AURA SLIM.....действа

  • 29 300
  • 102
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 399
проблема е само че съм много несериозна, само купувам и нищо не измазвам до край, да не кажа и до половината Confused

Оххх и аз съм така Sad Само купувам разни мазила, а така да ме мързи да се мацота Embarassed

# 16
  • Мнения: 93
Аз също ползвам този крем. Преди година-две ходих два пъти седмично на фитнес, и след като се изкъпех се мазах. Тогава много ми помогна. Сега пак съм започнала. Имам вкъщи велоергометър и след като потренирам, горещ душ в банята и мазане. Има неприятна миризма, но се свиква, а тя и се изпарява. В началото кожата се зачервява, затопля се, но не пари и никак не боли. Даже ако е времето е студено, е супер, защото се стопляш. След първите няколко дни, вече спираш да усещаш парене. Доколкото знам за по-добър ефект е хубаво да си правил някакви упражнения преди да се мажеш, а може и да се намажеш и тогава да потренираш. Тогава се засилва кръвообращението и кремът се усвоявал по-добре.

# 17
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Ще пробвам,щом казвате че има ефект,а не е и скъп.

# 18
  • Мнения: 431
Преди време и аз си бях купила,но го ползвах две седмици и се отказах.Но сега ще опитам пак щом казвате че има ефект. Peace

# 19
  • Мнения: 643
Сори за глупавия въпрос, но от аптеките ли се купува, или от някъде другаде.

# 20
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Сори за глупавия въпрос, но от аптеките ли се купува, или от някъде другаде.

В аптеките го има.

# 21
  • Мнения: 1 547
От аптеките се купува, да.
Но наистина не знам как успявате. Този крем е пълна гадост. Миризмата му далеч не е най-големият му проблем. Първите намазвания са ужасни - кожата изгаря, ужасно пари, сърби и боли. Нетърпимо е. И какво значи ефект?

# 22
  • София
  • Мнения: 10 310
Уфф.... като се намажа с туй чудо и направо изгарям.... лошото е че май само изгаря... след месец мазане не забелязах особен ефект  newsm78

# 23
  • Мнения: 280
Привет!
А дали някой знае за бременни става ли - например за ръце и около колената - нещо ми тръгва целулит а още съм в началото Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 1 547
Привет!
А дали някой знае за бременни става ли - например за ръце и около колената - нещо ми тръгва целулит а още съм в началото Rolling Eyes

Абсолютно не става! Не си прави експерименти! Едва ли е тестван на бременни. Можеш да ползваш кремовете на чико, мустела - въобще специализирана козметика за бременни.

# 25
  • Мнения: 2 553
Ей, момичета, а бихте ли ми казали дали това кремче е противопоказно при кърмачки? За антицелулитните кремове знам, че не се препоръчват заради кофеина. А за този крем дали има проблем да го ползвам докато кърмя?

Благодаря ви  Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 3 664
Ей, момичета, а бихте ли ми казали дали това кремче е противопоказно при кърмачки? За антицелулитните кремове знам, че не се препоръчват заради кофеина. А за този крем дали има проблем да го ползвам докато кърмя?

Благодаря ви  Hug

Съдържа арника, обаче. Изчакай докато кърмиш и после с опитите Wink.

В интерес на истината май наистина действа. Като си гледам бедрата целулита доста е намалял, хип-хип УРА Grinning

# 27
  • Мнения: 5 317
Купих си го този крем и започвам с мазането. Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 1 320
Аз също се мажа с този крем,вече втора седмица. Премерих се и ще видим какъв ще е резултата след още 2 седмици.....

# 29
  • Мнения: 205
Ох, не, ще взема и с това да се намажа smile3521 #SillyНа края от толкова илачи ще започна аз да изчезвам  newsm49:35: Laughing Ама инат е тоя моя целулит от нищо не се плаши Twisted Evil Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт