Къде в Огняново

  • 150 182
  • 468
  •   2
Отговори
# 255
  • Мнения: 6 244
На мен стаите не ми харесват, изглеждат ми стари иамортизирани, но доколкото разбрах, всъщност са ремонтирани.
Коридорите са така, както пишете Вие Simple Smile
Предимството на този хотел е водата -едни гостина хотела споделиха, че този хотел е снай-топлите басейни в селото. Другото трябва да се преглъща някак.
Благодаря? Явно положението със сградата е същото. И ние два пъти сме го посещавали най-вече заради мин. вода, която действително е много гореща. Те има разрешение да черпят мин. вода директно от сондажа на старата турска баня, която е залепена до хотела и по тази причина, температурата, особено в мирото е толкова висока.

# 256
  • Мнения: 2 059
Каква е температурата на водата във външния басейн? Има ли климатици? Момичета, помагайте с лични впечатления - кой е хотелът с най-топла вода на външните басейни и с климатици? Така като ви чета, май водата не е особено топла. Трябва ми поне 32 градуса.

# 257
  • sofia
  • Мнения: 409
Моля за впечатления от Терма вита .
Интересуват ме басейните през лятото как са , има ли забавления за деца / че сме с две на 6 и 10 години /
Храна в ресторанта как е с какви цени / свободната консумация / ?
Има ли наоколо къде да се разходим ?

# 258
  • Мнения: 102
Моля за впечатления от Терма вита .
Интересуват ме басейните през лятото как са , има ли забавления за деца / че сме с две на 6 и 10 години /
Храна в ресторанта как е с какви цени / свободната консумация / ?
Има ли наоколо къде да се разходим ?

Хубав хотел с няколко басейна и мноооого зеленина! Чести стаи с голяма баня. С мин. вода е снабден и самият хотел. Хубава храна. На мен лично ми хареса и за деца е добре!

# 259
  • Мнения: 6 244
Каква е температурата на водата във външния басейн? Има ли климатици? Момичета, помагайте с лични впечатления - кой е хотелът с най-топла вода на външните басейни и с климатици? Така като ви чета, май водата не е особено топла. Трябва ми поне 32 градуса.
Много от хотелите са с много топла, дори гореща вода. Част от хотелите имат по няколко басейна. Едните са с по-топла вода, а другите са с температура приятна за плуване.

# 260
  • Мнения: 2 059
Попитах, защото много постове са с впечатления за немного топла вода. В сайта на "Терма вита" например пише 30 градуса, а искам по-топла

# 261
  • Мнения: 6 244
Попитах, защото много постове са с впечатления за немного топла вода. В сайта на "Терма авита" например пише 30 градуса, а искам по-топла
Има няколко басейна с различна температура
 https://thermavitae.bg/thermal-pools

# 262
  • Мнения: 2 059
Здравейте, в крайна сметка резервирах в "Бохема". Има ли някой с впечатления от този хотел?

# 263
  • все тук
  • Мнения: 1 714
Така - тъй като никой не даде отзиви за Огняново спа... заложихме на познатото- Елеганс..Сега през седмицата хотелите/всички/ са почти празни, така че можете да се насладите на спокойствие и тишина...Чистотата бе на ниво, отзивчивостта на персонала също, вечерята обилна и вкусна , Спа центъра топъл.... но и  някои допустими минуси - закуската постоянна една и съща / е 3 дни успяхме горе долу да постигнем разнообразие / , коридорите студени , но това което за мен е недопустимо - пускането на домашни любимци в ресторанта...
Въпрос за стаите - в двойната има ли разтегателен фотьойл за допълнително настаняване?

# 264
  • Мнения: 843
Съжалявам не съм обърнала внимание фотьойла дали е разтегателен - просто не ми е трябвало 

# 265
  • Мнения: 68
Здравейте!
Вече не следя темата, но за тези, които се интересуват искам да споделя мнение.
Два пъти ходим в хотел Парадайс и един път в замъка Валентина Касъл.
И от двата хотела съм очарована и горещо ги препоръчвам.

# 266
  • Мнения: 160
Някой има ли впечатления от Комплекса Боже име? За деца има ли забавления? Ресторант, храна, стаи?

# 267
  • Мнения: 1 380
Бяхме в "Бохема"!
Цена - качество: супер!
Винаги съм им харесвала басейните и сенчестия двор, а сега останах приятно изненадана, че са си оправили  кухнята. Всичко беше много вкусно!
И детски кът са направили!
Стаята беше чиста.
Много сме доволни!

# 268
  • Мнения: 3 373
Водата в басейните минерална ли е? И каква е Т им?

# 269
  • Мнения: 2 570
Какво да правиш в Огняново ако водата не е минерална Simple Smile

Има и едно "топило" където е МНОГООООООО топла Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт