ... , та там видях табела с обява за такъв тен .

Сори ама само тази информция имам !

# 25
  • Мнения: 2 922
Тук има съвети за ползване на автобронзанти:

http://www.tialoto.bg/article.php?cat=34&id=1900
На Л'Ореал не съм ползвала. Бях ползвала Гарние, спрей с кайсия - ужас! Оранжево небето...
Аз мисля да си поръчам на Avon. Ти кой си ползвала - спрея ли?

# 26
  • Мнения: 1 568
Аз ползвам на Dior за лице (с блестящи частички) и за тяло.
Много съм доволна. Тенът е естествен - не жълтее, не ставам на петна.

Каква е цената?

# 27
Миналото лято си взех ан НИВЕА и да ти кажа честно останах доволна. Става равномерно и сревнително бързо...след около 2 часа след намазването вече е почерняло  Wink, а и дръжи поне 4-5 дена....все пак зависи колко често се къпеш Wink

# 28
  • Мнения: 5 317
Тук има съвети за ползване на автобронзанти:

http://www.tialoto.bg/article.php?cat=34&id=1900
На Л'Ореал не съм ползвала. Бях ползвала Гарние, спрей с кайсия - ужас! Оранжево небето...
Аз мисля да си поръчам на Avon. Ти кой си ползвала - спрея ли?
Използвах този,който е като пяна.На опаковката пише"мус за изкуствен тен".

# 29
  • Мнения: 2 922
Използвах този,който е като пяна.На опаковката пише"мус за изкуствен тен".
Мерси  Peace Този вече май го няма. Аз гледах в последния каталог само спрей и крем.

Общи условия

Активация на акаунт