88th Academy Awards OSCAR'2015 - да предвидим ли победителите отсега...

  • 40 008
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 096
Тази година са много хубави, може да ти е трудно да избереш една. Моите съм ги писала по-горе.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 701
Много се радвам за Еди, напълно заслужен Оскар и Патриша Аркет. По- късно ще ви чета, че сте изписали хиляди страници  Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 9 303
Права си, но  Фелисити направи наистина невероятна роля тук, аз не очаквах от нея да се справи толкова добре, а тя ме омагьоса. Тя беше моята изненада тази година, а Кийра голямото ми разочарование, тази наистина невероятна и голяма актриса просто не пасваше на филма, на добрата игра на останалите актьори във филма,  играеше вяло, просто не беше онази Кийра която само като се появи и всички други на екрана избледняваха. Не знам защо така се е случило, но Кийра бледнееше до Бени. И защо за бога отново беше с перде това момиче, Ема Стоун тоже.
Да не би да има някакъв нов тренд - на червения килим с перде? Да си смени стилиста бързичко Имало е и други бременни на червения килим, но никоя не е носила перде, Натали Портман преди няколко години беше невероятна, отново бременна и то повече от Кийра в момента:

Скрит текст:

Последна редакция: пн, 23 фев 2015, 09:17 от Г-ца Бързо се уча (Storm Worm Virus)

# 18
  • Мнения: 19 018
Джулиан ми е супер симпатична
радвам се, че спечели

# 19
  • Мнения: 10 889
Кийра изобщо не беше за номинация, според мен. Добре, че не се объркаха да й дадат награда.

Червеният килим като цяло беше разочарование.

# 20
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Не можах да се включа снощи, но при първа възможност ще гледам церемонията.
Исках Бойхуд да спечели за филм, но и Бърдмен става!

# 21
  • София
  • Мнения: 6 219
Никаква интрига!

Мячик, благодаря за темата.

# 22
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Исках Бойхуд да спечели за филм, но и Бърдмен става!
Бойхууд за мен беше "големият губещ" тази година. Вероятно просто "прегоря" в процеса на наградната надпревара - печелеше в началото на сезона, но актьорите "обърнаха" тренда - от SAG Awards насам Бърдмен все повече набираше инерция...

Липсата на награда за режисура и за монтаж на Бойхууд бяха голяма изненада за мен.

Да не говорим, че Бърдмен е сред наистина минималната бройка филми, които не са били номинирани за монтаж (до такава степен предъвкван фект, че дори Нийл се пошегува по темата по време на церемонията...), а са спечелили Голямата награда.
Това се сдлучва почти толкова рядко, колкото и феноменът АРГО - когато филмът печели без да има номинация за режисьора му.

# 23
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Мячик     bouquet

Ухх, ама много е хубава Кийра с пердето. Аз не я видях нощес. Мисля, че този материал е някакъв хубав воал или органза, друг е въпроса, че ние си шием пердета от тези материи Grinning Сега кой може да каже със огромна сигурност, дали воала и органзата са точно и конкретно предназначени за пердета или стават и за рокли Thinking

Джулиан не беше с много хубава рокля, но пък грееше в лице. Освежена, подмладена, добре, че не беше със спусната коса, като доста от колежките си.

Спирам да коментирам наградите Laughing, както казах съм предимно разочарована от най-важните и искам да ги забравя някои от тях веднага.

# 24
  • Мнения: 1 686

Никаква изненада, никаква интрига.
Хм, а какво се класира като изненада по твоите критерии.  Thinking
За мен 4 Оскара за Birdman си е повече от изненада. Аз повече от най-добър филм наистина не очаквах...
Всъщност като се замисля, проблемът с липсата на изненади дойде от това, че по всичи предхождащи Оскарите награди печелеха все едни и същи, с много малко различия. Та затова и за мен нямаше нищо кой знае колко ново под слънцето Simple Smile
Да са живи и здрави де Simple Smile

# 25
  • Мнения: 31 208
Много ми харесаха Лупита, Гуинет, Скарлет Йохансон, Дненифър Лопез и доста други дами.

# 26
  • Мнения: 2 040
Харесвам Еди, но не му се радвам на наградата. Исках да е Кийтън.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 379
Безкрайно разочарована съм , че Бърдмен взе за най-добър филм, каквото и лошо за кажа за този филм ще е малко  Laughing Доволна съм от главна мъжка, главна женска , поддържаща мъжка и анимация  Mr. Green  Heart Eyes И за трите прогнозите ми бяха верни.

# 28
  • Мнения: 1 686
Много ми харесаха Лупита, Гуинет, Скарлет Йохансон, Дненифър Лопез и доста други дами.
Я верно да оклюкаме каките на килима, и батковците после.
Повечето от дрехите ми се видяха ужасни, честно казано, освен ако не съм взела да си отглеждам мизантропия напоследък от цялата суета.
Най-много ми хареса, учудващо, защото тва не ми е никаква актриса - Сиена Милър. Ставаха също Рийз (и нея не я долюбвам хич, но изглеждаще много добре в роклята) и Наоми Уотс.
Розамунд Пайк - много красива жена, роклята не беше супер зле, обаче цепката отпред за мен съсипа всичко.
Бременните каки - кошмар.
Патриша Аркет добре, но някакси прекалено съобразено с възрастта, състаряваше я малко.
Марион - страхотна жена, но закон номер едно - не носи рокли без талия, тва седи като увит чаршаф.
Гуинет, кошмар.
Виола Дейвис много ми хареса! Само че и миналата година беше с подобна рокля в друг цвят, като цяло обаче е супер.
Скарлет - роклята бива, като изключим онова около врата. Обаче прическата направо съсипва всичко. Явно късата коса по-трудно се коафира.
Джулиан Мур - не много зле, даже на общия фон направо добре, обаче тоя цвят е безумно замазващ. Слива се с цвета на кожата и те прави да изглеждаш като призрак. Може би щеше да е по-добре в нещо по-яркичко ли, не знам.
Лупита - ах, Лупитка, рокля от перли? Риъли?

За двойка печелят Чайника и жена му. Е. Нортън и жена му пък много клечави, какво им е станало и на двамата?

При батковците - много бели сака, много нещо. Как го измислиха пък това??  newsm78 Останалите ми са еднакви (може би това е била целта, да изпъкнат с белите сака). Джаред Лето - сладурче, не съм очаквала нищо по-различно от тебе, скоро ще станеш съвсем предсказуем. Останалите мъжове бяха добре като че ли.

# 29
  • Мнения: 3 096
Класически холивудски момент, подарен ни от Лейди Гага:

Общи условия

Активация на акаунт