Ето че финалът се задава, мартенската мама най-щастлива става! - Тема 9

  • 47 174
  • 752
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 113
Elitza1981, 18лв на ден е минималното, така, че е напълно възможно толкова да получаваш.
20 раб.дни по 18лв са 360лв т.е. минималната заплата.
Защо мислиш, че е невъзможно, не отговаря на доходите ти или ?

Sweetɣ,благодаря ти.Аз ги смятам 30 дена  Embarassed,а те всъщност са 20,хахах.И си викам "Не е възможно да вземам толкова много,явно греша някъде",хахах,срам  Embarassed.

# 61
  • Мнения: 6 833
Хахах нищо Wink
е.. иначе ако плащаха за 30 щеше да е супер Mr. Green

# 62
  • Мнения: 138
Мами, здравейте.
При мен вече положението е нетърпимо. Не мога да вървя нормално, беба е много долу и така притиска и натиска всичко, че просто не знам как се движа все още. Sad Днес сутринта ми падната тапата, снощи имах болезнени контракции, днес пак. Отидох до ЖК да ме види...стоя на 2см. разкритие, обаче за два дена вече няма и помен от шийка, 95% изгладена. Според докторката може всеки момент да тръгне, дано да не ме мъчи повече от два-три дни, че просто не издържам вече. Crazy

# 63
  • Мнения: 270
Аз пък сега се прибирам от болницата, бях на тонове. Оказаха се много добри и представяте ли си, не се засякоха контракции... Според доктора мога още да си я понося бебата - води, плацента, всичко е тип топ. Е да ама на мен вече много ми тежи и няма да се разберем така... Опипа ми пупата и каза, че не е чак толкова голяма мацката, нормално бебе било. А до сега ми казваха, че ще е голямо. Но да ви кажа много разбран и мил доктор, страшно съм доволна, дано да ми се падне на раждането, че съм без избор. Не са ме гледали за разкритие все още, но подозирам, че има такова, дори и малко. Няколко дни вече все едно някой ме разчепатва там долу  Blush
Днес някой няма ли да се похвали? В болницата преди обяд се родили близнаци Simple Smile

# 64
  • Мнения: 132
Мами, здравейте.
При мен вече положението е нетърпимо. Не мога да вървя нормално, беба е много долу и така притиска и натиска всичко, че просто не знам как се движа все още. Sad Днес сутринта ми падната тапата, снощи имах болезнени контракции, днес пак. Отидох до ЖК да ме види...стоя на 2см. разкритие, обаче за два дена вече няма и помен от шийка, 95% изгладена. Според докторката може всеки момент да тръгне, дано да не ме мъчи повече от два-три дни, че просто не издържам вече. Crazy

Gerry@ на теб кога ти е термина?Ако си в близките дни пускай го не стискай вече(в кръга на майтапа)Simple Smile !При мен е същото,само дето тапата не е паднала ще изтраем още малко!:-)

# 65
  • Мнения: 85
Здравейте и от нас, на 25.02. се роди нашето момченце Калоян, 3 кг. и 50 см. Реши, че много му харесват явно моите разкази за навън и към 1 часа като хукна сам да излиза, падняха тапи, шурнаха води, болки, добре че сме на 5 мин. от болницата, а лекаря си беше тук. Докато се събере екипа болките ми станаха на 2 мин., явно и двете ми деца имат влечение към екшъна и драмата и нсе за моя сметка. От утре го чакам принца постоянно при мен да започваме кърменето.

# 66
  • Мнения: 270
Здравейте и от нас, на 25.02. се роди нашето момченце Калоян, 3 кг. и 50 см. Реши, че много му харесват явно моите разкази за навън и към 1 часа като хукна сам да излиза, падняха тапи, шурнаха води, болки, добре че сме на 5 мин. от болницата, а лекаря си беше тук. Докато се събере екипа болките ми станаха на 2 мин., явно и двете ми деца имат влечение към екшъна и драмата и нсе за моя сметка. От утре го чакам принца постоянно при мен да започваме кърменето.

Браво, denisimo, честито. Много бързо са се развили нещата при вас Simple Smile Цункай малкия принц от нас и бързо се възстановявай.

# 67
  • Мнения: 6 833
Denisimo, честито бебе!  stork-boy  Да бъде здрав и силен и много да ви радва!  bouquet

# 68
  • Мнения: 113
Ooooх,как раждат всичкииииии,искам и аааазз  smile3515 Честито на всички родили  Grinning

# 69
  • Мнения: 794
Честит син на мама Denisimo! С това царско име му желая само победи и възходи! На мама бързо възстановяване! 🎈🎉💐

# 70
  • Мнения: 119
 Denisimo честито  момченце! Много щастливи моменти с него!

# 71
  • Мнения: 131
Здравейте и от нас, на 25.02. се роди нашето момченце Калоян, 3 кг. и 50 см. Реши, че много му харесват явно моите разкази за навън и към 1 часа като хукна сам да излиза, падняха тапи, шурнаха води, болки, добре че сме на 5 мин. от болницата, а лекаря си беше тук. Докато се събере екипа болките ми станаха на 2 мин., явно и двете ми деца имат влечение към екшъна и драмата и нсе за моя сметка. От утре го чакам принца постоянно при мен да започваме кърменето.

Честит син и бързо възстановяване     bouquet

# 72
  • Мнения: 127
Честит Калоян на мама Денисимо!   bouquet Нека расте жив и здрав! smile3525

# 73
  • Мнения: 131
http://maichinstvo.deteto.info/Default.aspx?page=1
малко четиво за желаещите  Wink

# 74
  • Мнения: 120
Ooooх,как раждат всичкииииии,искам и аааазз  smile3515 Честито на всички родили  Grinning
И аз искам,ама признаци няма.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт