Ето че финалът се задава, мартенската мама най-щастлива става! - Тема 9

  • 48 828
  • 752
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 39
Да аз и изглежда май само аз си останах Simple Smile ще трябва да се пишакъм априлските мами  Joy
Ужасно изнервящо е това чакане
Не си само ти и аз все още съм тук направо ще лудна вече с това чакане  #Crazy
Kaкво става, момичета, обебихте ли се?

Аз съм раждала точно докато сте писали, на 7ми (passenger, честито, партийка Grinning ) Постъпих на 6ти за наблюдение за намалели води и бяха ме уплашили много. Бях вдигнала кръвно, двойно на обичайното ми... Обаче още същата вечер към полунощ усетих първата много ясна контракция. И както нямаше нищо, сутринта се оказах с 6см разкритие. В 15,40 се роди Виктор, 50см и 3350.
Много съм благодарна на екипа, всичко се случи по естествен път и сравнително бързо, тоест по най-добрия възможен начин, но въпреки това си е едно доста тежко преживяване  Twisted Evil

Аз бях питала и преди, може ли някой да ме добави в групата във фейсбук, Efka BeeLee.
Благодаря! Simple Smile

# 721
  • Мнения: 9 673
Добавиха ли те?

# 722
  • Мнения: 18
Здравейте мами Simple Smile може ли и мен да добавите във фейсбук Simple Smile https://www.facebook.com/profile.php?id=1257436475

# 723
  • Мнения: 9 673
Здравейте мами Simple Smile може ли и мен да добавите във фейсбук Simple Smile https://www.facebook.com/profile.php?id=1257436475
Добавих те.

# 724
  • Мнения: 39
Не, нямам известие. Ето линк към профила: https://www.facebook.com/efka.beelee

# 725
  • Мнения: 9 673
Дай ми приятелство за да те добавя  Peace

# 726
  • Мнения: 246
 Здравей Цвети!и аз съм от Пловдив.

# 727
  • Мнения: 9 673
Здравей Цвети!и аз съм от Пловдив.
Аз също. Може да обикаляме заедно по парковете

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Ava_, белла дона ще се радвам много, момичета, да се запознаем и да си правим разходки заедно, че и без това нямам компания Simple Smile!

# 729
  • Мнения: 9 673
Ava_, белла дона ще се радвам много, момичета, да се запознаем и да си правим разходки заедно, че и без това нямам компания Simple Smile!

Не си казала, не сме излязли. Има още едно момиче Шльоки-Пльоки и тя е от Пловдив, но тя роди миналата седмица и ще се позабави с разходките Wink

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Момичета, в кой квартал в Пловдив живеете - ние сме в района на ул. "Кап. Райчо" / до Гранд / и къде извеждате бебоците? Профилът ми във фейсбук е Cvetelina Alexandrova, ако искате добавете ме!

# 731
  • Мнения: 9 673
Момичета, в кой квартал в Пловдив живеете - ние сме в района на ул. "Кап. Райчо" / до Гранд / и къде извеждате бебоците? Профилът ми във фейсбук е Cvetelina Alexandrova, ако искате добавете ме!
Цвети, съседка си ми. И аз съм там  Laughing

# 732
  • Мнения: 93
Да се запиша и тук,
най- накрая се докопах до компютъра, не ми остава време. Похвалих се в групата във Фейс, по удобно ми е да пиша от телефона, но на 07,04,2015г, след 12 дни чакане, и секцио по спешност се появи нашата принцеса София, 3300, 48 см. Мами страхотно обслужване, мн професионализъм. Не харесвам мн Америка, тук сме защото мъжът ми мн иска да живеем в тази страна, но наистина мн се радвам че родих детето си тук. Страхотно обгрижване в болницата, а и след това.
Беба вече суче, малко имахме проблем със засмукването, но ходихме на консултация по кърмене и вс засега май е наред. Отпразнувахме и първия Велик ден Simple Smile на нашето бебче.
Честито на обебилите се, ако съм пропуснала някое бебе.

# 733
  • Мнения: 682
 newsm03 здр и от мен, аз също съм от плд но съм в кичука до сл.лъчи

# 734
  • Мнения: 9 673
newsm03 здр и от мен, аз също съм от плд но съм в кичука до сл.лъчи
И до там ще дойдем  Wink имам килограми да свалям, така че не ми пречи да обикалям града  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт