Мъжът ми се интересува повече от OLX от колкото от мен..

  • 8 918
  • 25
  •   1
Отговори
  • Габрово
  • Мнения: 16
Мъжът ми непрекъснато заспива на дивана,едвам го измолвам да си легне при мен и детето в спалнята.Като е в къщи(понеже работи извън града) стои през повечето време на лаптопа и то в този продавалник,гледайки различни обяви.... честно казано ми идва в повече,аз съм на 21 и имам нужда от внимание,от ласки.. не ми изневерява със сигурност,ако това си помислите),но просто се е вманиачил на тема препродаване на коли,изкарване на пари и т.н. и аз оставам на заден план.. моля за съвет какво да предприема.. както той не си изпълнява част от "съпружеските" задължения,така да ги нарека,да спра ли и аз да изпълнявам някой от моите задължения,защото бъдете сигурни че са много.. просто не знам какво да предприема.

# 1
  • Мнения: 597
Предупеди го че ако не те оправи и то качествено няма да му сготвиш.

# 2
  • Мнения: 4 418
Облечи се супер секси и прави стриптийз, докато разглежда оелекс.

# 3
  • София
  • Мнения: 11 472
Има какво да се желае- докато гледа продавалник.цом, му разкопчай ципа, свали слипа/боксерите и му го засмучи нежно - демек направи му свирка. Гарантирано, след такова "подразване" няма как да не откликне на ищаха ти да бъдеш....ъъмм, оправена: )!!!

# 4
  • Мнения: 25 633
Направи си една по-секси снимка и я пусни в Продавалника с изгодна цена. Може пък да клъвне, де да знаеш? Особено ако уточниш, че за стари клиенти ще има промоция.   Mr. Green

# 5
  • Мнения: X
Мъжът ти има много свободно време.А както знаем, мъжете с много свободно време са склонни да го запълват с глупости от всякакъв род.
Така че, решението е ТИ да му запълниш свободното време с нещо смислено, след като той не може сам да се справи.Като например:участва наравно с теб по поддържката на къщата-чистене, пране, готвене и т.н., гледане на детето през уикенда, пазаруване....Времето започва да се оправя, в неделя ги подбираш с детето и си устройвате пикници, целодневни разходки до интересни места в околността, кани гости по-често вечер на питие и хапки -едва ли ще стои на лаптопа, ако наоколо има компания.....

# 6
  • Мнения: 2 650
Направи си една по-секси снимка и я пусни в Продавалника с изгодна цена. Може пък да клъвне, де да знаеш? Особено ако уточниш, че за стари клиенти ще има промоция.   Mr. Green

 Joy Супер идея, можеш  да си сложиш и по някой фар тук-там ( за всеки случай)  Simple Smile

# 7
  • Габрово
  • Мнения: 16
Хаха разсмяхте ме момичета.Ето днес няма закуска,а останалото ще го направя довечера.. Grinning

# 8
  • Мнения: 6 764
Вземи говори с него и му кажи как се чувстваш и какво искаш. Секси бельо и св*рки ще имат само моментен ефект. След час пак ще е на дивана и ще си цъка обявите. Пък това за ти не ме *****, аз няма да ти готвя е адски инфантилно. С детско държание до никъде няма да стигнете.

# 9
  • Мнения: 46 520
Вечер изключвай рутера и казвай, че от фирмата за нета се обадили, че по това време правят профилактика  Mr. Green

# 10
  • Габрово
  • Мнения: 16
То не става въпрос и само за оправянето,а като цяло.И грижите за детето ги поемам главно аз и ми идва в повече.Говорила съм и продължавам да говоря,разбира се.Аз съм от хората,които обсъждат проблемите,но поисках съвет,защото от говоренето ползата не е кой знае каква.. то не бяха части за коли,то не е сменяне на колата през два месеца,то не са дрехи,маратонки и т.н.. сснощи стоя до 4ч.Без думи направо,а малкия е супер болен и познайте кой го разболя.... защота е много отворен и не обича да пие лекарства.. може би повече създадох темата,за да споделя,защото много ме тормозят тези неща,а не искам да занимавам,а и не обичам,приятели и роднини..

# 11
  • Мнения: 4 418
Значи поредната тема в което няма кой знае, какво да се случи, като развитие, просто да си се оплачеш и да те прегърнем виртуално.  Hug

НСЧ, всеки интернет фен има и флашка, ако спре кабелният нет.  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 10 064
Хаха разсмяхте ме момичета.Ето днес няма закуска,а останалото ще го направя довечера.. Grinning
Утре му смеси закуската, вечерята и десерта в една чиния.
Ако изцяло е  погълнат от заниманието си в продавалника, може и да го изяде. Joy

# 13
  • Мнения: 87
Предупеди го че ако не те оправи и то качествено няма да му сготвиш.
Не забравяй че продават готова храна!

# 14
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
По мои наблюдения масово младежите не се отлепят от компютрите. Ако не е продавалник, то ще е Фб, Скайп или друго. Имам пряко впечатление над такава двойка около 23-25 годишни. Прибират се от работа - момчето на компа разцъква мобиле.бг, момичето рови нещо си през супер дупер смартфона за над 1000лв, изплащан с бърз кредит  Mr. Green Като абсолютни съквартиранти. После излизат по кафенетата и цяла вечер всеки е забил глава в телефона. Никакви забавления. Приоритет са само колите, телефоните и лъскавия вид (добит с китайски имитации). Колите наистина се сменят често....въпрос на престиж е да се появяват през 2-3-4 месеца с нова кола и всички наоколо да цъкат завиждайки. Да споменавам ли, че иде реч за БМВ-та и Мерцедеси и че любимият стил музика е чалгата  Laughing

bakardi_f, не знам какво да те посъветвам. Просто сте от новото поколение, където ценностите са по-различни. И мъжете не са такива каквито бяха едно време. Такива недорасляци като сегашните трудно се променят. Щом и детето не го е променило. Просто сте много млади и явно мъжът ти не се е наиграл.

Последна редакция: ср, 25 фев 2015, 23:56 от Джулая

Общи условия

Активация на акаунт