MANGO online магазин - Хубави дрехи, за готини дами! -6

  • 90 535
  • 769
  •   1
Отговори
# 720
  • на брега
  • Мнения: 1 093
Момичета,  смятате ли, че кожените якета на Манго (гладка, естествена кожа) се отпускат при носене?
Ще бъда много благодарна, ако споделите мнение/опит.   bouquet

# 721
  • Мнения: 3 764
Благодаря за линка и коментара за чантата. Май ще се въздържа.
Видях,че има код,дали важи за намалените?

# 722
  • Мнения: 1 350
Не, не важи, но намаля чанти и портмонета и чадър.

Последна редакция: чт, 27 авг 2015, 22:05 от Лъкито

# 723
  • Мнения: 5 333
Да, размерите ме устройват, а цветът как е, отговаря ли като на снимката? Не е ли случайно маалко по-тъмна?

Моята е по-светла.

# 724
  • Мнения: 622
Кода важи за определени артикули. Peace
http://www.mangooutlet.com/catalog.faces?state=outlet_068_IN

# 725
  • Мнения: 1 350
..да...и някои якета..

# 726
  • Мнения: 1 174
Момичета,  смятате ли, че кожените якета на Манго (гладка, естествена кожа) се отпускат при носене?
Ще бъда много благодарна, ако споделите мнение/опит.   bouquet


Не бих казала. Аз имам две и дори и да са се отпуснали е минимално, по-скоро са се очупили по тялото ми. Но са много качествени. Едното ми е по-плътно, другото е по-тънко и от по-фина кожа, но и двете са страхотни  Peace

# 727
  • София-Младост
  • Мнения: 23 402
Цвета като на снимката ли е светъл? Трябва ми черна Sad(
На рамо поне може ли да се носи или са къси дръжкита?

Последна редакция: сб, 29 авг 2015, 19:46 от Ала-Бала

# 728
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 809
Момичета,бях ви споделила за липса на един артикул във пратката ми.Е,днес си го получих.

# 729
  • Мнения: 713
Момичета,бях ви споделила за липса на един артикул във пратката ми.Е,днес си го получих.

Отделно ли са го изпратили или след като им писа се разреши проблема?

Някой поръчвал ли е тези ботуши?
http://www.mangooutlet.com/BG/p0/women/leather-high-leg-boots/?i … ;ts=1440901723029

# 730
  • Сливен
  • Мнения: 4 087
Тези ботуши май нямат цип,лично не бих рискувала толкова висок ботуш без цип,иначе момичетата са коментирали,че обувките на Манго си отговарят на размера.Не е по темата, но ти препоръчвам ботушите на българската фирма Габина,в момента има за около 100лв.

# 731
  • Мнения: 713
Тези ботуши май нямат цип,лично не бих рискувала толкова висок ботуш без цип,иначе момичетата са коментирали,че обувките на Манго си отговарят на размера.Не е по темата, но ти препоръчвам ботушите на българската фирма Габина,в момента има за около 100лв.

Само това ме притеснява - да не са прекалено тесни. Търсих в нета, но не успях да намеря повече инфо. Дано някой се включи с мнение.

Благодаря за насоката, ще разгледам и тази марка   bouquet

# 732
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 809
След като им писах,после ми пратиха писмо,като ме помолиха да снимам плика дали не е повреден нещо.

# 733
  • Карлово
  • Мнения: 4 708
Цвета като на снимката ли е светъл? Трябва ми черна Sad(
На рамо поне може ли да се носи или са къси дръжкита?
Много е голяма. Ще ти пусна снимка след обед. НА рамо трябва да се носи.

# 734
  • Мнения: 43
Привет момичета! Някоя от Вас има ли  тези дънки да искаже мнение колко е дълъг крачолът,че ми изглеждат къси или ако някой има номер 34 или 36 да даде размер  Simple Smile http://www.mangooutlet.com/BG/p0/women/clothing/jeans/boyfriend- … ;ts=1441028744401

Общи условия

Активация на акаунт