Къде в Огняново

  • 150 177
  • 468
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 177
  Здравейте отново с отзиви за хотел Елеганс - Огняново.  Супер, супер, супер, много хубаво беше, басейните топли, храната много вкусна и огромни порции, стаите топли и чисти, похвалвам го хотела, много сме доволни.
  Има два външни басейна, детски и голям, в детския басейн водата е много топла, лееееко горещичка, но приятно, в големия басейн е също топла, много приятна темппература. Басейните са хем открити, хем покрити, има отвори на покрива и не  е задушно, а въздуха е свеж, а в същото време не усещаш, като духа на вън, само слънцето се усеща, защото е покрит с много дебел найлон (не знам как точно се казва това покритие, но се сещате за какво говоря). Има и сауна и вътрешен басейн, но там не ходихме, а и той е доста малък. Но изобщо не  е нужен вътрешен, защото външните както вече казах, са покрити и може да се посещават при всякакво време.
 Всеки ден почистваха, смениха ни хавлиите на втория ден, халати пишеше на спа центъра, че има срещу 5 лв доплащане, но ние си носихме.
 Бяхме с включена закуска и вечеря, много вкусни, порциите са огромни, не бях виждала толкова големи порции, с едната се наяждахме аз и двете деца и оставаше даже. Закуската и Вечерята беше по меню, Закуската беше по избор разни топли сандвичи, с кашкавал, със сирене, с яйце и шунка и разни комбинации, имаше и пържени филии. За вечерята също имаше меню за избор от около 20 ястия. Цените в ресторанта са съвсем нормални, примерно шопска салата, огромна отново - 4.50 лв, сладолед 1 топка - 50 ст, кафе 1 лв, капучино 1,50,  и май само това запомних с точност, но като цяло много приемливи цени, а за порциите направо евтино.
 В самия хотел си има и малко дворче, с люлки и пясъчник, много приятно, персонала е много любезен, без да се натрапват. 
 Изобщо беше прекрасно, в периода, в който бяхме, имаше само още 2 семейства, така че, общо взето си бяхме сами в басейна и ресторанта.
 Който се чуди, да не се чуди, много е хубав хотела, няма да съжалява, особено с ваучери е  много изгодно.
 Ако има някакви други въпроси, съм на среща  Simple Smile!

# 31
  • Мнения: 2 208
Пипи, благодаря за отзива, аз само го разгледах хотелчето , но веднага видях, че всичко ще е супер . Радвам се другия път там , а не в прехваления Петрелийски. Искам само да попитам колко е голям външният басейн, ние видяхме само този вътре даже го пипнах, да, малък е затова питам за вън. Hug

# 32
  • Мнения: 4 204
За Великден ще сме в Огняново.
Планиране да разгледаме околностите и да отидем и до Ягодинската пещера + Дяволското гърло. Може и до Орлово око да се качим.

# 33
  • Мнения: 177
Пипи, благодаря за отзива, аз само го разгледах хотелчето , но веднага видях, че всичко ще е супер . Радвам се другия път там , а не в прехваления Петрелийски. Искам само да попитам колко е голям външният басейн, ние видяхме само този вътре даже го пипнах, да, малък е затова питам за вън. Hug

Големичък е, не с олимпийски размери де, но нормално голям, става за лежерно плуване.

# 34
  • Мнения: 360
Пипи нали това не е първоаприлска шега? Защото ще бъде жалко...иначе благодаря!   bouquet

# 35
  • Мнения: 177
Пипи нали това не е първоаприлска шега? Защото ще бъде жалко...иначе благодаря!   bouquet

Ееее, не, не е шега, съвсем истина си е  Simple Smile !

# 36
  • Мнения: 160
Благодаря Ви за отзивите за хотел Елеганс! Отдавна съм му хвърлила око и вече съм сигурна, че ще отидем за три дни през юни, живот и здраве. Само не разбрах дали е мнага далеч от другите хотели и маже ли пеша да ходим до тях с две малки деца/ едното с количка/? Благодаря Ви!

# 37
  • Мнения: 2 208
Хотел Елеганс е на отбивката за Петрелийски и вила Рай, малко по натам е Терма Вита. По асвалтов път се стига и преди него имаше едно езерце с лодки. Аз да ви кажа това село не му видях центъра, то и нямахме време, ама пообиколихме хотелите, те са много пръснати и са на далечно разстояние един от друг, с изключение на тези за които писах по-нагоре. Бохема и Елис са къде къде далече, а Делта не го намерихме Crazy

# 38
  • Мнения: 160
Хотел Елеганс е на отбивката за Петрелийски и вила Рай, малко по натам е Терма Вита. По асвалтов път се стига и преди него имаше едно езерце с лодки. Аз да ви кажа това село не му видях центъра, то и нямахме време, ама пообиколихме хотелите, те са много пръснати и са на далечно разстояние един от друг, с изключение на тези за които писах по-нагоре. Бохема и Елис са къде къде далече, а Делта не го намерихме Crazy
много благодаря

# 39
  • Мнения: 465
Някой скоро да е посещавал хотел "Бохема"?С какви впечатления сте от хотела и басейните?

# 40
  • Мнения: 3
Планирам да изпратя майка ми с детето в хотел Бохема следващата седмица.Има ли някой с впечатления  от въпросния хотел, интересува ме чисто ли е, храната как е ?

# 41
  • Мнения: 2 208
Аз басейн там не видях, иначе го ремонтираха и сигурно е добре. Имаше едно басейнче вън дето е колкото локва, пълно беше с листа. За кухня не знам не сме яли. Иначе Елис дето е срещу него го разгледах основно, хубава кухня, 3 басейна , едното миро. Вътре е старичко. Имай пред вид, че това е много отдалечено, през едни гори се кара и не е в селото. Ако майка ти не кара кола не знам какво ще прави детето, ще пощръклее там Wink

# 42
  • Мнения: 3 250
Прочетох хубавите отзиви за Елеганс но ми интересува някой с отзиви за СПА хотел Оазис.

# 43
  • Мнения: 42
Здравейте,някой може ли да даде мнение за Комплекс градина Огняново. Хубаво изглежда,дали е така,водата в басейна дали е минерална,никъде не пише? Simple Smile

# 44
  • Мнения: 216
Здравейте, някой бил ли е вече в хотел Парадайс . открит преди месец , резервирахме за 30 август

Общи условия

Активация на акаунт